Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
Неприятните симптоми на бременността включват умора, гадене, подуване на корема, болки в кръста и ниско в корема. За справяне с тях можете да се консултирате с лекар за прием на магнезий, да пиете нош па и да се отпуснете. Освен това е важно да поддържате здравето на щитовидната жлеза чрез балансирана диета и хомеопатия. Участниците споделят различни симптоми и проблеми, свързани с бременността, като кървене, проблеми с храненето, главоболие, промени в хранителните предпочитания и други. Препоръчва се консултация с лекар при всякакви необичайни симптоми или проблеми.
-
Какви са препоръките за бременни жени с хормонални проблеми като Хашимото?
-
Какви са препоръките за справяне с втвърдяването на корема по време на бременност?

едната приключи, но аз се мажа по 2 пъти на ден. 

) добре е моя пумпал, много се въртеше, главичката както му беше ниско долу в дясно и в следващия момент горе в ляво .... Доктора не се ангажира на 100% с пола, но каза, че не вижда нищо между краката. Та... май е девойка. Ще разбера на ФМ на 31.05.2014
Рапорт - даден!
Предварително благодаря!