Къде да си намеря половинка

  • 199 359
  • 3 976
# 3 945
Ванко, сигурен ли си, че не си объркал цифрите в ника си при регистрация?
Не трябва ли да е Vanko98 ?

И аз имам подозрения,че е объркал цифрите,това мъж на 25 години такива разсъждения прилягат на някъв тийн  Peace

На толкова съм си.Нищо не съм объркал.И съм на 24,а не на 25 години.Ваш е проблема че ме мислите за незрял.Сега видях че си ми наборче. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 946
Ванко ти какво правиш още в тая тема?
Не си ли намери някоя Минка за половинка?
Виж целия пост
# 3 947
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Да бе, знаеш ли кво ще му се случи на човека. Никак няма да ми е приятно някакъв да си сложи ръцете някъде по мене уж, пък и да ме опипа.

Аз така ще ги сложа,че да ти е приятно(около ерогенните зони-Вътрешната част на бедрото,блузките на дупето,Задната част на врата) Grinning.Няма да имаш времеда реагираш,a ще ме зяпаш с отворена уста.

 Grinning Laughing LaughingВанка, за едно си прав: ако си сложиш ръцете на бЛузките на дупето на жената, определено ще те забележи. След което такива забележителни шамари ще си отнесеш, че нЕма да ти се вЕрва. Wink
Виж целия пост
# 3 948
Бря, Ванко, аз на тез  годин, шъмъуморш с остеопорозата, бря! Laughing Laughing Laughing

Днес броят на болните от остеопороза вече надхвърля 100 милиона и близо 80%  от тях са жени в менопауза  Joy
Нали ти думам, чедо, че съм на 82, а ти не вярваш. Naughty
Виж целия пост
# 3 949
Най-лесния начин да те забележи жена е да се блъснеш в нея уж случайно и да си сложиш ръце върху тялото и опитвайки се да я хванеш,а всъщност тя да усети ръцети ти по нея. ooooh!

После като уж за извинение я каниш някъде да се извиниш и така.

Да бе, знаеш ли кво ще му се случи на човека. Никак няма да ми е приятно някакъв да си сложи ръцете някъде по мене уж, пък и да ме опипа.

Аз така ще ги сложа,че да ти е приятно(около ерогенните зони-Вътрешната част на бедрото,блузките на дупето,Задната част на врата) Grinning.Няма да имаш времеда реагираш,a ще ме зяпаш с отворена уста.

 Grinning Laughing LaughingВанка, за едно си прав: ако си сложиш ръцете на бЛузките на дупето на жената, определено ще те забележи. След което такива забележителни шамари ще си отнесеш, че нЕма да ти се вЕрва. ;-)

Аз ако си ги сложа там така ще и хареса,че няма да иска да ги махам.
Виж целия пост
# 3 950

Аз ако си ги сложа там така ще и хареса,че няма да иска да ги махам.
10 жени ти казват, че няма да са доволни, но ти си вярвай. Нали затова си тук, да проучиш какво мисят жени в женски форум. Е казват ти, но ти си знаеш твоето. Просто душа давам да налетиш на някоя по-бойна и да те опердаши.
Виж целия пост
# 3 951
Не се отказвай, 10, 10, 11-тата ще се обърне и ще те:

Виж целия пост
# 3 952
 Joy Joy Joy нАдай се   hahaha Joy




Виж целия пост
# 3 953

Бих казваш че свястна си била?! Shocked

Аз святстната жена си я представям да не е спала с никой друг освен мен.
Да ме чака у къщи със секси бельо и добре заредена маса както по цял ден си мисли само и единствено за мен.Споделя ми всичко и няма никакви тайни.


Точно тъй  bowuu
Ти да не си мислиш, че любовниците са, за да спиш с тях, м?  Whistling  Mr. Green

Виж целия пост
# 3 954
Бе аз понеже съм нова и още не мога да се ориентирам в ситуацията... Тоя човек трол ли е, или сериозно си ги мисли тия неща? Laughing
Виж целия пост
# 3 955
Бе аз понеже съм нова и още не мога да се ориентирам в ситуацията... Тоя човек трол ли е, или сериозно си ги мисли тия неща? Laughing
Не е ясно. Но... може и да си ги мисли. Което е къде-къде по-зле отколкото ако си прави сеира и само си разнообразява дните тук.
Виж целия пост
# 3 956

Вярваш ли силно в нещо, то ще се случи.  Smile



Което е къде-къде по-зле отколкото ако си прави сеира и само си разнообразява дните тук.

Защо да е по-зле?
Виж целия пост
# 3 957
Е как защо...ти представяш ли си верно да тръгне да бута непознати жени и да ги хваща за задниците... Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3 958
Е как защо...ти представяш ли си верно да тръгне да бута непознати жени и да ги хваща за задниците... Laughing Laughing

Ще отнесе яко шамарите.
Виж целия пост
# 3 959
Много мои приятелки напоследък също се сблъскват със същия проблем - липса на нови запознанства и връзки с "нормални" мъже. Спийд дейтинга на мен ми се вижда гола вода, наистина съмнявам се там да ги има тези хора. Някои приятелки се отдават на нощния живот с надежда, че там ще ги заговори някой свестен, но досега са им идвали само "прасета", които искат нещо за по една нощ.

Моят съвет са клубовете по интереси след работно време - спортни танци, източни бойни изкуства, бизнес клубове и т.н. по-сериозни занимания, където мъжете, които ще срещате, минимум ще имат някакви интереси и ще са посветени да се развиват в нещо... Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия