Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 343
  • 743
# 585
Мами,я да ви питам ,какво правите с приятелите си във ФБ ,които не ги искате особено в приятели,но пък е неудобно и да ги отхвърлите.Аз така с една съученичка...Е,не я искам ,да ми гледа там снимки и глупости,ама пък ...и неудобно да я махна,че в училище все ми беше залепена за дупето. Laughing

Когато публикувам нещо, имам определени хора, които не виждат какво правя. Веднъж добавиш ли ги към списък, при всяка публикация си стоят и не е нужно всеки път да ги добавяш. Така хем няма да махаш съученичката, хем няма да ти гледа снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Привет и от мен.
Днес нещо ми е особено криво, скучно и смотано. Опитва се глава да ме боли. Не мога да измисля какво да сготвя и направо ми идва ....
Лошото е че и детето днес е особено непослушна. Ама кажа й нещо, а тя на опаки ми прави. Затова и сега е наказана без играчки. Ама незнам какъв е тоя инат. А беше такова кротко и послушно бебе. Нямах никакъв проблем с нея. За разлика от сега де.

За ФБ, аз съм си направила списъци с хора. Като публикувам, обикновено снимки, отбелязвам точно кои списъци да ги виждат. Даже мисля скоро да ги пренаредя. А от време на време и прочиствам приятелите - имам доста заради игри, които вече не играя, а и такива дето не контактувам с тях по една или друга причина.
Виж целия пост
# 587
 Blush Blush Blush BlushОлееее изписали сте темата така е който ходи на мореее  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Предложения за новата тема???

Ето едно от мен : Коремчето порасна вече ритниче раздава Октомвриче Simple Smile
Виж целия пост
# 588
tuci, не знам на каква възраст е детенцето ти, но споменаваш, че е била послушно бебе, да не би да е на около две и нещо като моето диване? Защото в тази възраст са в бебешки пубертет и са наистина много трудни. Точно напоследък и моето момче е станало много трудно, инатливо и със собствено мнение по всички въпроси, по подразбиране опозиция на моето. Ако е така, много ми помогнаха тези статии

http://---reklamen-spam---/2011/04/11/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D … 2-1/#.U10Ox1WSz3N

http://---reklamen-spam---/2011/05/02/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D … %B5/#.U10O71WSz3M


грррррр. Тъпият форум ми променя линковете, както и да ги публикувам. Ще пробвам да ти ги пратя на лично
Виж целия пост
# 589
Здравейте мами. Много ми е тъпо. Вече знаете пола на бебенцата и се казвате че ритат а аз нито пола знам нито рита.В 15 седмица съм и вече нямам търпение. Кога ще почне да рита най сетне. На 14 май съм на консултация и ако и този път не ми каже какво е ще умра от яд. Вече купувам розови дрежки и не ме интересува ако е момче ще ги носи и това е. Днес се загледах в един магазин в  една детска количка на чико три в едно и не беше скъпа 350 евро явно е намалена с чанта и дъждобран и много се замислям дали да не я взема че тя поне е черна демек неутрален цвят или да изчакам.
И да ви питам има ли някой доста по-голямо дете и как се справяте с ревноста. Аз имам син на 14 години и той от малък не даваше да се издума да имаме второ дете а сега адски много се дразни като говорим за бебето примерно къде ще спи какво трябва да се купи, иначе ми помага не ми дава да вдигам тежко но си ревнува и незнам какво да го правя.
Виж целия пост
# 590
Измислиииииииииих, след около час мъки  и аз заглавие  Laughing

Чакам с нетърпение вече ОКТОМВРИ  да те гушкам мъничко човече  Heart Eyes
Виж целия пост
# 591
Аз да се похваля не съм качила още, но все пак голямото качване предстои.. Нервите и мен ме гонят, но все повече съм започнала да се контролирам... Е имам си и истерийки от време на време ... Но тези дни май съм по ревлива... Все имам чувството, че ММ не си мисли за бебка... Все гледа коли из нета, а снощи като му показах една количка и едвам изгледа клипчето.... Полудях... През сълзи  му обясних някои неща и днес е коренно различен... Даже се ровил из нета за колички Grinning .. Имаме ресторант в Равда и сезона за нас предстои и той главно с това се занимава... И май му дойдоха много дините под мищница  Grinning... Все се опитвам да го пощадя и аз , но хормоните ми не са на това мнение Joy .. Дупе да му е яко на ММ... Измрънках си и аз мрънкнето  Laughing.. Мерси , че ме изчетохте  bouquet
Виж целия пост
# 592
Аз също не знам пола на бебето и все още не рита, но още е рано . Аз съм почти в 15та седмица.

Нещо не мога да измисля заглавие...

Виж целия пост
# 593
Моето предложение е : Бебчо рита вече,но Октомври е далече.

Аз още не съм сигурна в това ритане,усещам
 разни странни "неща" но не съм сигурна...
Виж целия пост
# 594
Леле явно наистина е от хормоните а аз си мислех че откачам. И аз само ту плача ту се смея до припадък а горкия ми мъж на луд го правя. Ту му мрънкам че не ме гали и целува достатъчно а като го прави го гоня че ми досажда. Постоянно му мрънкам че не е въодошевен колкото мен за бебето и само гледа коли в нета и той вече гледа само бебешки колички.А недай се боже да не е съгласен с мен за нещо после съжалява жестоко  Laughing
Аз първите 2 месеца свалих 7 кг и после си качих 4 от тях така че съм минус 3 кила още но много взеха да ми се услаждат сладкишите и ще взимам мерки че и без това съм с наднормено тегло.Иначе още немога да ям месо.
Виж целия пост
# 595
...
И да ви питам има ли някой доста по-голямо дете и как се справяте с ревноста. Аз имам син на 14 години и той от малък не даваше да се издума да имаме второ дете а сега адски много се дразни като говорим за бебето примерно къде ще спи какво трябва да се купи, иначе ми помага не ми дава да вдигам тежко но си ревнува и незнам какво да го правя.
Дъщеря ми е на 6.5г. положението е същото-драма,не иска.Вече и казахме и не може да приеме.Не я насилвам,само подмятам от време на време.Няма да и е лесно.Свикнала е да  е център на вниманието ни и да е единствена на бабите и дядовците и на нас.Отдавна е заявила,че друг в нейната стая няма да пуска. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 596
Моето предложение е : Бебчо рита вече,но Октомври е далече.

Аз още не съм сигурна в това ритане,усещам
 разни странни "неща" но не съм сигурна...
предложението е супер.Аз също още не съм сигурна дали е бебчо,на мен корема ми вечно бушува ...ама днес усетих нещо като подритване леко,ниско долу в корема,едно след друго,няколко пъти. Rolling Eyes Дали е бил бебока... newsm78
Виж целия пост
# 597
Вчера и аз точно така го усетих. Едно много леко тупкане 2-3 пъти един след друг  Simple Smile Бях седнала и в спокойно състояние. Това беше първият път, в който така явно го усещам. До сега и аз не бях сигурна какво чувствам. А пола ние ще го разберем чак на 20 май, но за никъде не бързам. Искам само всичко да е наред.
Виж целия пост
# 598
Офф, ще се разрева Sad Всички усещате бълбукане, вече и ритници, а аз абсолютно нищо - даже не ми къркори корема - НИЩО!!!! Взех да се притеснявам дали всичко е наред с бебо Sad
Виж целия пост
# 599
Офф, ще се разрева Sad Всички усещате бълбукане, вече и ритници, а аз абсолютно нищо - даже не ми къркори корема - НИЩО!!!! Взех да се притеснявам дали всичко е наред с бебо Sad
оффф и аз съм така нищо не усещам и корем почти нямам... дано да е добре  Sad да идва вече прегледа, да ми е по-спокойно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия