. Ако само успея да мотивирам баща ми и сестра ми да пробват да ги спрат - това ще ми е голяма, голяма радост
. Ако само успея да мотивирам баща ми и сестра ми да пробват да ги спрат - това ще ми е голяма, голяма радост
Ти си много активна, много позитивно настроена и винаги готова да помагаш, с две думи- много се радвам, че си при нас- и за теб и за нас!!! Продължавай напред, момиче!
, сигурна съм че приключваш 8-я си ден без цигари. Поздравявам те за успеха!
. Днес наистина ми е 8-ми ден без цигари, но откакто съм се прибрала след работа ми се пушеше доста и затова си намерих сто неща да правя, по едно време мислех даже да си дръпна от електронната цигара и докато чистех банята бях в хамлетовска дилема
, ама на края си казах "хайде, от мен да мине, няма да пуша"
. Иначе, да, физически още от втория ден се чувствам много добре, хората даже забелязват промяна в кожата ми и вида ми и казват, че изглеждам много свежа. Така че предимствата да спреш цигарите са много и неоспорими
.
. Просто когато човек започне много да ги мисли нещата, почва и да се разколебава, понякога /не винаги, разбира се/ първосигналните решения са по - добрия вариант. Но когато и да го решиш мисля, че тук ще намериш много подкрепа и съпричасност
. Просто когато човек започне много да ги мисли нещата, почва и да се разколебава, понякога /не винаги, разбира се/ първосигналните решения са по - добрия вариант. Но когато и да го решиш мисля, че тук ще намериш много подкрепа и съпричасност 
.
.
. 
. Най-големият ми кошмар са килограмите, защото вече и ЕГН-то си казва думата и е много трудно свалянето. Стискайте палци за утре.
щом вече си решила твърдо ! А за ЕГН дай да не говорим,че аз къде съм по напред с материала
,обаче нали не искаш да станеш една съсухрена изпита ,с жълти зъби и воняща на смрад бабичка,на която внуците не дават да ги гушка и целува,понеже смърди
я хубаво пак помисли,а с килцата ще се преборим после,въпреки че една пухкава със зачервени бузи баба,ухаеща на топла баница например ми изглежда много добра картина и куп внучета около нея!
ще се правиш ,стискам ти палци!
най трудното ,да не си купиш цигари си го минала!
Препоръчани теми