Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 330
aniii_b, да ти е жива и здрава! Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Раждах в Хирургиите. Понеже преносвах 7 дена на 09.10. ме приеха в отделението по патологична брем. Понеже ги помолих да предприемат вече нещо, че се побърквах от чакане и бях само с 1 см разкритие ми предложиха да ми сложат един гел, който е 60 лв и аз трябва да си закупя от аптека или балон катетър. Аз избрах гела и на същия ден в 16,30ч ми го сложиха. Лежах 2 часа, но веднага започна да ме стяга корема като при цикъл. Беше поносимо и не обърнах внимание. В 2,30 през ноща ставам аз до ВЦ и водите ми започнаха да изтичат. Акушерката ме подготви и ме заведе в предродилно. Същата вечер родихме 6 жени и беше малко като на конвейр хаха. Болките се и усилваха но все ми казваха че е рано докато в 7ч сутринта не ме погледнаха и казаха, че главата на бебчо се вижда. Айде бързо в родилно и точно с напън и половина се роди щастието ми. Имах само 2 виншни шева и няколко вътрешни. Нямаше време за предварителни системи, за това ми ги пуснаха като родих.  newsm17. Доволна съл от отношението на целия персонал, но не им запомних имената. Точно като родих д-р Амалиев младши застъпи на смяна. Той се грижеше за мен и в патологична.

 Спирам за да не досаждам. Извинете ако имам грешки или несвързани изречения, но пиша с 1 ръка, с другата люлям беба, че ни почнаха коликите.  smile3525
Виж целия пост
# 332
Честито  bouquet
Виж целия пост
# 333
                   
 
 
               Честито момиченце,
нека всеки ден усмивка грее на лицето й, да ви радва истински, да бъде вашата гордост!

 
               ura  bigdance2 newsm18 Tada
 
 
Виж целия пост
# 334
aniii_b, честита малка беболинка! Да ти е жива и здрава и много да те радва!  bouquet

Наистина в темата е малко затихнало, но масово мамите сме активни в темите по термини Wink И аз вече тръпна в очакване - до термин имам само 9 дни, ама бебчо засега не дава признаци да има мерак да излиза Heart Eyes Седи си на топличко в на мама корема и си дебелее - на последния преглед док каза, че вече сме 3900 гр. и сега съм леко притеснена ще се справя ли с нормално раждане Blush Crazy Rolling Eyes
Виж целия пост
# 335
 Благодаря, момичета.
 Дани, не се притеснявай, всичко ще бъде ОК. А, за кг., и на мен на последната консултация, която беше 7 дена преди термин ми казаха, че е 3100, и аз си мислех че като преносвам още 7 дена ще е към 3600кг, но уви - роди си се 3120кг. Мисълта ми е, че тези видеозони са доста относителни. Важното е  да сте добре.
 
 Приятен слънчев ден   bouquet
 Дано и утре е слънчево, че се каня да изкарам бебка с количката.
Виж целия пост
# 336
Честито момиченце,да сте живи и здрави!
Радваме се че всичко е минало нормално! stork-girl
Виж целия пост
# 337
Дани, не се тревожи Simple Smile
Моят бебчо се роди 4кг, 56 см и всичко мина нормално Simple Smile Родих за 4 часа със упойка и система в Селена... Бъди спокойна и уверена, и всичко ще е наред Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 338
Избрахте ли вече педиатри,помогнете с предложения,защото не познавам педиатри в Плд.Аз не съм избрала още,а не остава време вече.... newsm78 Мерси
Виж целия пост
# 339
Избрахте ли вече педиатри,помогнете с предложения,защото не познавам педиатри в Плд.Аз не съм избрала още,а не остава време вече.... newsm78 Мерси
Аз моята маймунка я записах при д-р Жени Пашева  в ВМИ на В. Априлов За сега съм доволна много приятна има отделна стая за консултация на здрави бебета. Препоръча ми я една приятелка която е много доволна от нея. Не ми е много удобно трябва да ходим с колата ама в нашата поликлиника всички бебета в една стая ги преглеждат здрави и болни да не говорим че отвън и възрастни болни чакат.
Виж целия пост
# 340
Дани, не се тревожи Simple Smile
Моят бебчо се роди 4кг, 56 см и всичко мина нормално Simple Smile Родих за 4 часа със упойка и система в Селена... Бъди спокойна и уверена, и всичко ще е наред Stuck Out Tongue
Ами притеснено ми е, защото това ми е първо раждане (а съм на 35 г.), бебето е едричко (главичката му е 9,6 на 11,4 см), пъпната връв ни е увита около вратлето, а на мен никога не ми е мерен таза Tired ... Та основното ми притеснение е да не тръгне бебчо нормално, ама да не може да премине родовия канал и да се налагат средновековни методи като вакуум и форцебс Sad ooooh! Confused
Виж целия пост
# 341
Дани, бъди позитивно настроена и всичко ще е наред Simple Smile
Ти къде си решила да раждаш и при кого, ако си с избор де...
Слушай си лекаря какво ти казва и няма да имаш проблеми, те си знаят работата Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Момичета спешно ми трябват хапчета гинипрал, в България ги няма, търсим ги в чужбина, но са ми на свършване. Ако някой има останали излишни опаковки в годност, ще помоля да се свърже с мен на тел.0886 300 754 Диана Петкова.
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 343
Дани, бъди позитивно настроена и всичко ще е наред Simple Smile
Ти къде си решила да раждаш и при кого, ако си с избор де...
Слушай си лекаря какво ти казва и няма да имаш проблеми, те си знаят работата Simple Smile
Ами насочила съм се към Окръжна, но без избор на екип - който лекар се падне на смяна...  Praynig Crazy Rolling Eyes
Виж целия пост
# 344
Успех, Дани и да се похвалиш после!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия