Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 345
Успех, Дани и да се похвалиш после!
Мерсиии!  bouquet
Утре ми е термина, но засега бебчо си седи спокойно в корема и не дава никакви признаци за излизане - нямам контракции, само кръста ме наболява, че коремът ми вече е огрооомен preggo Явно ще си имаме скорпионче с характер Wink Mr. Green Sunglasses
Виж целия пост
# 346
Момичета, от къде си взехте бодита, ританки, дрешките които си трябва да си ви чакат вкъщи като се приберете от родилното? Кажете някой магазин, освен Вис Виталис и Хиполенд, където да ги има на едно място. Пък ако го има в Тракия, още по-добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Тракийка, аз взех някои дрешки от "LC Wikiki", както и от магазина на "Кимекс", който се намира близо до Радио-телевизионния център. Купувала съм преди от там дрешки за кръщелницата, както и за децата на кумовете, и майките са доволни. Simple Smile
Аз съм в процес на избиране на термометър. Нещо не ми се получава обаче... Моля, насочете ме към магазин или аптека, където да има избор на безконтактни термометри. Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Тракийка, аз взех някои дрешки от "LC Wikiki", както и от магазина на "Кимекс", който се намира близо до Радио-телевизионния център. Купувала съм преди от там дрешки за кръщелницата, както и за децата на кумовете, и майките са доволни. Simple Smile
Аз съм в процес на избиране на термометър. Нещо не ми се получава обаче... Моля, насочете ме към магазин или аптека, където да има избор на безконтактни термометри. Благодаря предварително! Simple Smile
Да, вярно, че в Wikiki-то имаше и бебешки. Simple Smile Благодаря.
Виж целия пост
# 349
Да ама доста по скъпи от Вис виталис. В мола точно срещо wikiki  има един магазин там има страхотни неща, няма да сбъркаш страхотни комплекти и на сносни цени. Бодита съм взимала от всякаде но най-доволна съм от магазина на брезовско преди елиенци, моделите на бодитата са им по добри от висвиталис, теса по тесни и по дълги от тези на вис виталис. На вис виталис на 3 седмица ни станаха къси иначе широки, а тезиоще ги носим а сме на 1,5 месяц. Сега като умалеят пак ще ида там да й купя и материятя много мекичка и леко еластична. Моя съвет за началото да вземеш дрехи с предно закомчаване, най вече съм ползвала космонавчета по лесно се обличат а моята мома в началото се страхуваше от голото си тяло и идях зор с обличането. 1спех в пазаруването
Виж целия пост
# 350
Във Джъмбо има много хубави неща , и цените им са много добри . За съжаление не са в Тракия !  Mr. Green   Crazy
Иначе във Вис Виталис е най евтино за дрешки ...  Thinking Whistling
Виж целия пост
# 351
Благодаря ви момичета. Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Във Джъмбо има много хубави неща , и цените им са много добри . За съжаление не са в Тракия !  Mr. Green   Crazy
Цената отговаря на качеството, а то е отвратително Sick. Засичат се на 2-3 пране, деколтетата се разточват, обикновено кройката е за анемични бебета: дъщеря ми едва се побираше в боди 3-6м, а нямаше и 2м тогава.
Като десени и шаренийки хващат окото, но качеството е ужасно!
Аз предпочитам английските марки, а има и майки, които продават нови бодита на Джордж, такива ми излезнаха 3.5лв/бр и не мръднаха, докато ги носеше дъщеря ми.
Виж целия пост
# 353
И на мен са ми споделяли подобни отзиви за артикулите от "Джъмбо". Аз и по принцип не го харесвам особено този магазин, та не смятам и за бебето да пазарувам от там. Бодитата на "Кимекс" са на изключително прилични цени, ще се убедя сама дали са и качествени. Доста неща поръчах от чужди сайтове, но не и дрехи. Може и да пусна някоя поръчка с бодита и други.  Mr. Green
Дано мъжът ми не види какво пиша, че... аз ако съм на негово място, дебитните ми карти отдавна щяха да са случайно "прибрани"!  Mr. Green
Виж целия пост
# 354
Моят термин е 28,01,2015 Simple Smile аз също следя бремеността си при д-р Х.Кунчев и раждането ми за сега ще е при него в клиника Торакс , ще бъда с планово секцио Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Здравейте, момичета!   bouquet
Бройте още една бъдеща мама от Пловдив  Mr. Green
На 34 г. съм, първа бременност, с термин 10.11.2014
Следя си бременността в ТОРАКС, при д-р Христо Кунчев.
Вие при кои лекари сте?
Аз също съм при него Simple Smile и мисля да раждам при него , много съм доволна за сега от всичко. Аз също съм първа бременност и съм на 32г. термин 19,01,2015 Simple Smile Ти къде мислиш да раждаш ? Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Да се похваля имам си бебе.Родих секцио в Торакс при доктор Х.Кунчев.Много съм доволна и препоръчвам .
Поздрави на всички и успех!
Виж целия пост
# 357
Честито бебче Таня, много да е здравичко, послушно и щастливо  newsm07
Виж целия пост
# 358

Таня Плд 01 , честито бебче , да ти е живо и здравичко и много да те радва . Когато имаш време може ли да споделиш как е минало секциото , упоика и т.н . На мен ми предстои сущото там след около месец . Ще съм ти много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 359
Честото Таня. Да ви е живо и здраво и много да ви радва.  1stroller
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия