
Аз продължавам да съм въздържател, но все още си имам моментите, в които ми иде да кажа "Майната му, дай една цигара!". Имам чувството, че при мен никога няма да минат тези пристъпи, но пък поне съм се научила да ги контролирам и бързо ми минава.
Дима страшно много ме дразни вече, особено на някои по-гадни цигари, направо...
Само малко да се задими и кашлям като магаре после. Станала съм от тия ужасните непушачи, където само мрънкат. Да ви се похваля, от миналата седмица съм на фитнес и се храня доста по-здравословно. Изхвърлила съм всички храни, от които се напълнява. Не ми е направил никой режим, аз сама се храня така, че хем да не съм гладна, хем да не е прекалено много. Факт е, че вече съм 2 кила надолу. Лошо, че след спирането на цигарите съм +13.
Ама аз много седя на едно място, а заседяването е най-големия приятел на дебелеенето. Така че, движение трябва повечко 
Хайде спирам за сега, със здраве и наздраве
))
Казах го само от наблюдения на хората около мен.
още много ,много по толкова ви желая!