Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 135
Ето снимчица на първите ми обувки втора употреба,много съм доволна само за 6.50лв ми излязоха
Виж целия пост
# 136
Момичета, ще гостувам другата седмица в София - в близост до МОЛ София.Ще ме ориентирате ли наблизо има ли ВУ хубав магазин,че адресите на първа стр. нищо не ми говорят Embarassed  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 137
Обувките са страхотнииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
Момичета, ще гостувам другата седмица в София - в близост до МОЛ София.Ще ме ориентирате ли наблизо има ли ВУ хубав магазин,че адресите на първа стр. нищо не ми говорят Embarassed  Rolling Eyes
доста са в този район,има Хумана,33,Мъпет маг и др.
Виж целия пост
# 139
Обувките са страхотнииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз много им се радвам.Често съм засичала запазени и хубави обувки втора употреба но все големи номера и затова сега съм супер доволна .
Виж целия пост
# 140
Аз наскоро си поръчвах дрехи от Remix, какво мислите за този сайт  Thinking

Аз съм попадала на страхотни находки там. Просто трябва малко да се внимава, защото има и доста кофти неща, а после е голяма разправия да ги връщаш.
Виж целия пост
# 141
Аз наскоро си поръчвах дрехи от Remix, какво мислите за този сайт  Thinking

Аз съм попадала на страхотни находки там. Просто трябва малко да се внимава, защото има и доста кофти неща, а после е голяма разправия да ги връщаш.
Много голяма надценка им слагат на дрехите там и още повече като знам за какви пари ги взимат.Вярно имат и хубави неща,но не си струват много,същите могат да се намерят за по-малко пари
Виж целия пост
# 142
Могат, но, ако се търсят. В сайта ти ги предлагат вече намерени. Това също струва пари (а и време).
Виж целия пост
# 143
Здравейте!Въпроса ми може би не е точно за тук ,но все пак да попитам!?Купух си яке от естествена свинска кожа от втората употреба,но много ми мирише на втора!Как премахвате миризмата в домашни условия?

Виж целия пост
# 144
дай го на химическо

иначе може да го оставиш няколко дни да се проветрява навън,да се напръска отвътре с някакъв любим аромат,или закачи няколко борчета ароматизатори и го затвори в плик

прилагала съм това при три мои покупки на зимни якета от ест.велур и кожа,бяха нови,затова не съм ги носила на химическо,а само с проветряване и пръскане ги освежих
Виж целия пост
# 145
Аз преди седмица купих яке естествена кожа, но бяло, доста запазено беше, но леко замърсено - сложих го в една калъфка от възглавница и в пералнята, на 30 градуса, без центрофуга. Излезе като ново, без никакви поражения! Проснах го на една закачалка, сега свети, чистичко и мирише супер!
Виж целия пост
# 146
а препарат сложи ли?
Виж целия пост
# 147
Да, течен прах за пране. Изключих само центрофугата, за да не го смачка.
Виж целия пост
# 148
Здравейте!Въпроса ми може би не е точно за тук ,но все пак да попитам!?Купух си яке от естествена свинска кожа от втората употреба,но много ми мирише на втора!Как премахвате миризмата в домашни условия?



Химическо чистене. Аз така процедирам. Има някой дрехи които просто дълго са стояли и са абсорбирали разни гадни миризми.
Виж целия пост
# 149
Благодаря много за полезните съвети!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия