ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 246 578
  • 1 282
# 435
Някоя от вас да знае къде е това място Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 436
От тази "прекрасна" снимка ако някой ти отговори - браво. Иначе подобна синя чаша съм виждала в Ла Пастария.
Виж целия пост
# 437
С такава снимка разполагам. Прекрасна, непрекрасна вече разбрах кой е ресторанта. La veranda - ако някой го интересува Wink
Виж целия пост
# 438
Останахме доволни точно от La veranda, макар и да имахме малко трудности с резервацията.
Да кажа нещо и за "Largo"- доста добра кухня и близо до трагично обслужване. Сядаш и чакаш безкрайно време за меню, после започваш да се оглеждаш някой да те забележи, че не си поръчал. Ястията се бавят много, забравени части от поръчката ...... доста изнервящо.
Виж целия пост
# 439
Ние останахме доволни от Стария Чинар на пристанището.Ходихме в неделя и имаше доста хора,но все пак обслужването беше добро и храната-хубава.Само дето ди поискахме сметката,а се забавиха малко,но храната и обстановката го компенсират.
Виж целия пост
# 440
Там ядох най-вкусните миди на плоча за този сезон. Малко ми идва шумно, но при толкова народ, няма как да е друго. Защо най-горният етаж не работи? Гледката оттам ще е прекрасна. Heart Eyes
Виж целия пост
# 441
А ние в неделя бяхме в El Capan. Храната беше хубава, обслужването също, но закъсняхме с 10 минути (понеже чаках безумно много време за такси) и масата ни вече беше дадена на други хора. Добре, че се освободи една маса. Но на втория етаж, доста по-горещо и задушно ми се стори.
Та, чудех се, няма ли някакъв времеви интервал, в който закъснение да се приема за допустимо? Имам предвид точно в заведение, когато си направил предварителна резервация?!
Виж целия пост
# 442
Скрит текст:
А ние в неделя бяхме в El Capan. Храната беше хубава, обслужването също, но закъсняхме с 10 минути (понеже чаках безумно много време за такси) и масата ни вече беше дадена на други хора. Добре, че се освободи една маса. Но на втория етаж, доста по-горещо и задушно ми се стори.
Та, чудех се, няма ли някакъв времеви интервал, в който закъснение да се приема за допустимо? Имам предвид точно в заведение, когато си направил предварителна резервация?!
15мин са ми казвали. Аз винаги се обаждам при закъснение над 10мин.
Виж целия пост
# 443
Благодаря, ще се съобразявам в бъдеще.
Виж целия пост
# 444
Благодаря, ще се съобразявам в бъдеще.
Но не знам, дали е общоприето. При резервация са ми казвали: "Масата Ви се пази 15мин., ако не се обадите да предупредите за закъснение".
Виж целия пост
# 445
В Ел капан и на мен са ми казвали, че пазят до  15 минути, но на Терасата онзи ден ми казаха 30 минути Wink

За Ил Порто да кажа, че не е нищо впечатляващо освен хубавото местоположение ! Обслужването беше добро, като изключим, че така и не ни донесоха едната напитка след като напомнихме на двама сервитьора.
Ястията им бяха добре изглеждащи, но на вкус не бяха вкусни. Откога Пенето Арабиата не е пикантно ?!
Тирамусито им беше вкусно, но заради него и обстановка няма да повторим Wink
Виж целия пост
# 446
Ох, моите впечатления от Ил Порто са същите. Значи от март месец насам нищо не се е променило. Жалко, защото е приятно като местоположение, гледка и обслужване, но храната...
Виж целия пост
# 447
За Ел Капан съшата работа.. обслужването куца, няма кой да те посрещне, чакаш твърде дълго сервитьорите (едвам смогват да поемат въздух горките) и на всичкото отгоре безвкусна храна. Само панираните калмари бяха хубави.
Виж целия пост
# 448
Ох, моите впечатления от Ил Порто са същите. Значи от март месец насам нищо не се е променило. Жалко, защото е приятно като местоположение, гледка и обслужване, но храната...
Не, от март, от миналия март е така и няма да стане по-добре. Според мен те разчитат на туристите там основно.

Вчера седнахме на Истанбул спонтанно. Доволна съм от обслужването и от вкусната храна.
Виж целия пост
# 449
В Чайка до 5та езикова са направили нов ресторант, казва се Casa Felice, но не знам дали е отворен вече  Peace

Отворен ли е вече?

Отзиви за този ресторант?  http://varna.zavedenia.com/900/news/2825/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия