. Доволна съл от отношението на целия персонал, но не им запомних имената. Точно като родих д-р Амалиев младши застъпи на смяна. Той се грижеше за мен и в патологична.


И аз вече тръпна в очакване - до термин имам само 9 дни, ама бебчо засега не дава признаци да има мерак да излиза
Седи си на топличко в на мама корема и си дебелее - на последния преглед док каза, че вече сме 3900 гр. и сега съм леко притеснена ще се справя ли с нормално раждане


Родих за 4 часа със упойка и система в Селена... Бъди спокойна и уверена, и всичко ще е наред
Мерси
Мерси
Родих за 4 часа със упойка и система в Селена... Бъди спокойна и уверена, и всичко ще е наред 
... Та основното ми притеснение е да не тръгне бебчо нормално, ама да не може да премине родовия канал и да се налагат средновековни методи като вакуум и форцебс



Препоръчани теми