Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 348
  • 743
# 420
момичета,снощи си спах и нямах киселини толкова много,но се събуждам към 3-4 умряла от глад,едвам издържам да съмне Laughing
Виж целия пост
# 421
Добро утро момичета, аз от първата си бременност имам много стрии по корема, по гърдите и по бедрата, но не съм се мазала наистина с нищо. С времето част от тях се заличиха, но не всички. Сега ще си търся вече някакво масло да се мажа. Това на икаров какво е? Някой ползвал ли го е?  А по въпроса с количките и аз ще си търся не знам каква, но не ми се дават много пари сякаш, а искам да е комбинирана... Crazy
Аз използвам Elancyl против стрии http://din.bg/body/krem-protiv-strii.html
Моята сестра и при двете си бременности го използваше и е много доволна, няма стрии. На растителна основа е и е много приятен, не оставя мазно усещане, мирише хубаво според мен. Аз вече съм на втората опаковка Simple Smile едната приключи, но аз се мажа по 2 пъти на ден.
Виж целия пост
# 422
Здравейте, мами!
Аз от началото на месеца използвам маслото на Икаров против стрии. Съдържа само етерични масла (най-вече от българска роза). Мазничко е, икономично, мирише хубаво и е на много добра цена (6-7лв.). Мажа се с него през ден, като го редувам с бебешко олио на Бочко. Не съм го изразходила и половината още, а мина месец почти.
Наистина обаче, ако си предразположен към стрии (кожата е по-суха и нееластична) с каквото и да се мажеш, ще се нацепиш и обратното...
Аз съм "одрала кожата" на майка ми и я гледах къде има стрии от бременността, че да съсредоточа усилия там. Тя има само отпред на бедрата и отстрани на гърдите, до мишниците. Ако и при мен е така, няма да се оплача, поне не се забелязват много.

Виж целия пост
# 423
Фъстъче, имах парене отдолу и съсиреци много малки и лекарката вика качвай се да видим какво става отдолу. Тогава видя раничката и с опипване каза че не е наред нещо. След това за бързо ме прегледа с вагиналния ехограф и каза скъсяване около 80%. После ме гледа на коремен бебчо е супер, добре е. Каза ми че това скъсяване няма връщане назад, преди бях чувала за това , но не знаех че е необратим процес.
Аз си мислех за количка 3 в 1, някакъв по- евтин вариант, стига всичко да е наред има време да мислим.
Виж целия пост
# 424
http://www.amazon.com/Helan-Linea-Mamma-Pregnancy-Line/dp/B00BPN36BG

Добро Утро Аз използвам този крем по горе и при двете бремености и съм много доволна  Wink

winipooh  Оправяй се бързо пази леглото няма начин!

Лек ден от мен днес съм на работа вече празниците свършиха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 425
Izgrqvashto Slance, от къде си купуваш този крем?
Виж целия пост
# 426
Izgrqvashto Slance, от къде си купуваш този крем?

Аз си го Взимам тука от аптеките струва 35Евро но като гледам във амазон да си го поръчаш е по ефтино
не знам дали във БГ по аптеките ги няма таз фирма има цяла линия за коса раце лице за всичко.
Но крема за стрии съм ползвала и съм 1000 пъти за него!
Виж целия пост
# 427
winipooh съжалявам за случващото се с теб, лягай и почивай  Hug
Ще ми простите, че го копирам от ФБ, но не ми се пише наново

Връщам се от преглед и давам отчет - отидох заради остра болка ниско долу (но не в матката). Моята докторка се оказа отпуска, та ходих на частно при моя си лекар. Оказва се, че имам някаква бактерия в урината и утре ще давам стерилна да я видим каква е тая гад и да я трепеме.  Гледахме бебето, по-скоро таткото го гледаше, че монитора не беше обърнат към мен и много му завиждам, исках да си го видяяяяяяя....мериха му главето и май бедрото - отговаря си на седмиците, пуснаха ми сърчицето туп-туп туп-туп, доктора вика "ще ми счупи апарата" (че много бързо му бие Grinning) добре е моя пумпал,  много се въртеше, главичката както му беше ниско долу в дясно и в следващия момент горе в ляво .... Доктора не се ангажира на 100% с пола, но каза, че не вижда нищо между краката.  Та... май е девойка. Ще разбера на ФМ на 31.05.2014  Heart Eyes Рапорт - даден!

Хубав ден на всички и си почивайте повече  Hug
Виж целия пост
# 428
Здравейте!

Само за допълнение към профила - ще имам момченце! Hug
Много се радвам! Simple Smile
Щях да се радвам, каквото и да беше, разбира се / даже на таткото му се искаше момиченце Wink/, но просто момента е много вълнуващ...! Бебчето много шава и се върти, но реши да се разкрие накрая!  Grinning Щастливи сме!  Grinning

р.s. Виждам, че говорите и за Фейсбук група - може ли да се присъединя и как да ви открия...?
Виж целия пост
# 429
Добро утро мамчета и от мен. За количката : и ние бяхме се спряли на 3 в 1 , заради кошчето но сестра му на моя ще ни даде нейното с една предавка за всяка количка и ще спестим от това и ще вземем някоя хубава 2 в 1 , после само хубаво столче за след 6м , защотото тези които са 3 в 1 столчетата са само за новородено до 6м. и после трябва ново да вземаш тъй ли инъче.
Кошарката сме твърдо за 3 в 1 и дори пак в същия магазин ги правят за около 2 седмици цвят какъвто искаш ще бъде комбинирано. Абе общо взето лятото като капарираме количката и кошарата се заемаме с другите неща, за изписването, за влизане в болницата. Защото било хубаво дрешките, оделцата всичко да е прано и изгладено няколко дни преди да влезеш в болницата да ти е спокойно че всичко е там и те чака. За креватчето да го сглобиш и да го оставиш да подиша, оградката и повивките вътре да са изпрати и изгладени, всичко ново и купено само да чака бебчо а не да го мислиш като си вътре, дали ще изсъхне дали ще се е проветрило, и най-вече таткото няма шашнат да бяга в последните минути да търси нещата които сме набелязали Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Здравейте!

Само за допълнение към профила - ще имам момченце! Hug
Много се радвам! Simple Smile
Щях да се радвам, каквото и да беше, разбира се / даже на таткото му се искаше момиченце Wink/, но просто момента е много вълнуващ...! Бебчето много шава и се върти, но реши да се разкрие накрая!  Grinning Щастливи сме!  Grinning

р.s. Виждам, че говорите и за Фейсбук група - може ли да се присъединя и как да ви открия...?

Пиши Л.С на Шантал и тя ще те добави Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Ейй най-накрая ,все не можех да вляза във форума,профилактика ли имаше какво... Rolling Eyes
y.k. като имаш път нататък виж...ако ги има добре,ако не здраве да е.Макар,че то вече ще е излязла вече новата колекция. Wink
Болничния ми го издадоха за 30 дни,днес ще ходя да ми го заверяват.Ама май ми хареса да съм болнични  Laughing Особено като е хубаво времето...
Виж целия пост
# 432
Здравейте, момичета!
От доста време не съм минавала да ви видя. Имаме нови попълнения, честито!
При мен всичко е наред, коремчето расте прогресивно, а ние чакаме 8-ми, за да видим как е бебчо. Започнахме и ние да се оглеждаме за количка, кошарка си имаме, а за другите неща е още рано. Струва ми се, че времето мина много бързо, чак не мога да повярвам, че вече съм влязла в 5-ти месец.
Виж целия пост
# 433
На какви кошарки сте се спрели ? Аз бях харесала едно легло, но се оказа много плитко и не е ОК след като бебето започне да се изправя. Моля покажете ми на какво сте се спрели вие  Praynig Предварително благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 434
Shakazull, ние имаме кошарка от баткото, масивна, дървена, много хубава, но ми е подарък. Ако трябваше да си избирам, аз лично бих си взела от сгъваемите кошарки от плат. Обикновено са на две нива, така че като порасне бебето и започне да се изправя, може да се свали нивото и малкото човече няма да пада. Аз лично имам отрицателно мнение за кошарите, които се трансформират в юношески легла (натъртвам, че е лично мнение и не агитирам никого) - виждат ми се прекалено къси  и  тесни за един 15-годишен юноша, например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия