Дали е май, дали е зима - игра за книжки винаги ще има!

  • 29 511
  • 727
# 210
А как си разбирате адресите като разбирате от кого е подаръка след като го получите?  newsm78 Blush
Виж целия пост
# 211


Ами защото вие четете Кинг, трилъри, кримки, съвременна и класическа световна литература и разни подобни.. Пък аз с моите траки, прабългари, хайдути, древни обичаи и традиции, мистика, религия, българска история и прочие не знам, какво да правя на срещите.. Освен може би да ям  Joy  Joy .. да гледам умно и да кимам.   hahaha

Хихи, Рейнчеее  hug
Ние с теб ще си ядем както ние си знаем  Mr. Green И Мижито - и тя  Mr. Green
Другия път си на срещата!

Кога се публикуват списъците с желани книжки?
Понеже чета назад и гледам, че някои от вас са ги написали.
Или на 25 април ги пишем?

Виж целия пост
# 212
 Виви, до 25 април всеки трябва да е публикувал списък с книги. Може още днес да го пуснеш, може и в последния момент, ти решаваш. Аз ще го запиша списъка ти.

 Адреси ми се пращат на лични. Аз после пращам адреса ви на другарчето.  Peace
Виж целия пост
# 213
Аааа Нара, дано не съм ти другарче /в най-добрия смисъл/ този предмет го учих миналия семестър и не искам да и да чувам повече за него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 newsm45 Как ме отряза   Joy Joy Joy Шегувам се , ама гледай на майтап може ти да се паднеш , нали знаеш , че каквото най - не искаш понякога това се случва   Joy Joy Охххх стига съм те мъчила , дишай спокойно  Joy Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 214
Ех,че хубаво е,че има нови попълнения!  Simple Smile
Добре дошли на Вив,Лофчето и Лу!  Hug
Виж целия пост
# 215
Добре дошли момичета  Hug Ей ще се понапълни още тук, страхотно, и наистина, който се включи веднъж няма измъкване  Laughing 

Нели  Hug поздравявам те:
 Искам тая мъдрост да ти кажа:
Не нарочно. Просто ей така.
Запомни я, че е много важна:
Калинката пусни на свобода!

Притчата за мравката я знаеш,
път и сторва, който е Човек.
А калинката? Тя бъдеще чертае.
На добрия сочи пътя лек...

А на онзи, който в шепи здраво
стиска беззащитната душа,
тя мълчи. Повярвай ми, със право.
Той отнема чужда свобода.

Затова калинка щом притихне
уморена върху твоята ръка,
разтвори си пръстите да литне
и пусни я ти, на свобода.

Нея също вкъщи я очакват.
И калинката си има собствен дом.
Добрината знам, че е прекрасна,
ако се извършва мълчешком...

Виж целия пост
# 216
Деси,разкош......настръхнах от стихчето Heart Eyes Hug Благодаря за споделеното!
Вярвам,че Нели ще го оцени!
Виж целия пост
# 217
Скрит текст:
Нели  Hug поздравявам те:
 Искам тая мъдрост да ти кажа:
Не нарочно. Просто ей така.
Запомни я, че е много важна:
Калинката пусни на свобода!

Притчата за мравката я знаеш,
път и сторва, който е Човек.
А калинката? Тя бъдеще чертае.
На добрия сочи пътя лек...

А на онзи, който в шепи здраво
стиска беззащитната душа,
тя мълчи. Повярвай ми, със право.
Той отнема чужда свобода.

Затова калинка щом притихне
уморена върху твоята ръка,
разтвори си пръстите да литне
и пусни я ти, на свобода.

Нея също вкъщи я очакват.
И калинката си има собствен дом.
Добрината знам, че е прекрасна,
ако се извършва мълчешком...


Това е толкова красиво, нежно и мъдро, че според мен заслужава да бъде на първата ни страница.
Деси, благодаря и аз   bouquet !
Виж целия пост
# 218
О, Деси, наистина е много хубаво!  Heart Eyes
Напоследък само ви чета, не успявам да се включвам. Имах, а и все още имам близки срещи с лекари, болници, лаборатории...Направо не знам как всичко това ми се стовари на главата Confused...Но няма какво да се оправдавам и да ви занимавам. Разтушавате ме тук Hug. Наминавам поне да споделя, че не съм се отказала от участие в майската ни игра. Списъка ще го наглася до 25-ти.
И добре дошли на новите момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 219
Здравейте Simple Smile
Може ли и аз да се включа тук? Simple Smile Напоследък нямам много време за четене - само когато успявам да си открадна вечер и през нощта по нещичко... Темата обаче ми се вижда страхотна  Grinning
Виж целия пост
# 220
marisha7 добре дошла  Hug

Ето го и моят списък  Whistling
1."Отведи ме у дома" - Даниела Сасердати
2."Като рана от меч" - Ахмет Алтан
3."Проницателят се завръща" - Анди Андрюс
4."Щастливите хора четат и пият кафе" - Анес Мартен - Люган
5."Теодора. Актриса, императрица, куртизанка" - Стела Дъфи


Софиянки, искам да попитам дали на някоя от вас й е по път музеят "Земята и хората"? Става въпрос, че искам да купя рубин /само камък, без обков/ за подарък на скъп за мене човек, да си го носи в портмонето примерно като талисман...в пловдивския природо-научен имали само полускъпоценни камъни, а рубинът бил скъпоценен, имам спомен от преди години, че във вашия музей съм виждала диаманти /макар и изкуствено добити/ и ми хрумна, че може да има и рубин...та ако може някоя от вас да провери дали има и как варират като цени, и евентуално след това да й пратя парички, тя да го закупи и да ми го изпрати чрез еконт. Ще бъда много благодарна на всяка помощ. По бижутерските магазини ми излизат баснословни цени, които не мога да си позволя  Confused
Виж целия пост
# 221


Нели  Hug поздравявам те:
 Искам тая мъдрост да ти кажа:
Не нарочно. Просто ей така.
Запомни я, че е много важна:
Калинката пусни на свобода!

Скрит текст:
Притчата за мравката я знаеш,
път и сторва, който е Човек.
А калинката? Тя бъдеще чертае.
На добрия сочи пътя лек...

А на онзи, който в шепи здраво
стиска беззащитната душа,
тя мълчи. Повярвай ми, със право.
Той отнема чужда свобода.

Затова калинка щом притихне
уморена върху твоята ръка,
разтвори си пръстите да литне
и пусни я ти, на свобода.

Нея също вкъщи я очакват.
И калинката си има собствен дом.
Добрината знам, че е прекрасна,
ако се извършва мълчешком...


Деси, благодаря ти сърдечно!  Hug Страхотна си и винаги намираш начин да ме накараш да се почувствам добре. Прекрасно е това стихотворение, аз съм го чела, но ти сега ми го припомни навреме. Имах нужда. Иска ми се  и ти да се почувстваш добре. Мисля за теб тези дни, толкова си лъчезарна,  а напоследък ми убягваш... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Досега 14 момичета са написали книгите си. Браво на тях!  Peace
Виж целия пост
# 222
Дессс, спешно ли е? Аз съм близо до Земята и хората, но не съм сигурна дали тези дни ще имам възможност да мина, че ми е малко напечено в работата  ooooh!.
Виж целия пост
# 223
Дессс, спешно ли е? Аз съм близо до Земята и хората, но не съм сигурна дали тези дни ще имам възможност да мина, че ми е малко напечено в работата  ooooh!.

Вени, не ми е спешно най-рано ще ми трябва юни, много ще съм благодарна за услугата.
Виж целия пост
# 224
Извинявам се,че се намесвам, но ако е за портмоне, най-добре е камъче цитрин да се носи  Wink
Аз от години си нося години едно цитринче + три монетки, вързани по специален фън-шуйски начин, подарък от приятелка от форума  Heart Eyes
Портмонето не ми е оставало празно  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия