Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 495
desinkata_85, да ти е сладко картофчето Hug Ох, здравейте и от мен - ден 7. Днес нещо ми беше тежичко..искаше ми се нещо ядчица, сиренце, мляко с мюсли, салата Цезар..мммм Cry Ноооо хванала съм се на хорото, ще го играя, все пак е ден 8 утге - за какво отказване говорим.Simple Smile Всичко си мина гладко днес, само малко чайчето изпуснах, но си наваксах с водичка.
Виж целия пост
# 496
Чета ви! Чета ви!
Скоро ще съм пак при вас.
Скрит текст:
чакам си цикъла, та след него
За сега ходя редовно на фитнес. Кг не съм свалила, но след един месец редовно ходене тялото добива приятни форми Wink

Цвети, много ти се радвам! Внимавай все пак Wink
Виж целия пост
# 497
Момичета  Hug Как сте?
Bean   Heart Eyes благодаря ти! Внимавам, да. Решила съм започна ли да отпадам-спирам. Няма да правя на всяка цена 30 дни. Колкото изкарам. А на мен ми се развали кантара сигурно, защото днес ми показа -11,3 кг. Няма как за 3 дни да сваля 3 кг. Утре ще се премеря в майка ми и ще ви кажа Simple Smile Утре от 13,50 часа започва пълнолуние, който има желание може да кара само на фрешове до четвъртък 13,50 часа. Аз мисля 3 дни да направя на сокове днес, утре и в четвъртък. Сега ми е паднало, не ми се яде, не мисля за храна.
Много минуси ви пожелавам, пишете как вървите. А теб Bean  те чакаме в нашите редици скоро. Аз така и така ще съм поне още 20 дни тук Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Здравейтеее !! ☺  От известно време ви следя темичката и днес реших и аз да се включа Simple Smile много минусчета на всичкиии Simple Smile)
Виж целия пост
# 499
Здравейте, дами!
Хубаво е, че във всички ви личи ентусиазъм Simple Smile
Цвети, , ти си нашият герой - браво!
Аз днес съм само на фрешове, заради луната. Подгони ме гладът обаче..ех бързо се забравя какво е глад с това захранване (аз го приключих вече де)  Simple Smile Между другото, веднага щом проядох, енергията, която имах през цялото плодуване, изчезна. Пак съм си нормална.  Joy Мързелива, тоест.  hahaha
Засега успявам да задържа сваленото, чат пат кантарът мърда с някое грамче нагоре, ама всичко е под контрол - не ям нищо нездравословно, дано да ми стане навик. Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 500
Здравейте Simple Smile И аз влизам във вашите редици за около седмица. Само за прочистване, обаче ако падне и някой кг. още по добре. Дини при нас се намират още, много ги обичам затова мисля с тях да  започна.  goodscale
Виж целия пост
# 501
Цвети, жива ли си?
Аз започвам в Петък! Peace
Виж целия пост
# 502
Е как, жива съм  Hug айде, чакам те в петък! Виждам, че имаме и нови попълнения, на които пожелавам успех Heart Eyes
Иначе при мен днес е 24-ти ден. От 26-тия започвам с по 1 морков в 14 часа, а от 30-тия започвам да се захранвам. Ама ще ви правя още дълго време компания де, защото поне 20 дни мисля да се захранвам. Чувствам се супер, чак не ми се започва захранване, ама вече мъжа ми много започна да мрънка и да недоволства, че щяло нещо да ми стане.
Много минуси и усмивки ви
Виж целия пост
# 503
Аз вече съм на 5ти ден .. Чувствам се доста добре,но всяка вечер ме боли главата .. 😑 за жалост нямам възможност да се претегля,за да видя точно резултата,но видимо има някое килце надолу 😁👌👌 късмет на всички 🎆☺☺
Виж целия пост
# 504
Днес съм на грозде и диня. Вече изпих 2 чая,  без мед (не ми пречи). От сутрешното и следобедното еспресо не мога да се откажа Embarassed
Виж целия пост
# 505
Елинорче, ако слагаш мляко в кафето, го замести със соево Peace
Виж целия пост
# 506
Здравейте, плодоранки!   bouquet
Само наминавам да ви пожелая успешна нова плодова седмица, с много минусчета и много вътрешно удовлетворение!  Laughing И да ви се похваля, че макар че вече хапвам доста прилични порции (здравословни храни) кантарът не помръдва нагоре. Simple Smile
Да попитам - колко време е нужно да мине, преди да направя ново плодуване? (като се има предвид, че моето не беше от много дългите, а само 7 дни.)
Поздрави!  Crazy
Виж целия пост
# 507
Bean bouquet, много обичам да добавям няколко капки мляко в кафето, но за соево не се бях сетила. Иначе при мен доста добър и неочакван резултат( нямам много за сваляне и бавно свалям) Днес, ден 2-ри - 700 гр, сутринта. Чувствам се добре, нямам главоболие. Винаги започвам разтоварващ режим когато очаквам да съм много заета. Така ежедневието ми е забързано в работа и нямам време за похапване Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Здравейте и от мен! Днес ми е 2-ри ден и за сега върви добре, но искам да попитам, дали за мен е добре да спазвам режима като се има в предвид, че съм на 16 години? И също така доста го променям, тоест вместо плод пия чай и обратното, а и не в точният час както е описано..Искам да поздравя всички, които плодуват и да кажа, че сте супеееер мотивиращи!! Аз имам да свалям около 2/3кг и мисля да направя 7 дни и след това захранване, защото се съмнявам да издържа повече с моя апетит, а и вече си мечтая за варен картоф  Laughing Желая ви мноого минуси!!  Peace
Виж целия пост
# 509
Ехооо, май всички се вталихте и само аз си пиша тук  Wink
Трети ден - 1,3 кг. Simple Smile
Simmonna - дано се включи някой по -добре запознат с режима Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия