Аз бях непушач от две седмици, когато заминах на море. Сама си нямах вяра ,че ще се удържа да не запаля
Но след този ми успех нямаше какво да ме спре вече
Аз бях непушач от две седмици, когато заминах на море. Сама си нямах вяра ,че ще се удържа да не запаля
Но след този ми успех нямаше какво да ме спре вече
). Ако някой я иска да ми пише на лични , ще му я подаря !
/
)) Най-голямата ми грешка беше, че пропуших отново и сега се опитвам да я поправя! Не пуша от 18.10.14 и съм много горда и щастлива! Това е първият ми опит да откажа цигарите, дано е успешен!
! Добре дошла в групата !
, дъвки и семките не ми вършеха работа
!
.
, но поне проявявам постоянство в непушенето
Продължавам да сънувам, че пуша и влизам да се похваля, че тази нощ за първи път имах пробив на подсъзнателно ниво
Бях с 2 приятелки, те пушеха, аз - нищо, говорехме си. По едно време на едната не и се пушеше вече, а и беше жал да си изгаси цигарата и ми предложи аз да я допуша, подаде ми я напарво. Аз обаче казах, че не пуша, не се и изкушавах даже. После взех да и обяснявам, че може да си остави фас за по-късно
Чак като се събудих, осъзнах тази своя малка победа. Поздрави на всички
!
!
!
Освен това не ти дават нищо.. благодарение на тях си състаряваш кожата, пожълтват ти зъбите и ноктите, косата ти става е такава суха и миришеш на пепелни
Знам, че може да пропуша винаги( и в момента имам проблеми), но не съжалявам за нито един ден през тази година БЕЗ цигари. Така че ще се опитам да продължа в този дух, защото Животът без тази отрова определено си струва 

Препоръчани теми