Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 348
  • 743
# 435
Аз също ползвах с дъщеря ми този тип кошара:
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0 … .html%3B600%3B600
Много съм доволна,на две нива,пере се винаги при нужда,с цип отстрани и като по-голямо детето може да си излиза или влиза и да я използва и за игра.Преносима,ако решите да пътувате.
Виж целия пост
# 436
Inka този тип кошари са също мн практични и удобни на всякъде може да се придвижат и да си играе навсякъде малкото, но ние винаги сме искали хубава кошарка дървена да се люля и като видяхме тези трансформари и какви и качеството което гледахме беше хубаво,защото моя разбира от тия неща каза че ще е такава и става на голямо легло 180 см и е широчко нормално единично легло.А за преносима такава кошара може би ще имам пак, от леля ми те тяхната е пазят чисто нова си е ей тъй ако ходим по почивки по селата....охххх нямам тарпение да си го гушкам вече и мачкам особено като гледам на етърва ми нейното защото и то е октомврийче и е голямо сладурче, като гъбка расте и вика и си церика сладурче и си викам " е и догодина и нашето ще е такова щурче"
ElishaC и аз имам чувството че времето лети ноооооо веднъж да мине лятото иииии край Simple Smile
6u6ulina нямаш ядове но и аз мисля че ще са свършили старата колекция
  bouquet
Ще ходите ли някъде по празниците? Thinking
Виж целия пост
# 437
Привет, приемате ли нови попълнения  Hug
Терминът ми е 30.10 - втора бременност и очаквам близнаци Grinning
Виж целия пост
# 438
Добре дошла на LMD  и честито ще имаш двойно щастие, а как ги правите тези близнаци аз толкова много се старах Laughing но се радвам и на едно Wink
За количката и аз съм се спряла на 3 в 1 не заради друго а защото моя приятелка имаше такава и е много удобна сваляш коша от колата и го закачаш на количката и готово няма да местиш детето да го будиш и притесняваш. Зимния кош ми се струва излишен но предполагам вкъщи ще е удобен за преносимо креватче. Спряла съм се на тази марка и модел. Немски са здрави и са с приемлива цена. Има ги и в България и има добри отзиви за тях. http://www.hauck.de/collection/Kinderwagen-Sets_23.1.0.html
А за кошарка и аз съм се спряла на сгъваема. Моя позната си отгледа близнаците в такива до 4 годишна възраст само трябва да се вземат допълнително матрачета защото техните са неудобни.
Виж целия пост
# 439
Здравейте мами, отдавна не съм писала, защото нямаше какво да кажа.
Ще си имаме момченце , днес доктора потвърди, а освен това каза, че е доооста едричко. Върви с 2 (две) седмици напред. Иначе си го видях и на 3Д еми...не е още истински човек  Laughing
Виж целия пост
# 440
Ей, браво бе, много момчета (за сега  Wink ), ако може да се вярва на калкулаторите из интернет пространството и ние ще сме момче, а и според моето усещане. Докторите имат думата, а човечето последно ще каже кой прав, кой крив
 newsm62 newsm62
 
Виж целия пост
# 441
Добре дошла на LMD  и честито ще имаш двойно щастие, а как ги правите тези близнаци аз толкова много се старах Laughing но се радвам и на едно Wink
За количката и аз съм се спряла на 3 в 1 не заради друго а защото моя приятелка имаше такава и е много удобна сваляш коша от колата и го закачаш на количката и готово няма да местиш детето да го будиш и притесняваш. Зимния кош ми се струва излишен но предполагам вкъщи ще е удобен за преносимо креватче. Спряла съм се на тази марка и модел. Немски са здрави и са с приемлива цена. Има ги и в България и има добри отзиви за тях. http://www.hauck.de/collection/Kinderwagen-Sets_23.1.0.html
А за кошарка и аз съм се спряла на сгъваема. Моя позната си отгледа близнаците в такива до 4 годишна възраст само трябва да се вземат допълнително матрачета защото техните са неудобни.

И ние мислехме за тази марка добри са.Докато не видяхме bebetto полска марка но за европа само внасят не за китай трябва и това да гледаш
Виж целия пост
# 442
За кошарка и ние сме за преносимите.Не виждаме смисъл с ММ да купуваме такава кошетка,те и от малки имат притенции.На една колежка лапето и на 2г. и има такава,която се преобразува в легло ,ама не щяло да спи там ,не било хубаво. LaughingТа мислим като порасне малко направо една детска стая.Те тея са около 400лв. ,а една детска е 600лв.  Laughing По-добре това ,според мен де.
А количка...офф оглеждам се за колички ,ама нищо не ми харесва .Бях си харесала на Phil & Teds http://www.novobebe.com/detska-kolichka-phil-teds-smart-komplekt-kosh-4149.html ама казаха,че нямало пълно легнало положение,пък да се гърби детето да спи на стол хич не ми се нрави. Confused И сега пак съм към нищото.
Виж целия пост
# 443
y.k спряла съм се на тази количка защото немското си е немско а и живея близо до Германия а те не поправят а заменят и са стриктни в това.Харесала съм си и други но да дам за бебешка количка пари колкото за една лека кола просто няма как да стане.И аз в началото бях скептична към тези столчета както ги казвате но са много удобни и се ползват до годинка и нещо ако детето е с нормални размери.
И аз колкото познати имам с дървени кошари и скъпи и такива дето стават на легло после децата им не искат да спят там не знам защо и затова и ние решихме на първо време докато детето е при нас в спалнята да сме с сгъваемо легло пък после направо в негова стая.
Виж целия пост
# 444
Здравей те мами,аз от доста време на съм писала но иначе си ви чета редовно  Grinning
Не мога да повярвам колко бързо ми расте коремчето,до минала седмица ми беше леко подут,а сега си е истинско бременно коремче  Simple Smile При вас как е ? Няма ли някоя мама която ще се осмели да си покаже коремчето,в ФБ групичката вече има ме много снимчици  Grinning
Относно колички/видях че сте обсъжда ли/ аз от самото начало си харесах ето тази http://www.bebe-best.com/2014-chicco-bebeshka-kolitchka-trio-act … -red-p-56115.html и сега каквато и да гледам не може да ми хареса повече,и най-вероятно ще си е тази.
Лека вечер момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 445
Много е хубава количката но за мен е неоправдано скъпа освен ако не смятам да отгледам поне още едно дете с нея а аз нямам намерение  Wink но иначе е страхотна пробвах я в един магазин и се бута с един пръст. А коремче имам но изглеждам по скоро преяла отколкото бременна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 446
petynapetyna е значи твоята марка е houk щом си ги знаеш ние нали тш казвам доста се колебахме, ама има време де. А за кошчето да и-аз мисля че до годинка и може да става що го давот до 6м....нз.
А за креватчето .....дано-до си го харесва хахах аз пък мои познате които са си вземали такива мн са доволни ама разни хора разни идеали Wink
A коремчето и аз тъй мисля за моето за 2 дни се е оформило вече не само като хапна хаха дано накрая не се търкаляме хаха
Виж целия пост
# 447
Мамчета какво мислите за тая...http://bebelandia.bg/productv/48616/kinderkraft-bebeshka-kolichk … raft-6-2-v-1.html
Виж целия пост
# 448
ох и мен много ме е страх да не надебелея прекалено слава богу че работата ми е свързана с много движение иначе ще кача много.но вече ми е много зор особено клякането и навеждането и кръста много ме боли но няма начин. Rolling Eyes
а за креватче и количка добре но какво друго трябва да се купува не знам и кои дежки са по удобни има едни бодита с много копчета и се обличат лесно предполагам но тея копчета не убиват ли на бебето незнам.  Embarassed
а някоя мама прочула ли е бебчето вече или е рано newsm78
Виж целия пост
# 449
Хубава е и цената и е хубава ама не се знае на живо как ще е. От интернет ли само ги гледаш? Не сте ли обикаляли магазините
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия