Бременни мами 2014 от Пловдив има ли?

  • 45 381
  • 475
# 225
Аз пък не съм доволна от д-р Добринка Петрова. И да уточним,че тази в АГ Селена е д-р Светлана Петрова,от която съм впечатлена. Правя това уточнение,за да не подведем някой,който не е следил темата. Отидох при д-р Добринка Петрова в Медлайн да установи бременност без никакви оплаквания и в чудесно здраве и тя ми изписа утрогестан,който докато пих бях в агония. Отидох да и кажа и тя нищо,да съм го пиела. Още 3 мои приятелки ходиха при нея за същото и на всички-утрогестан... Тогава я смених,защото не може на всички с коренно различни бременности като на конвейр да се изписва едно и също. Още повече,че ми е втора бременност и горе долу знаех какво се прави на прегледите,а тя ни приемаше по две на веднъж и тн. От въпросното лекарство за първите два месеца качих 6 кг. И от тогава до сега-края на 7-ми,съм качила още 5,което значи,че не е от много ядене Wink. Не е нормално да те карат да пиеш нещо без оплаквания,дори напротив от лекарството да ти става зле. Изказвам собствено мнение,никой не е длъжен да се съобрази с него,но пък може и да съм полезна,надявам се  Peace
Виж целия пост
# 226
bubamara9, не споря с теб, всеки си има право на мнение по отношение как се отнасят с него. Но Утрогестана е прогестерон, аз също го пих, за задържане. Може би и ти си имала подобен проблем, няма как да ти го е изписала за НИЩО. Приятелките ти може да са имали други проблеми, но също да са имали нужда от хормона.
Пак казвам, не споря с теб, не защитавам никого, просто правя предположения.   Peace
Виж целия пост
# 227
Сигурна съм за себе си,защото тя като не ми го спря отидох при друг лекар,който каза,че всичко е наред и да го спра веднага.Но както и да е.
Кажете хубав препарат за пране,защото започвам с бебешките дрешки,а от години не бях купувала от България.но сега не ме пускат да ида да си купя пак  Joy Ако някой вече пере и глади да споделя  Hug
Виж целия пост
# 228
 Добро утро!
 На големия дрешките ги перях с Тео Бебе прахообразния - тогава друг нямаше. Но вчера в супера помирисах на Тео Бебе течния, който е с алое вера, светлозелената капачка и много ми допадна. Има и с лавандула, но доста остра ми беше миризмата. Та смятам с алоето да пера, но като вляза в деветия де...
Виж целия пост
# 229
Добро утро!
 На големия дрешките ги перях с Тео Бебе прахообразния - тогава друг нямаше. Но вчера в супера помирисах на Тео Бебе течния, който е с алое вера, светлозелената капачка и много ми допадна. Има и с лавандула, но доста остра ми беше миризмата. Та смятам с алоето да пера, но като вляза в деветия де...
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 230
и аз мисля, че не е редно да се пият хапчета ей така на конвейр
аз перях и още пера дрехите с тео бебе течен лавандула, омекотител тео бебе най ми харесва също, но сега купувам май форест, нищо, че не е за бебета, ама  е еко и е страхотен
купувала съм иначе течни бочко, персил, сано ... еми тео бебе най ми допада, ама не е много агресивен и някои петна не ги пере, трябва да се дообработват с препарат за петна
Виж целия пост
# 231
О само не ходете при Малинова, нр съм доволна изобщо моя позната също, по- добре при Троянчев или Даскалов
Виж целия пост
# 232
Аз съм много доволна от Добринка Петрова. Не може да назначава прием на лекарства без причина. А да третира пациенти на конвеер не е в нейн стил. Винаги ми е обръщала достатъчно внимание, въпреки че беше претоварена в Медлайн. А сега в новата клиника е още по-обяснителна и бъбрива, защото й е спокойно. Аз пия Магнерот и желязо. Питала ме е как се чувствам от приема им. Освен това ми препоръча извара и соя - второто защото съм вегетарианка. Не всеки лекар ще тръгне да обяснява защо е хубаво да ядеш и пиеш еди-какво си. А дали ще изпълняваш каквото е казала е личен избор. Пък и практиката показва, че всеки лекар има собствено и често различно мнение от колегите си.

На ФМ аз ходих при Троянчев. Взима 80 лв, а Малинова - 100 лв. При него си взимаш час поне 2 седмици по-рано и чакаш поне час и половина, защото е записал три бременни с един час... Наложи ми се да ходя и без час извънредно - пак толкова чаках...
Виж целия пост
# 233


Привет,
следващата среща на Групи за обмяна на опит „Чакам бебе“ - Пловдив ще бъде на тема - Първи грижи за новороденото.

02.09.2014 г. (вторник)
Лектор: ак. Динка Негалова, АГ "Селена"
Къде: Мол "Галерия Пловдив", първи надпартерен етаж (худ. галерия)
НАЧАЛЕН ЧАС: 11:00 ч.
Всяка среща завършва с томбола и раздаване на награди сред присъстващите!
Със записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=5

Виж целия пост
# 234


Привет,
следващата среща на Групи за обмяна на опит „Чакам бебе“ - Пловдив ще бъде на тема - Първи грижи за новороденото.

02.09.2014 г. (вторник)
Лектор: ак. Динка Негалова, АГ "Селена"
Къде: Мол "Галерия Пловдив", първи надпартерен етаж (худ. галерия)
НАЧАЛЕН ЧАС: 11:00 ч.
Всяка среща завършва с томбола и раздаване на награди сред присъстващите!
Със записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=5



Аз ще съм там !   bowuu Flutter  bouquet
Виж целия пост
# 235
Някой ще прави ли пак 4D в 32 седмица-последната фетална морфология мисля,че е това? Аз тази седмица съм при доки и ще питам,но ми се струва леко безмислено. Все пак ще питам доки тази седмица,защото от феталната в 21 седмица при д-р Стратиева пише да се направи пак в 32-ра. Може пък и да е имала нещо предвид,въпреки,че тогава всичко си беше ок. Но аз мисля ако не се налага да го пропусна. Вие как смятате?
Виж целия пост
# 236
Някой ще прави ли пак 4D в 32 седмица-последната фетална морфология мисля,че е това? Аз тази седмица съм при доки и ще питам,но ми се струва леко безмислено. Все пак ще питам доки тази седмица,защото от феталната в 21 седмица при д-р Стратиева пише да се направи пак в 32-ра. Може пък и да е имала нещо предвид,въпреки,че тогава всичко си беше ок. Но аз мисля ако не се налага да го пропусна. Вие как смятате?

Аз си правих, но просто така, за да видя по-добре бебка. И на мен на документа който ми дадоха първия път пишеше че трябва да правя в 32 г.с.Според моята АГ нямаше смисъл, при положение, че първия път всичко си беше ок. Мен ако питаш ... ти си решаваш и без друго си плащаш от твоя джоб  Hug
Виж целия пост
# 237
Момичета това което са ви написали АГ е препоръчително , не е задължително ...
  Никой не може да ви накара на сила , всички такива изследвания не са задължителни  Rolling Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 238


Привет,
следващата среща на Групи за обмяна на опит „Чакам бебе“ - Пловдив ще бъде на тема - Първи грижи за новороденото.

02.09.2014 г. (вторник)
Лектор: ак. Динка Негалова, АГ "Селена"
Къде: Мол "Галерия Пловдив", първи надпартерен етаж (худ. галерия)
НАЧАЛЕН ЧАС: 11:00 ч.
Всяка среща завършва с томбола и раздаване на награди сред присъстващите!
Със записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=5


Точно на такава тема търсих да присъствам! Много благодаря за инфото!

На трета ФМ се ходи или ако има причина за това (има съмнения за развитието на бебето) или ако ви се дават пари. Знам, че третата ФМ представлява проследяване тоновете на бебето. Аз ходих на две - около 11-та и 20-та седмици, на трета не съм.
Виж целия пост
# 239
Аз сега на 28-ми съм на преглед и ако всичко е наред също мисля да пропусна Simple Smile А чували ли сте за хомеопатичните медикаменти,които се пият преди раждане? И какво ви е мнението,а аз като ходя тази седмица ще питам доки и ще ви споделя и нейното мнение  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия