. Ако не бяхте ме окуражили сигурно нямаше да се престраша да пробвам да спра цигарите, радвам се че реших да се включа и пиша тук. Днескашния ден, като физически усещания, беше по - добре от вчера, и психически ми е малко по - лесно, ама само малко
.Обаче чак се стъписвам като усетя колко неща съм правила и свързвала с цигарите като ритуал - с кафето, на компютъра, докато говориш по телефона, докато си почивам и т.н. Това всъщност ми е трудно - да се откъсна и да спра да свързвам тези неща с пушенето на цигари. Няма да се отказвам обаче
.


, а преди бях една такава бледа като измита чиния. Е малко съм понапълняла май, влизам си в дрехите, но нещо съм ги поопънала
Важното е, че се чувствам свежа, здрава и много по пълноценна. На новите - Успех и да знаете, че сте взели най-правилното решение, с вас съм!


))
Препоръчани теми