Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 555
май понеделник зареждаха...
днес имаше доста пердета в Хумана на Пиротска и Алабин
Виж целия пост
# 556
Коте, не знам, но вчера имаше мисля няколко вода такива.
Виж целия пост
# 557
Кари, за София обаче става дума. До Варна нямам път скоро Flutter
Доли, благодаря, ако ми остане време, ще мина да погледна.
Виж целия пост
# 558
Опа, моя грешка  Mr. Green
За Мания Варна- взех 1 тениска за МП  и 2 потника за мен с кодове и още 1 тениска за МП и 1 за мен за 6,28 лв
Виж целия пост
# 559
Опа, моя грешка  Mr. Green
За Мания Варна- взех 1 тениска за МП  и 2 потника за мен с кодове и още 1 тениска за МП и 1 за мен за 6,28 лв
Кари,има ли хубави тениски и потници?И аз си взех код и мисля днес по-късно да отида до Мания-та.
Виж целия пост
# 560
Ооо има,има...аз за това набързо,че иначе щях да олекна финансово  hahaha
Виж целия пост
# 561
Днес в 8,30 ч пред Мания вече чакаха към 6-7 човека на опашка.  Shocked
Виж целия пост
# 562
Аз ходих към 11 и беше нормално,поносимо Simple Smile
Виж целия пост
# 563
А какви са тези кодове?
В София май няма такова нещо. Само намаление пpи дъжд и танци събота и неделя.
Виж целия пост
# 564
А какви са тези кодове?
В София май няма такова нещо. Само намаление пpи дъжд и танци събота и неделя.

Мания-Варна е друга работа, тук се измислят немислими неща за привличане на клиенти - все пак се борят с Бултекс за внимание и оборот Twisted Evil
Виж целия пост
# 565
Момичета, дайте малко повече инфо за магазин Хумана на бул. Васил Левски, София. Досега съм ходила единствено в Мании-те, но те отварят доста късно и в делничен ден ми е почти невъзможно да ги прешушкам рано-рано... Laughing
За Хумана нищо не знам-имат ли си цени за кг, променят ли се в различните дни от седмицата, и т.н...Влизах в сайта им, но там почти нищо не е разяснено...а ми е супер близо до работата
Благодаря!
Виж целия пост
# 566
За Хумана нищо не знам-имат ли си цени за кг, променят ли се в различните дни от седмицата, и т.н...

Здравей!
Цените в Хумана не са на килограм. Тази седмица магазините са с нова стока и важат цените от етикетите. Това не помня колко време продължава. В един момент почват да правят happy hour с намаления от 30% и 50%, последвани с целодневни намаления от 50%. Последните две седмици преди зареждане максималните цени падат от 5 до 1лв за бройка за стоките със син етикет, а тези с жълт остават до края на 50%.
Малко объркано го обясних, май.  ooooh! Дано си се ориентирала!
Виж целия пост
# 567
Mori, така е, ама Манията хубавките неща на втория етаж падат най-много на 20лв килото.... Tired Пък Бултекса...пада всичко на 3лв  smile3508
Виж целия пост
# 568
Mori, така е, ама Манията хубавките неща на втория етаж падат най-много на 20лв килото.... Tired Пък Бултекса...пада всичко на 3лв  smile3508

Отделно е на неудобно място, няма къде да паркираш. Само веднъж съм ходила до там и то защото търсих нещо определено. Не намерих, естествено.
Виж целия пост
# 569
За Хумана нищо не знам-имат ли си цени за кг, променят ли се в различните дни от седмицата, и т.н...

Здравей!
Цените в Хумана не са на килограм. Тази седмица магазините са с нова стока и важат цените от етикетите. Това не помня колко време продължава. В един момент почват да правят happy hour с намаления от 30% и 50%, последвани с целодневни намаления от 50%. Последните две седмици преди зареждане максималните цени падат от 5 до 1лв за бройка за стоките със син етикет, а тези с жълт остават до края на 50%.
Малко объркано го обясних, май.  ooooh! Дано си се ориентирала!
...всеки ден се добавят нови стоки от склада,мисля че беше на 100 продадени- нови 100...и последните 1-2 дни преди новото зареждане продават  10бр.по избор за 5лв.,т.е 0,50лв./бр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия