Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 350
  • 753
# 225
Миж, а гласуването цяла седмица ли трае ? Щото като цена е най-доброто, което се предлага, при положение, че пуснат и спечели Кинг Simple Smile

Ще изчакам да погледна дали ще го пуснат, до утре не е много чакането. Дано само Буктрафик-а да не се откажат  Laughing  #Crazy  Ама книгата електронна ли е ?  newsm78
Виж целия пост
# 226
...при положение, че пуснат и спечели Кинг Simple Smile

Ако го пуснат, Кинг ЩЕ спечели!
За това даваме гаранция  Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Миж, а гласуването цяла седмица ли трае ? Щото като цена е най-доброто, което се предлага, при положение, че пуснат и спечели Кинг Simple Smile

Да, цяла седмица - т.е. от четвъртък до вторник. Във вторник следобяд се обявява печелившия, в сряда е на половин цена.
Иначе няма начин да не спечели Кинг, само да го пуснат  Wink
Но! Във всеки случай ще го пуснат след Панаира  Mr. Green
В противен случай няма да е коректно спрямо издателя - така поне разсъждавам аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Ох, много "ако" и "дали" ми станаха. Поръчах я от Буктрафик-а, слаб ми е ангела  Heart Eyes   Crazy

Но наистина Миж, права си, ако я пуснат от Сиела сега, т.е. утре за гласуване - никой няма да си я купи от панаира  Laughing Така че едва ли ще е сега, наистина.  Whistling

На мен не ми се чакаше, добра е офертата на Буктрафик, 20 лв за книга - съвсем приемливо. И то за новоизлязла  на Кинг Simple Smile
Виж целия пост
# 229
И аз се сдобих с "Доктор Сън" и "Мъглата", през e-zona.  newsm68

Общо ми излязоха 38.10, тъй че съм много доволна.

Планът ми е първо да си препрочета "Сиянието", за да си припомня Дани като малък и после да метна "Доктор Сън". Но това ще стане малко по-нататък, тъй като другата седмица започвам препрочит на "Сейлъмс Лот".
Виж целия пост
# 230
Привет!
Нещо позагубих темичката из дебрите на новите подфоруми  ooooh!
Да се похваля купих си Доктор Сън  Grinning
И видях това, ново ли е или преиздават нещо старо:

Виж целия пост
# 231
Това е сценарий под формата на книга, която излиза в България за пръв път.
Виж целия пост
# 232
Аз пък точно днес си купих "Бурята на века", по случай празника  Laughing
"Доктор Сън" ще си я купя с намаление или от Панаира или от някоя промоция на сайт, че с тая цена са се уляли.
Виж целия пост
# 233
"Бурята на века" е включена в гласуването на "Сиела'" във Фейсбук. Дали е хубава?
Виж целия пост
# 234
"Бурята на века" е включена в гласуването на "Сиела'" във Фейсбук. Дали е хубава?
Сценарий е, аз още и се чудя.
Виж целия пост
# 235
Една от най-любимите ми книги е сценарий, обичам сценариите.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Прочетох 2/3 от "Д-р Сън". Страхотна! Който е харесал "Сиянието", няма да се разочарова.
Виж целия пост
# 237
И аз прочетох 200 страници от "Доктор Сън" и е супер  Heart Eyes Искам да си поръчам утре "Бурята на века", но се притеснявам какво става с поръчката ако не съм на адреса... На някой случвало ли му се е?
Виж целия пост
# 238
На мен, обадих им се и ми предложиха да променим часа или ако ми е удобно да мина през офис на куриера  Peace
Виж целия пост
# 239
О, много добре  Flutter  Благодаря ти, Мария   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия