Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 31

  • 183 122
  • 740
# 675
AirFairy, благодаря.
Виж целия пост
# 676
тинити, стана ти лошо от млякото или просто ти писна да го ядеш?

Forest rain, много съм впечатлена  и аз имам толкова да свалям, колкото твоите общи.

Gerretooo, аз съм решила след този да продължа с този от 800 калории.

neli_asneli, аз не пия толкова много чай, защото не обичам, обаче не го овкусявам, но мисля, че точно тпва се има предвид.
И двете, не точно лошо, но накрая като хапна ииии....
Виж целия пост
# 677
То и на мен ми писна млякото, затова го пропуснах на вечеря.
Утре ще ям мусака с елда, от елдата имам добри резултати.
Позволено ли е подклаждана със стевиа примерно ?
Виж целия пост
# 678
жгмъц, явно имаш повече воля от мен. Много бързо се отказва...защо съм такава? Cry
Виж целия пост
# 679
жгмъц, какво представлява мусаката от елда?

тинити, и аз не мога да спазвам диети, от които ми става лошо. Помисли да замениш с нещо млякото.
Виж целия пост
# 680
жгмъц, какво представлява мусаката от елда?

тинити, и аз не мога да спазвам диети, от които ми става лошо. Помисли да замениш с нещо млякото.
Дали би се получило, ако се замени киселото мляко, понеже най-често присъства в режима? Иначе бих го заменила с прясно, защото мога да го ям много повече. Само трябва да си измислям варианти, че е много течно.
Дали би се получил ефекта на сваляне, как мислиш?
Виж целия пост
# 681
Според мен да, защото виж какво пише за разтоварващите дни при друг режим от първа стр.

Скрит текст:
7 ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод

Но на прясно мляко според мен ще си си гладна. Но даже повече ще отслабнеш.
Виж целия пост
# 682
Според мен да, защото виж какво пише за разтоварващите дни при друг режим от първа стр.

Скрит текст:
7 ден
разтоварващ ден: 8, 10, 12, 16, 19 ч. са пет приема на някое от петте изброени позиции:
1.само зеленчуци
2.само плодове
3.плодове и зеленчуци редувани по приеми(напр. 8ч. плод, после 10ч. зеленчук, 12ч. плод, 16ч. зеленчук 19ч. плод)
4. кисело мляко със зеленчук или плод
5. прясно мляко+чай или плод

Но на прясно мляко според мен ще си си гладна. Но даже повече ще отслабнеш.
Точно, водно е и ще съм гладна, не искам да стресирам организма само с течности...
Виж целия пост
# 683
Ами пробвай тогава с извара,обаче като прегледах и другите режими на байкова са с доста кисело мляко и ако не отслабваш с друг млечен продукт, ще трябва да си избереш друга система май Sad
Виж целия пост
# 684
Днес още - 300 грама свалени!  Grinning

Мусаката с елда е много лесна. Месото се заменя от елда, която се сварява предварително, и нататък се прави, като оригинална мусака. Слагам повече подправки, за да премахна особения аромат на елдата и става много вкусна.

тинити, ами веднъж трябва да си наложиш да не се отказваш, защото все от някъде трява да се започне. Истината е, че лесна диета няма. Всъщност за мен лесна диета е 90 дневната, която спазвам от 2 години, но организма свиква и затпова реших да я сменя за известно мвреме. Та имаше време, когато бях като теб, за всяка диета си казвах, че не мога да издържа и пр., но имах подкрепата на сестра ми, която ме напътстваше и не ми даде да се откажа и нещата тръгнаха. А когато сам видиш, че има резултат вече никой не може да те спре! Така, че според мен се стегни, наложи си, чер можеш и захващай някакъв режим! Без оправдания, с повече инат и воля и ще се получи!
Успех!
Иначе аз не мога да си позволя да не съм на режим, защото съм с Хашимото и качвам и "от въздуха", така чре съм се примирила, че ще съм на режим почти винаги...

Хайде спирам се.  Hug
Виж целия пост
# 685
Здравейте, аз днес съм на таратор bouquet
Виж целия пост
# 686
Днес още - 300 грама свалени!  Grinning

Мусаката с елда е много лесна. Месото се заменя от елда, която се сварява предварително, и нататък се прави, като оригинална мусака. Слагам повече подправки, за да премахна особения аромат на елдата и става много вкусна.

тинити, ами веднъж трябва да си наложиш да не се отказваш, защото все от някъде трява да се започне. Истината е, че лесна диета няма. Всъщност за мен лесна диета е 90 дневната, която спазвам от 2 години, но организма свиква и затпова реших да я сменя за известно мвреме. Та имаше време, когато бях като теб, за всяка диета си казвах, че не мога да издържа и пр., но имах подкрепата на сестра ми, която ме напътстваше и не ми даде да се откажа и нещата тръгнаха. А когато сам видиш, че има резултат вече никой не може да те спре! Така, че според мен се стегни, наложи си, чер можеш и захващай някакъв режим! Без оправдания, с повече инат и воля и ще се получи!
Успех!
Иначе аз не мога да си позволя да не съм на режим, защото съм с Хашимото и качвам и "от въздуха", така чре съм се примирила, че ще съм на режим почти винаги...

Хайде спирам се.  Hug
Когато с моята сестра бяхме заедно се подкрепяхме така, сега не е при мен и няма кой да ми дава стимул. Знам, че трябва да се стегна и да направя нещо по въпроса, но в един момент това изчезва, след това ме е яд на себе си.
И за мен 90ДД е най-лесната и най-добрата, с нея свалих 10кг., но като я започнах наново близо месец нищо не свалих и се отказах, защото явно беше привикнала с организма ми.
Благодаря за насърчаващите думи! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 687
О, и ние със сестра ми не сме заедно, даже рядко се виждаме, но се чуваме и си пишем постоянно. Знам, че човек има нужда от подкрепа и ако мога да помогна съм насреща!  Hug
Виж целия пост
# 688
Момичета, как върви диетуването. Сега като е по-топло на мен ми е по-лесно, но вчера с моята леща нищо не съм свалила (
А на тази мусака с елда слагаш ли заливка?
Виж целия пост
# 689

А на тази мусака с елда слагаш ли заливка?

Не правя заливка, но и така е вкусно.  Wink

Аз си спазвам режима.
Днес мляко и плодове и малко ядки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия