.
.
А колкото до третия месец....лично мое мнение, но смятам че колкото повече време минава от последната запалена цигара, толкова по-добре се чувства човек. Аз лично имах доста повече кризички през втория месец. Скоро ще станат точно три месеца без цигари и ще започна четвъртия. Намирам третия месец за по-приятен от втория, а и мисълта че не пуша вероятно се е загнездила дълбоко в мен. Вярно че скоро един ден пуших и много се притеснявах да не почна пак, но напротив - убедих се че ми се гади от цигарите и спирайки ги наистина не се лишавам от нищо хубаво - напротив - отървавам се от бахти гадостта.....
сега ми се припушва от време на време но не е като в началото като помня че и нервни кризи имах при спирането . бях много обвързана психически сега ми е много лесно . и съм сигурна че след още няколко месеца няма и да се сещам

Качих един баир с колелцето и на върха усетих, че мога да си поемам вече по-дълбоко въздух. Също така, преди, при натоварване и съответно дълбоко дишане, имах лека болка в гърдите, която вече я няма
Абе да ви кажа много ми е гот без цигари!! 



)
. Беше доста трудно, боля ме глава, беше ми замаяно цял ден и само си мислех за цигари, ама май ще устискам. Това , което ми казахте много ме окуражи и в същото време беше правилно като съвет, заради май ми се получиха нещата, утре....- продължавам да се боря, не мисля да се отказвам.
. Беше доста трудно, боля ме глава, беше ми замаяно цял ден и само си мислех за цигари, ама май ще устискам. Това , което ми казахте много ме окуражи и в същото време беше правилно като съвет, заради май ми се получиха нещата, утре....- продължавам да се боря, не мисля да се отказвам.
Бравоооо!Браво момиче,вече ще ти е много по лесно,повярвай!С всеки изминал ден ще ти става по кефско и по готино.Първите 3-4 дни са най гадни,но после се чувстваш победител,усещането е страхотно,че си надмогнал една своя слабост...повярвай много по различно и хубаво е,а отделно ,че вече започваш да се чувстваш по добре,по уверена в себе си за всяко едно нещо,самочувствието ти нараства ,...абе с една дума без цигари животът е по пълноценен!Желая ти и днес успех!
Ще се справиш!
И реших: Като стана бабка някъде около 70те ще пропуша
Стига да ми се иска тогава. До тогава, никакви цигари, докато не изплатя къщата дето я правим
Голям стимул за живот си имам вече
Качих един баир с колелцето и на върха усетих, че мога да си поемам вече по-дълбоко въздух. Също така, преди, при натоварване и съответно дълбоко дишане, имах лека болка в гърдите, която вече я няма
Абе да ви кажа много ми е гот без цигари!!
. Беше доста трудно, боля ме глава, беше ми замаяно цял ден и само си мислех за цигари, ама май ще устискам. Това , което ми казахте много ме окуражи и в същото време беше правилно като съвет, заради май ми се получиха нещата, утре....- продължавам да се боря, не мисля да се отказвам.
Дръж се, с теб сме. Първите 2-3 дни всичко е позволено- рев, крясъци, плюене, хапане и задължително прекаляване с храната
но все пак може и изобщо да не се стигне дотам....

Препоръчани теми