Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 510
Ааааа, хич не съм се вталила  Laughing още имам. Но от това плодуване карам още, днес ми е 26-ти ден, но в 2 часа включих вече и настърган морков, ммммммммм страхотна вкусотия. Така ще карам до събота, т.е. 30-тия ден и в неделя започвам същинското захранване. До тук килограмите са -13,9, направо не мога да повярвам Simple Smile До сега такъв резултат не съм имала, но и никога не съм качвала толкова много за толкова кратко време както сега. Е, аз се отчетох, стана досадно дълго ама... Grinning
Кажете вие как сте?
desinkata_85 , държиш ли килограмите?
Bean, чакам те в петък Hug
Ellinor*, супер резултат за толкова кратко време, браво! Колко дни си решила да правиш?
Tanchii, продължаваш ли или ни предаде?
Simmonna, няма проблем, че си на 16 години. Въпросът е, че ако гладуваш по-дълго за първи път аз съм категорично на мнение, че трябва да е в клиника под лекарски надзор. Ти имаш много малко килограми да сваляш. Разбирам, че гладуваш само заради килограмите, а не заради здравословен проблем! Много е важно да нямаш такъв!!! Направи 5 дни, захрани се още 5 дни и после около 2-3 месеца се старай да се храниш по-здравословно и внимателно и няма да качиш нищо от свалените килограми. Бъди внимателна, пиши всеки ден в темата и ако нещо те притеснява и на ЛС, ако искаш. Сега за захранването-това е най-важната част. Не го ли спазиш, объркаш ли нещата там, ще качиш килограмите бързо и вероятно двойно, да не говорим, че това често води до здравословни проблеми.
Еми май се преброихме. Надявам се да няма отказали се. Хайде, минусова вечер!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
tzvety26 -браво, страхотна воля Simple Smile Писах, че основно за прочистване, ако сваля искам максимум 4-5 кг. Надявам се 10 дни да издържа. Може странно да ви звучи, но плодова салатка полята с мед или кленов сироп може ли?  Хмм, направо си я представям, разбира се без сметана. Пия максимум по 1-2 чая с ч.л мед, останалите най-много 2 чисти. Вода около литър Peace
Виж целия пост
# 512
Ами по принцип не е хубаво да се смесват плодовете с меда, обаче аз имам едно тайно изкушение, което си правя понякога, та и Емилова ми е казвала да си правя от време на време като започне да ми пада прага на издържливост /пасирам си 2 авокада с 4 лъжички мед и мажа на кръгчета ябълка/, така че предполагам, че понякога /примерно 1-2 пъти седмично/ няма проблем. Но като цяло избягвам.
Виж целия пост
# 513
Открадвам си твоето тайно изкушение Crazy А, относно моето питане - все едно не сте го прочели  Wink
Виж целия пост
# 514
Няма Петък! Днес почнах вече! Naughty
До сега съм на 1литър чай, грозде, ябълка и малък банан.
Почва да ме боли глава.
Виж целия пост
# 515

Почва да ме боли глава.
пий повече вода...
Виж целия пост
# 516
От утре и аз на плодове за 10 дни. Дано да ми се получи.Досега никога не съм спазвала хранителен режим. Искам да сваля до края на месеца 6 кг Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Добро утро Simple Smile Днес 5-ти ден - 2.100 кг.
Успешен и усмихнат ден, момичета!
Виж целия пост
# 518
Кралска чаена церемония Wink
Браво Елинор!
Виж целия пост
# 519
Хееей Simple Smile Благодаря за бързия отговор! Днес ми е 5-ти ден и за сега всичко е okay като изключим това, че съм свалила само около 1кг, максимум 2..Не знам да не би да е, защото не ям по описаното време или защото понякога прекалявам с меда (слагам по 3/4 ч.л. в чая)..Ще изкарам 7 дни и след това ще направя 5 дни захранване, но отново няма да мога точно по часове да се храня, което до някъде ме притеснява. Приятна вечер на всички!  Peace
Виж целия пост
# 520
Simmonna, ти принципно беше написала, че имаш да сваляш много малко - 2/3 кг, така че това е обяснението защо сваляш малко и по-бавно. Simple Smile Радвай се, почти си си постигнала целта. Simple Smile
Иначе относно меда - да, определено прекаляваш с 3-4 лъжички на чай..Simple Smile Опитай сега поне последните дни значително да го намалиш.
Поздрави и успехи на всички плодуващи дами! Simple Smile
Цвети , да, задържам килограмите, но много внимавам - видя ли, че кантарът тръгва леко нагоре, веднага правя "гладен" ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Здравейте плодуранки   bouquet защо вече не пишете толкова често?  Thinkingаз до сега съм плодувала 2 пъти, мисля от 1-ви ноември да се включа и аз при вас. смятам да изкарам 20 дена, но да не казвам голяма дума, че предните два пъти изкарвах по 15 дена. Embarassed сега започвам с 63.000кг много ми се ще за тези 20 дена да успея да сваля поне 6-7 кг, а ако са 8 ще е още по-добре.   Grinning надявам се да има някой който да започне с мен, ей така да си бъдем за упора много ще се радвам  newsm17  newsm44 хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 522
Роси, добре дошла. Аз  ще ти правя компания, че нещо пообърках захранването последните 2 дни, явно по-рано от необходимото включих солта и не ми е хич така леко и комфортно, както трябваше да се чувствам. Та мисля да направя още поне 6-7 дни, та ще ти правя компания.  Hug
Виж целия пост
# 523
Здравей  tzvety26 много се радвам. ти колко дни изкара и колко кг свали за това време?
Виж целия пост
# 524
28 дни направих и вече 14-ти се захранвам, ама явно избързах. Така че още малко ще погладувам. 10 кг.свалих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия