
Утре ми е термина, но засега бебчо си седи спокойно в корема и не дава никакви признаци за излизане - нямам контракции, само кръста ме наболява, че коремът ми вече е огрооомен
Явно ще си имаме скорпионче с характер

Явно ще си имаме скорпионче с характер



Благодаря. 

. Засичат се на 2-3 пране, деколтетата се разточват, обикновено кройката е за анемични бебета: дъщеря ми едва се побираше в боди 3-6м, а нямаше и 2м тогава.
аз също следя бремеността си при д-р Х.Кунчев и раждането ми за сега ще е при него в клиника Торакс , ще бъда с планово секцио

и мисля да раждам при него , много съм доволна за сега от всичко. Аз също съм първа бременност и съм на 32г. термин 19,01,2015
Ти къде мислиш да раждаш ?
Препоръчани теми