Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 630
 Simple Smile Simple Smile Wink Wink ами то като цяло, ако не беше такава борба и такъв ужас да го вкарам можеше и да не се разочаровам (например с раждането и моите осигуровки му се полага място в еди коя си ясла) Simple Smile Можеше и да не очаквам нещо.......... но при положение, че около месец не спя и само си мечтая за свободно място в някоя от яслите защото август трябва да се върна на работа......................... очаквам като се преборя за място поне да ме посрещнат с усмивки и "Браво! Успяхте да класирате детето си за едно много приятно и спокойно място!" А не класирахте го, на място, където веднъж на 6 месеца минава представител от Хеи за да види дали има мишки и да пие кафе с директорката Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Simple Smile Simple Smile Wink Wink ами то като цяло, ако не беше такава борба и такъв ужас да го вкарам можеше и да не се разочаровам (например с раждането и моите осигуровки му се полага място в еди коя си ясла) Simple Smile Можеше и да не очаквам нещо.......... но при положение, че около месец не спя и само си мечтая за свободно място в някоя от яслите защото август трябва да се върна на работа......................... очаквам като се преборя за място поне да ме посрещнат с усмивки и "Браво! Успяхте да класирате детето си за едно много приятно и спокойно място!" А не класирахте го, на място, където веднъж на 6 месеца минава представител от Хеи за да види дали има мишки и да пие кафе с директорката Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Хахаха, кефиш ме. То най-вероятно на всички родители ни се ще да ни посрещат така, ама реалността е много различна. По-скоро - ако не ви харесва това, което виждате, може да се махнете, много важно. Още няколко хиляди чакат за твоето място Simple Smile

Дано детето ти да се адаптира лесно и най-вече да не боледува.
Виж целия пост
# 632
Simple Smile Simple Smile Wink Wink ами то като цяло, ако не беше такава борба и такъв ужас да го вкарам можеше и да не се разочаровам (например с раждането и моите осигуровки му се полага място в еди коя си ясла) Simple Smile Можеше и да не очаквам нещо.......... но при положение, че около месец не спя и само си мечтая за свободно място в някоя от яслите защото август трябва да се върна на работа......................... очаквам като се преборя за място поне да ме посрещнат с усмивки и "Браво! Успяхте да класирате детето си за едно много приятно и спокойно място!" А не класирахте го, на място, където веднъж на 6 месеца минава представител от Хеи за да види дали има мишки и да пие кафе с директорката Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Хахаха, кефиш ме. То най-вероятно на всички родители ни се ще да ни посрещат така, ама реалността е много различна. По-скоро - ако не ви харесва това, което виждате, може да се махнете, много важно. Още няколко хиляди чакат за твоето място Simple Smile

Дано детето ти да се адаптира лесно и най-вече да не боледува.

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така де! В тази ситуация родителите не смеят да кажат гък! Точно защото ако не ти харесва има 1000 деца чиито родители се молят всяка нощ за мястото! А трябва да има механизъм за контрол........... но

Много благодаря за пожеланията! Аз пък ви желая да стане най-доброто за вас и мъничетата! Hug
Виж целия пост
# 633
Erika_ каква е тази искова молба, за какво служи  newsm78

И на мен ми стана интересно  Thinking
Виж целия пост
# 634
petjata, в случая НЕ важи критерия "месторабота". Важат критериите, които са приети в кампанията, когато се е кандидатствало за пръв път - т.е. критериите под набор 2010.

Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 635
Erika_ каква е тази искова молба, за какво служи  newsm78

И на мен ми стана интересно  Thinking
Сладурки, искова молба е това, което входираш в съда, за да заведеш дело Simple Smile Нищо интересно, в смисъл нищо, което да помогне на детето ми да влезе в общинска ДГ  Peace
Виж целия пост
# 636
Erika_ каква е тази искова молба, за какво служи  newsm78

И на мен ми стана интересно  Thinking
Сладурки, искова молба е това, което входираш в съда, за да заведеш дело Simple Smile Нищо интересно, в смисъл нищо, което да помогне на детето ми да влезе в общинска ДГ  Peace
В случая трябва да е жалба, а не искова молба  Wink, освен ако не си решила да съдиш някого по гражданскоправен ред, напр. за вреди  Grinning
Виж целия пост
# 637
Ами те си вредят........ На психическото състояние на майките, което се отразява на психическото здраве на детето и цялото семейство! То да не  елесно да психуваш един месец ще те изтеглят ли, няма ли да те изтеглят..................... Само не знам кой конкретно носи отговорността за цялата ситуация...............
Виж целия пост
# 638
Erika_ каква е тази искова молба, за какво служи  newsm78

И на мен ми стана интересно  Thinking
Сладурки, искова молба е това, което входираш в съда, за да заведеш дело Simple Smile Нищо интересно, в смисъл нищо, което да помогне на детето ми да влезе в общинска ДГ  Peace
В случая трябва да е жалба, а не искова молба  Wink, освен ако не си решила да съдиш някого по гражданскоправен ред, напр. за вреди  Grinning
Мерси за уточнението Simple Smile Нали пишат "Оспорване на подзаконови нормативни актове" в АПК, а още не съм се заела с окончателното оформяне, само текста съм си набрала. И то го набрах, защото мислех да пускам предложения до вашата РГ и до СНБМ, обаче виртуалното деловодство на СО приема само до 4000 символа; съкращавах съкращавах и пак не щя и не щя... Затова се отказах и реших да преработя материала направо за пред съда после ако дъщеря ми пак не влезе, поне си излях вижданията и емоциите в думи.
Идеята ти за вреди иначе също не е лоша   bouquet Тъпото е, че не си пазя бележките от ЧДГ и от читалището сега ...
Виж целия пост
# 639
rumipet2, яслата в Изгрев е страхотна, директорката си е на мястото и вътре е много хубаво. Не знам откъде тези впечатления, явно очакванията ти са свръх това, което е в общинските заведения. Но тази ясла си е много добра.
Виж целия пост
# 640
Записахме се. Най-накрая. С моята бележка имаше проблем, че нямаше отпуск по майчинство, но на втората бележка вече пишеше и това. Добре че ги чета бележките преди да ги занеса, иначе щяха да ни върнат. Днес рано я записах. Нямаше я директорката. Друга жена ни записа и ни даде входящ номер. Като се прибрах получих и имейл с час малко след като сме си тръгнали, че е записана. Толкова се радвам. Вече няма да плащаме за частна и да ни отнема много време да я заведем. Успех и на другите дечица. Знам какво е цяла година да се моля в очакване чудото да стане и междувременно да давам така необходимите ни пари излишно.
Виж целия пост
# 641
rumipet2, яслата в Изгрев е страхотна, директорката си е на мястото и вътре е много хубаво. Не знам откъде тези впечатления, явно очакванията ти са свръх това, което е в общинските заведения. Но тази ясла си е много добра.

За коя ясла става въпрос в Изгрев? За там съм чувала повече хубави неща, но може би има и някой лоши градини.
Виж целия пост
# 642
rumipet2, яслата в Изгрев е страхотна, директорката си е на мястото и вътре е много хубаво. Не знам откъде тези впечатления, явно очакванията ти са свръх това, което е в общинските заведения. Но тази ясла си е много добра.

За коя ясла става въпрос в Изгрев? За там съм чувала повече хубави неща, но може би има и някой лоши градини.
В Изгрев има само една ясла - 36 ДЯ, другите са ОДЗ и ЦДГ
Виж целия пост
# 643
rumipet2, яслата в Изгрев е страхотна, директорката си е на мястото и вътре е много хубаво. Не знам откъде тези впечатления, явно очакванията ти са свръх това, което е в общинските заведения. Но тази ясла си е много добра.

За коя ясла става въпрос в Изгрев? За там съм чувала повече хубави неща, но може би има и някой лоши градини.
В Изгрев има само една ясла - 36 ДЯ, другите са ОДЗ и ЦДГ


Ами дано да съм приела много емоционално първата среща ............... днес пак ходих и пак дворът беше празен ............ което е ок за 1ва група но втора група са си на по 2,5 и повече децата........ защо ги държат вътре не знам..........
Виж целия пост
# 644
в яслите няма разделение по възраст в групите - в  една група са от 10м до 3г и повече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия