Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява проверката на данните в НОИ при записване в детска градина?
Какви са необходимите документи за записване в детска градина?
Какво представлява служебната бележка при записване в детска градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява проверката на данните в НОИ при записване в детска градина?
Проверката на данните в НОИ при записване в детска градина е процес, извършван от директора за потвърждаване на предоставената информация за родителите. При попълването на формулярите се изисква съгласие за извършване на такава проверка. Тази проверка помага да се провери информацията, като например работното място и други данни за родителите.
-
Какви са необходимите документи за записване в детска градина?
Необходимите документи за записване в детска градина включват: заявление за записване, акт за раждане на детето, лични карти на родителите, удостоверение за настоящ адрес, служебна бележка и здравно-профилактична карта на детето. Освен това може да се изисква имунизационен паспорт или писмо от личния лекар относно имунизационния статус на детето.
-
Какво представлява служебната бележка при записване в детска градина?
-
Какви са възможностите за преместване на дете от една детска градина в друга?
-
Има ли полза от 1 точка, ако посещаваме детска ясла само за целодневна група или и за полудневна група?
... поне според мен ... Нужно е да се дискутира, защото така могат да се погледнат нещата от много страни ... Според мен критериите сега са доста добри ... Наистина, когато има дадени критерии има и хора, които не ги приемат, ако не могат да се възползват от тях - във всички сфери е така ... Но с липсата на места в ДГ и липсата на контрол ... стават и корупциите ...

И аз не съм съгласна с много неща, но за момента нищо не мога да направя. Само се моля да имаме шанс с протокол малката да влезне в ясла, защото иначе незнам как ще я караме.
- наистина това е невъзможно да се приложи.