Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 37

  • 108 083
  • 741
# 345
Моята ръка е двойна и много ми тежи, но просто трябва да се заема и да ходя редовно на масажи, иначе няма оправия. А един масаж е 10 лв Sad А те искат да правя масажи всеки ден
Виж целия пост
# 346
Каролче, какво стана със синините?
За трети път усещам за момент силна болка на единия прасец и виждам как посинява много тънка мрежа от капилярчета, дано да спре вечеее #2gunfire
хубаво лято, момичета Hug Hug
Виж целия пост
# 347
Ами,засега спряха да се появяват. Тогава пуснах изследвания и бяха много добри. Може да е било нещо временно, ама бая се вкарах във филма
Виж целия пост
# 348
Благодаря за отговорите ви!Аз разбирам,че има връзка между това оттичане и отстранените възли,но повече се притеснявам от това как тя го приема-все пак е сама в България,възрастна е и като цяло лекарите не и обръщат особено внимание SadЗатова и тя ме помоли да питам как е било и при други с такава операция.
Надявам се Господ да е  с вас и да продължите борбата до пълното спечелване!
Виж целия пост
# 349

рецептата:
10 яйца, по възможност домашни пресни, измивате ги хубаво с вода, без препарати
2 кг лимони, изцеждате сока им върху суровите яйца както са с черупките, всичко е сложено в купа, аз изпозвам стъклена. Оставя се да престои в хладилника 7 дни и нощи, на 8 ден се махат черупките от яйцата, сместа се разбърква хубаво и се добавя едно малко бурканче мед/ бебешко бурканче/, по възможност отново домашен мед. Пие се 3 пъти на ден на гладно преди храна по една кафена чашка, стига за около 5-6 дни. Може да се пие нон стоп, няма ограничение, просто трябва постоянно да правите сместта....т.е. да я имате налична

това звучи прекрасно, даже и като профилактика за здравите.
Виж целия пост
# 350

рецептата:
10 яйца, по възможност домашни пресни, измивате ги хубаво с вода, без препарати
2 кг лимони, изцеждате сока им върху суровите яйца както са с черупките, всичко е сложено в купа, аз изпозвам стъклена. Оставя се да престои в хладилника 7 дни и нощи, на 8 ден се махат черупките от яйцата, сместа се разбърква хубаво и се добавя едно малко бурканче мед/ бебешко бурканче/, по възможност отново домашен мед. Пие се 3 пъти на ден на гладно преди храна по една кафена чашка, стига за около 5-6 дни. Може да се пие нон стоп, няма ограничение, просто трябва постоянно да правите сместта....т.е. да я имате налична



това звучи прекрасно, даже и като профилактика за здравите.

за засилване на имунитета е
Виж целия пост
# 351
Здравейте,
на този линк може да намерите някои полезни съвети за лимфедем ( лимфен оток)  http://oncoreha.alle.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0% … 0%B4%D0%B5%D0%BC/
Виж целия пост
# 352
Здравейте, борбени момичета!  Hug  baby_neutral
Отдавна не съм писала, защото няма с какво да се похваля  Simple Smile
Продължавам борбата вече 6 години  Sad
Предстои ми отново явяване пред ТЕЛК, което е след 5-та година.
Някой от вас явявал ли се е? Как процедират след 5-та година? Моля, споделете!  Praynig
Още съм на хормонална терапия с Аримидекс.
Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 353
Сони 66, защо няма с какво да се похвалиш? Нали всичко е наред при теб или не?
Аз се явих на ТЕЛК след петата година от опрецаията и ми дадоха 51 % за 3 години!
Виж целия пост
# 354
Сони 66, защо няма с какво да се похвалиш? Нали всичко е наред при теб или не?
Аз се явих на ТЕЛК след петата година от опрецаията и ми дадоха 51 % за 3 години!

Всичко е наред, milmich, приспала съм "звяра"! Дано изобщо не се събуди!
Благодаря на Господ, добре съм!
Благодаря ти за бързия отговор! На 6 август съм на ТЕЛК!
Виж целия пост
# 355
 Благодаря за линка-принтирах си го и схте и го дам.А от кой доктор трябва да се изпише това-от Джипито или от лекуващия в онкологията?
Виж целия пост
# 356
Сони 66, защо няма с какво да се похвалиш? Нали всичко е наред при теб или не?
Аз се явих на ТЕЛК след петата година от опрецаията и ми дадоха 51 % за 3 години!

Всичко е наред, milmich, приспала съм "звяра"! Дано изобщо не се събуди!
Благодаря на Господ, добре съм!
Благодаря ти за бързия отговор! На 6 август съм на ТЕЛК!
Звяра е приспан, но Вие останете будни, моля Ви.
Виж целия пост
# 357
Хулиnewsm51 !
Виж целия пост
# 358
mama Pressi помолих модераторите да добавят линка в първия пост за да го съхраним като имфо  , както и линка от nanastef 



Виж целия пост
# 359
Спирате всички тестени изделия и хляба (внасят ГМО пшеница!). ИЗОБЩО.;
Спирате твърдия алкохол - нито капка!;
Спирате бирата и бозата - правят ги от пшеница;
Намалявате до минимум млечните произведения и месото;
Храните се с плодове, зеленчуци, зеленчукови бульони (но не от прахообразните в пакетчетата!), яйца, ядки (предимно сурови, а от печените премахвайте обвивката, където се е натрупала сол, защото там добавят брашно, за да полепва солта), нерафинирани олио и зехтин;

Ако имате воля ще оздравеете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия