Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 350
  • 743
# 390
Момичета, как ви се отразява пътуване с кола? А разходките?
Аз от самото начало трябваше основно да лежа и сега като стана да се разходя малко усещам като тежест корема си, а той изобщо не е голям. И много се притеснявам  Sad
Виж целия пост
# 391
Привет и от мен!

iv_ds, аз шофирах точно за празниците един ден над 300км и 3-4 дни по-късно пак същото с по една две почивки, не ги усетих особено, по-скоро само краката ми се изморяваха, иначе никакви други оплаквания, сега съм в 17-та г.с. В края на седмицата пък ще летя със самолет и после с автобус, та се надявам всичко да продължи да е ок както и досега. Доки ми беше казал да нося със себе си но-шпа и Кокулин за всеки случай, аз мисля да взема, но едва ли ще прибегна до тях. Досега никакви хапчета не съм употребила освен 1-2 парацетамола като имах висока температура и възнамерявам повече да не го повтарям това  Simple Smile Усещам бебо да шава и съм спокойна.   Simple Smile
Виж целия пост
# 392
Привет и от мен!

iv_ds, аз шофирах точно за празниците един ден над 300км и 3-4 дни по-късно пак същото с по една две почивки, не ги усетих особено, по-скоро само краката ми се изморяваха, иначе никакви други оплаквания, сега съм в 17-та г.с. В края на седмицата пък ще летя със самолет и после с автобус, та се надявам всичко да продължи да е ок както и досега. Доки ми беше казал да нося със себе си но-шпа и Кокулин за всеки случай, аз мисля да взема, но едва ли ще прибегна до тях. Досега никакви хапчета не съм употребила освен 1-2 парацетамола като имах висока температура и възнамерявам повече да не го повтарям това  Simple Smile Усещам бебо да шава и съм спокойна.   Simple Smile

Благодаря за отговора!
Аз понякога си мисля, че и сама си причинявам притесненията, а не толкова, че има нещо странно в усещанията.
Ти вече усещаш бебо? Аз от днес съм в 17 седмица, но нямам идея какво трябва да усещам и за това смятам, че не усещам нищо. Освен това постоянно имам газове в корема, които предизвикват доста неприятни къркорения и постоянно помръдване на червата, та съвсем няма как да разбера.
Виж целия пост
# 393
Горчивият вкус, и при мен се появява понякога, горчив ли, метален ли не мога да го определя, ама е гадно, не знам дали съм права, но май ми се получава, когато се запека за няколко дни, т.е когато нещо не ми е наред със стомаха. Сега пак съм така от 3-4 дни ходя мн трудно до тоалетна и веднага ми се появи гадния вкус.
Виж целия пост
# 394
Горчивият вкус, и при мен се появява понякога, горчив ли, метален ли не мога да го определя, ама е гадно, не знам дали съм права, но май ми се получава, когато се запека за няколко дни, т.е когато нещо не ми е наред със стомаха. Сега пак съм така от 3-4 дни ходя мн трудно до тоалетна и веднага ми се появи гадния вкус.

Здравей,
За проблемите със стомаха може да си вземеш този сироп. На мен лекарката ми го предписа, предназначен е за бременни и има ефект.
http://www.ecopharm.bg/index.php?page=products&id=73
Виж целия пост
# 395
 Момичета за горчивия вкус опитайте лимони със захар, на мен ми се случваше понякога докато повръщах, но от както спря гаденето нямам проблем. На мен лимоните помагаха дано помогнат и на вас
Виж целия пост
# 396

Здравей,
За проблемите със стомаха може да си вземеш този сироп. На мен лекарката ми го предписа, предназначен е за бременни и има ефект.
http://www.ecopharm.bg/index.php?page=products&id=73
[/quote]

Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Момичета как се справяте с киселините?Може ли да се пие Талцид?
аз от утре съм в 17 седмица,гони ме страшен апетит #Crazyи ужасни киселини,особено вечер
Иначе съм качила само 3 килца
Виж целия пост
# 398
момичетаааа ей сега докато гледам телевизия изядох половин хляб....обожавам тестени неща,едвам се ограничавам аххаха
иначе за карането нямам никакви проблеми,карам всяка седмица по 80км,само колана ме дразни вече и забелязвам, че съм по разсеяна  Whistling
Виж целия пост
# 399
Gybka_85, аз също получавам киселини, предимно вечерно време.Много неприятно усещане  Confused. Храните, от които получавам киселини са лук - кромид и пресен, чесън и домати ( ако не са белени). Съвет: виж след кои от храните получаваш киселини и ги отбягвай!  Wink
Виж целия пост
# 400
Gybka_85, аз също получавам киселини, предимно вечерно време.Много неприятно усещане  Confused. Храните, от които получавам киселини са лук - кромид и пресен, чесън и домати ( ако не са белени). Съвет: виж след кои от храните получаваш киселини и ги отбягвай!  Wink
Мисля,че от всичко ги получавам SickОх,от пресния чесън да,но така ми се хапват тиквички с чесън....ще си хапна и ще си търпя Laughing
Виж целия пост
# 401
Здравейте, мамчета с тумбачета!!!  Hug
Празниците минаха и айде пак на тръстиката  Mr. Green
Гледам за яденето си говорите... Месото и на мене не ми е приоритет, а толкова го обичах. Като ми се гади почти през цялото време, почти нямам апетит към никаква храна. Защото следва асоциацията: сега това като го хапна, сигурно ще го върна  Sick.... Май само солети с повече сол понасям. Аз съм много зле и със миризмите. Всичко ми мирише отвратително. Дори праха за пране, с който пера от години и уж ми харесваше сега не мога да го трая. Страшна работа ви казвам. Дано след раждането се нормализират нещата, че ми иде да се гръмна вече....
Шушулинка, да ти завиди човек на апетита!  Hug
winipooh, какво стана със зацапването?
Добре дошли на новите мами!!!   bouquet
Хубав и спорен ден, момичета!!! Hug
Момичета при мен положението за оказа доста опасно, всъшност кръвта идва от раничка на шийката, отделно шийката ми е скъсена с 80%. Лекарката каза лежане и никакво мърдане, плацентата ми се била образувала много неправилно надолу ли нагоре ли не запомних, защото се бях шашнала вече. Каза ми че положението е сериозно и може да се стигне до разкритие и лоши последици.  Вярно е че миналата седмица много чистих, гости насам на там и ето до къде се докарах. Стискайте ми палци, сега съм на инжекции, бусколизин и магнетрол. Много съм притеснена и изплашена, дано малкото ми мъниче се закрепи здраво...  Cry
Виж целия пост
# 402
winipooh много съжалявам и дано се оправиш ще пазиш леглото няма начин но не е от чистенето аз за 5 дена налепих сама тапети в три стаи и чистих до припадък.
Gybka_85 аз така започнах бременноста си с адски киселини цели два месеца особено нощем не можех да спя и ми помагаше само топла вода с лимон.
Виж целия пост
# 403
winipooh много кофти ,ама ще лежиш като трябва.То кажи  речи сме на половина само живот и здраве ...
Аз на последното ми пътуване нещо не го понесох добре,ама на мен и преди си ме беше страх да пътувам на дълги разстояния.
За горчивия вкус...и аз го имам още,ама що апетит ми се отвори хич не ме интересува горчи ли какво е  hahaha ooooh!
Днеска ходих да ми удължават болничния и доки каза,че има 2 варианта-единия е да вляза в болница за 2-3 дни, а другия е да мина комисия на частно ,която струва към 20-25лв.Естествено предпочетах комисията.То едно,че в болницата ще се депресирам и друго ,че там като съм ще изхарча повече от 30 лв. така че...
Виж целия пост
# 404
Winipooh , пази се много, слушай лекарката и си почивай повече. Praynig  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия