Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 495
Ако е толкова много прозрачна, винаги може да се метне едно подходящо сако отгоре.
Виж целия пост
# 496
Ако е толкова много прозрачна, винаги може да се метне едно подходящо сако отгоре.
Баш си е прозрачна Simple Smile Имам едно цикламено розово сако.Идеално ще си паснат Simple Smile Сетих се и за дънков елек отгоре..Като измисля комбинациите ще покажа в темата за модни консултации Simple Smile
Виж целия пост
# 497
 Здравейте!
 Има ли в Пловдив магазини за детски обувки  second hand?
Много моля който знае, да ми пише Praynig Peace.
Виж целия пост
# 498
Във фреята на васил априлов има мн детски и не само обувки
Виж целия пост
# 499
Във фреята на васил априлов има мн детски и не само обувки
Фрея на "Васил Априлов"? Там не е ли Зиг Заг"?
Виж целия пост
# 500
Има и фрия на мястото на кино гео милев,нова е от два месеца
Виж целия пост
# 501
Кажете, моля, къде във Варна има хубави завеси? Нямам възможност много да обикалям.
Виж целия пост
# 502
Кажете, моля, къде във Варна има хубави завеси? Нямам възможност много да обикалям.

В Бултекс Вл-во има.
Виж целия пост
# 503
Във фреята на васил априлов има мн детски и не само обувки
Много благодаря за отговора, за бързия отговор  bouquet!
Виж целия пост
# 504
Има и фрия на мястото на кино гео милев,нова е от два месеца

Благодаря за информацията, досега не знаех и при първа възможност ще мина да разгледам ( в сградата на самото кино, ако правилно съм разбрала? ).
Виж целия пост
# 505
Да на самото кино,в ляво имаше ресторант преди там
Виж целия пост
# 506
MaryJane, има на Ген.Колев до CBA-to.

Днес пак пообиколих. За сефте влязох в Мания Владислав, извадих си карта, но нямах време да гледам много много и не забрах нищо  Sad
Преди това минах през Бултекс Кап.Райчо и се обзаведох с много хубава рокля лятна за 1.76лв /ще покажа малко по-късно/ ,трябва да и сменя ципа, че на едно място много заяжда /някоя дама е решила,че може да се напъха в нея, ама не и се е получило  Peace/. От Бултекс Владиславово се обзаведох с 2 чифта дънки  Mr. Green /което с моята структура е доста трудно в магазин с номерации, камо ли в тези магазини=на шано/ , 1 шал за МП, 1 дълга риза за майка ми и туника-рокля пак за нея за 6.23лв. Много съм доволна  Party Party
Виж целия пост
# 507


Днес пак пообиколих. За сефте влязох в Мания Владиславово, извадих си карта....

Я пак, къде си влязла?  newsm78
Виж целия пост
# 508
Мания Владислав исках да кажа  hahaha
Виж целия пост
# 509
Мания Владислав исках да кажа  hahaha

Тя е само една в града, така че няма нужда да се уточнява къде е  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия