Вътрешен дизайн по Нивиана/7/

  • 187 522
  • 769
# 180
Още малко по темата.


https://www.google.bg/search?q=urban+interior&espv=2&biw … 3761&imgdii=_

http://www.interiordesignipedia.com/industrial-interior-design.html
Виж целия пост
# 181
Благодаря на всички, много точна диагноза ми поставихте - точно това е проблемът, лутам се между двете.
Може би трябва да помисля малко повече, макар че май няма и време.
Започнах от тук
http://www.housetohome.co.uk/room-idea/picture/family-kitchens-10-of-the-best/8
http://blog.nukitchens.com/kitchen-planning/eclectic-kitchens-th … xude-personality/
Но май трябва да стигна тук
http://www.housetohome.co.uk/kitchen/picture/white-eclectic-kitchen
http://twistmyarmoire.com/kitchen-cruise-with-hgtv/dp_judith-bal … ast-area_s4x3_lg/
Не искам да ви занимавам повече с моята задача, ако все пак ви хрумне нещо, ето го новия проект на кухнята.
http://elenut.snimka.bg/daily/kuhnya.839447.34230236
Поздрави, дано интуицията ми проработи:)
Виж целия пост
# 182
ElMama,

мисля, че с този кафяф гърбът на кухнята ще ти е тъмно, виж и други варянти - бяло или някакъв много светъл цвят, които ще е в тон с останалите мебели или цветове на стени, под...
Виж целия пост
# 183
Съгласна съм за тъмния плот и гръб в кухнята и то от личен опит. Първо трудно се поддържа и второ наистина лично на мен ми е много некомфортно точно работната площ да е тъмна. От друга страна кухня в такива размери изцяло в бяло пак не ми допада много.

Между другото попадна ми в нета плочки - гръб на кухня залепени на рибя кост, много симпатично. Ще потърся снимка.
В момента тече реклама на Лидл с шеф Манчев и Шишков, там цялата стена от бели тухлички е такава.
Виж целия пост
# 184
doris,
това ли имаш предид:
http://elenut.snimka.bg/daily/kuhnya.839447.34238873
изглежда доста интересно.
Макар че с нашата лъскаща кухня, не мога да си представя какъв материал и нюанс на бялото ще стои добре.
Аз съм зодия близнак и очевидно се лутам, защото днес видях това и бих се заклела, че предава усещането ми за дом
http://elenut.snimka.bg/daily/kuhnya.839447.34238868
не знам какво ще правя...
Виж целия пост
# 185
Да, тази стена имах предвид, типично индустриално звучене, ще се съчетае добре с инсталацията от крушки.
А другата снимка беше с фаянсови плочки само гръб, но ще потърся.

Аз съм зодия риби и само се мятам и съмнявам Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Ето subway tile

http://www.addicted2decorating.com/perhaps-laughter-brings-clarity.html
Виж целия пост
# 187
Doris, големи красоти си намерила  Hug по много интересен начин са наредени плочките
Аз първоначално бях решила именно такива плочки "метро" да слагам за гръб на кухнята, но като видях каква мизерия е да се махат стари плочки, да се измазва и т.н. и реших да сложа обикновен термо гръб. Такива плочки "метро" има в бяло, черно и червено в Баухаус на много добри цени в сравнение с други магазини.
Виж целия пост
# 188
Здравейте, момичета,

Страхотни съвети давате и уникални идеи. Може ли малко помощ и за мен със съвет.

Почти сме готови с банята и тоалетната - остават коридорите и кухнята, на дневен ред са и интериорните врати. Въпросът ми е за цветовото решение на пода на коридорите и кухнята и ми се иска да се връзват с банята и тоалетната. Те са с плочки "Итака" на Каи:



Какъв цвят теракота да избера за коридора? Дали коридора и кухнята да бъдат с един и същ цвят и вид теракота или гранитогрес? Какъв цвят да бъдат интериорните врати.

Иска ми се да са светли цветове, да правят малкото жилище пълно със светлина и уют.

Благодаря на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 189
тайна, много общ въпрос, без конкретика.
Звучи като - каква кола да си купя, за да ми е удобна.
 Щом сте започнали с КАИ, продължете.

http://kai.bg/bg/p/1471


Кухнята  ви може да бъде друг  цвят керамика.
Например сива.
Или такъв:

http://kai.bg/bg/catalogue/by-type/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B … %D0%B3%D0%BE/8305


За  светлина  направете  вратите  бели, или топло бяло, максимално изчистени, с  остъкления където можеете да си позволите.



Виж целия пост
# 190
Здравейте, Нивиана,
Мебелите в кухня-трапезария-хол ще бъдат основно в тези цветове - http://www.perfektmebel.com/products_photos/1802/22935_big.jpg. Искам на определени места да поставя акценти, но се колебая за блед оранж или цвят маслина (топъл, 2 страници назад сте я препоръчали). С кои от двата цвята ще е по-уютен дома. Моля за съвет и за цвят на стените Simple Smile  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 191
Ще бъда мн благодарна, ако и другите съфорумци се включат с мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Здравейте, Нивиана,
Мебелите в кухня-трапезария-хол ще бъдат основно в тези цветове - http://www.perfektmebel.com/products_photos/1802/22935_big.jpg. Искам на определени места да поставя акценти, но се колебая за блед оранж или цвят маслина (топъл, 2 страници назад сте я препоръчали). С кои от двата цвята ще е по-уютен дома. Моля за съвет и за цвят на стените Simple Smile  Hug   bouquet

За да е акцент мисля, че ти трябва нещо по наситено. За стените може да е маслина.
Виж целия пост
# 193
Здравейте, Нивиана,
Мебелите в кухня-трапезария-хол ще бъдат основно в тези цветове - http://www.perfektmebel.com/products_photos/1802/22935_big.jpg. Искам на определени места да поставя акценти, но се колебая за блед оранж или цвят маслина (топъл, 2 страници назад сте я препоръчали). С кои от двата цвята ще е по-уютен дома. Моля за съвет и за цвят на стените Simple Smile  Hug   bouquet

Може би не оранжево.
Реално няма проблем стените и да са бели.
Може да направите стените светло сини и да слагате тъмносини акценти.


Виж целия пост
# 194
Много благодаря  Hug а за да акцент оранж какви трябва да са мебели - долният ред ако се запази кафяв, то горният какъв да го направя? Извинявам се, че питам пак, но съм се настроила по скоро за оранж, тъй като ми внася топлина и свертлина в дома  newsm78 много, много благодаря, момичета  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия