Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 183 127
  • 740
# 645
видях Joy Joy Joy
Скрит текст:
За новите посетители:
Най- разпространеният режим e Отключващият, не е задължително после да продължите с номер 2 и 3, може и друг при нужда. Отделните режими са ефективни за 2-3 седмици, после тялото привиква и ефекта на отслабване изчезва . Всеки отслабва РАЗЛИЧНО в зависимост, от излишните килограми. При повече излишни килограми се сваля по-бързо, при по- малко- по- бавно. Но при всички случаи скоростта на сваляне е здравословна и оптимална. Постигат се СТРАХОТНИ, трайни резултати.
Виж целия пост
# 646
Има ли някакъв точен грамаж за храненията?
Виж целия пост
# 647
Има ли някакъв точен грамаж за храненията?

На отключващия има грамажи, млякото до 2 кг., плодовете до 1.5 кг.

Аз привършвам ден 1.
Виж целия пост
# 648
Има ли някакъв точен грамаж за храненията?

На отключващия има грамажи, млякото до 2 кг., плодовете до 1.5 кг.

Аз привършвам ден 1.
Благодаря! Аз започва отключващ режим от утре.  Peace Дано постигнем успех с диетата. Hug
Виж целия пост
# 649
Има ли някакъв точен грамаж за храненията?

На отключващия има грамажи, млякото до 2 кг., плодовете до 1.5 кг.

Аз привършвам ден 1.
Благодаря! Аз започва отключващ режим от утре.  Peace Дано постигнем успех с диетата. Hug

Аз го започнах от днес, ще рървим почти заедно.
Успех!  Hug
Виж целия пост
# 650
Каква марка кисело мляко ядете, или предпочитате да ядете? Питам понеже виждам, че има доста кисело мляко в самия отключващ режим. Wink
Виж целия пост
# 651
Аз ям Бор Чвор. Имах и малко домашно, но свърши.  Wink
Виж целия пост
# 652
Аз ям Бор Чвор. Имах и малко домашно, но свърши.  Wink
Чудя се дали да не си купувам Активиа, но малко по-скъпо ще ми излезе. Проблем ли е,че ставам по-късно и закуската ми най-вероятно ще бъде към 10-11ч.?
Виж целия пост
# 653
Аз ям Бор Чвор. Имах и малко домашно, но свърши.  Wink
Чудя се дали да не си купувам Активиа, но малко по-скъпо ще ми излезе. Проблем ли е,че ставам по-късно и закуската ми най-вероятно ще бъде към 10-11ч.?

Тя е на Данон, Байкова препоръчва да не се яде Данон!
За другото не мога да кажа.
Виж целия пост
# 654
Аз ям Бор Чвор. Имах и малко домашно, но свърши.  Wink
Чудя се дали да не си купувам Активиа, но малко по-скъпо ще ми излезе. Проблем ли е,че ставам по-късно и закуската ми най-вероятно ще бъде към 10-11ч.?

Тя е на Данон, Байкова препоръчва да не се яде Данон!
За другото не мога да кажа.
Мислех,че се има предвид тези с плодовете. Нооо щом Байкова препоръчва, друго мляко ще си избера.
 Grinning
Виж целия пост
# 655
Количеството на млякото до 2кг. и то трябва да е с масленост от 0.1% до 2%. ( Като марка Байкова препоръчва Елби, без Данон!
Виж целия пост
# 656
Количеството на млякото до 2кг. и то трябва да е с масленост от 0.1% до 2%. ( Като марка Байкова препоръчва Елби, без Данон!
Мерсаж! А каква е тази Елби, мисля че не съм я чувала. newsm78

Проблем ли е, че всяка сутрин пия кафе, и то не какво да е,а Нес кафе 3в1? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 657
Скрит текст:
Виж целия пост
# 658
3 в 1 е проблем определено, има захар и други боклуци. Няма режим при който е разрешено това нещо. Пий чисто кафе.
Виж целия пост
# 659
Аз ям Бор Чвор. Имах и малко домашно, но свърши.  Wink
Чудя се дали да не си купувам Активиа, но малко по-скъпо ще ми излезе. Проблем ли е,че ставам по-късно и закуската ми най-вероятно ще бъде към 10-11ч.?

На мен също първото ми хранене е към 10-11ч., тъй като по- рано изобщо не мога да ям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия