Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 480
Нинче, дано всичко да е наред. Стискам палци.  Praynig
Тиата, и аз така- чорапи, високи обувки, разни бельо-роклички имам заредила съм се хаха само да става работата  Laughing

По повод караниците, ние имахме голяма караница неделя посреднощ. Така ме изби на рев, че 1 час не мога да спра да рева от глупостите му. Казах му да не ме занимава с проблеми, че сега ще забременявам, друго не ми е важно. За трети път го казвам това, дано чуе вече, че ми писна. Сега три дни само да погледна лошо и нашия мил и любвеобилен. Кога ще им дойде акъла на наще ММ не знам вече  #2gunfire
Виж целия пост
# 481
Хахахаха, момичета снощи явно е била скандална вечер за повечето от нас! Mr. Green
Аз пък много мразя да се караме, даже и да съм права, после се чувствам виновна за скандала, а пък на ММ като му мине, все едно не сме се карали!А аз дълго време се цупя. Mr. Green
Елате да видите какво е когато се карат телец ( аз ) и водолей (ММ). На водолеят не му издържат нервите и излиза да се разходи в градинката, след звучно тряскане на вратата! Joy
И като излезе аз пускам сълзливия канал да тече, после обаче като се върне се правя на желязната лейди, ни звук, ни стон,  ни сълза!И мълача като пън! Mr. Green

Да, май наистина на всички ни е бил ден Grinning И ние не бяхме по-назад хаха  Peace
Амм ние пък сме лъв и скорпион  Joy какво да кажа повече ...   Mr. Green
Виж целия пост
# 482
ТАита, и при нас е подобна ситуацията ,но обратно . Моя милост водолей,а ММ козирог...Ние от снощи почнахме спора ,ама само обсъждахме и днес сутринта на излизане вдигнахме тона  Laughing Нямах време и се изнесох ,естествено с блъскане на врата  Laughing Joy

Да, това блъскане на вратата много ви се отдава, след час се завръщате обаче омекнали, защото ни обичате! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 483


Да, това блъскане на вратата много ви се отдава, след час се завръщате обаче омекнали, защото ни обичате! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 


Точно ! Но вашата сръдня може да продължи с дни !  Mr. Green 


Момичета ,много караници,много нещо!  Все изнервени и криви . Нооо нормално от хормоните е ! Mr. Green hahaha Нервни по време на О ,преди и по време цикъл ,за бременните да не говорим ....ММ се шегува ,че съм истинската аз само една седмица от месеца !  Joy
Виж целия пост
# 484
Момичета, този месец лелището е много странно  #Cussing out
Вчера като ми дойде го приех по-спокойно отколкото по принцип, казах си все пак функционирам, не както ми се иска, но все пак...
Скрит текст:
Само, че цикълът ми започна с противно тъмнокафяво зацапване, през нощта бях нощна смяна и се поусили, промени се към червеникаво, но някак по-оскъдно, а към този момент е аленочервено и отслабна съвсем, като че ли утре ще ми свърши  Thinking
Предния месец завърши с 2 -3 дни зацапване от същото кафяво... Това за хормонален дисбаланс ли е индикация, кисти или какво? Някой имал ли е подобен проблем  cry Нямам и съсиреци, а по принцип си имам... Много ми е неудобно, че ви занимавам, но абсолютно не съм наясно  Blush

Приятна вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 485


Да, това блъскане на вратата много ви се отдава, след час се завръщате обаче омекнали, защото ни обичате! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 

Точно ! Но вашата сръдня може да продължи с дни !  Mr. Green 

Момичета ,много караници,много нещо!  Все изнервени и криви . Нооо нормално от хормоните е ! Mr. Green hahaha Нервни по време на О ,преди и по време цикъл ,за бременните да не говорим ....ММ се шегува ,че съм истинската аз само една седмица от месеца !  Joy

хахахха твоя поне е оптимист  Joy
При мен беше "най-смешна"  караницата ни точно преди да разбера ,че съм бременна. В случая той беше виновен, но ми вика ей нетърпима си, направо не ми се мисли какво ще е чудо като забременееш хахаха  hahaha ..е, оказа се, че вече съм  Joy
Виж целия пост
# 486
...
Ransun,, кога ще е сватбата?
На 13-ти юни... петък 13-ти Mr. Green И няма да е сватба, просто ей така, на майтап решихме да използваме единствения петък 13-ти тази година и да се бракуваме Laughing То и годишнината ни (демек деня, в който заживяхме заедно) е на петък 13-ти, но август 2010... Та така, днес свършихме работа наполовина, ама другата сряда (че тогава само почива половинката) ще довършим медицинските (мразя бюрокращинииии #2gunfire )
Виж целия пост
# 487
Здравейте, здравейте момичета   bouquet Laughing
Ели честит имен ден!  Tada Желая ти много здраве, щастие и безпроблемна бременност до края.   bouquet  bouquet
Нинче потърси второ мнение, но си пусни и прогестерон/ както каза Голди 7 дни след О, а не по схема, аз го пуснах на 25 ден и резултата е под 1/ и тогава отиди. Това е моят съвет.  Аз като си пусна всички изследвания смятам да отида тук http://ivfradost.bg/?page_id=513
Гледам иначе днес сватбената тема сте отворили, ние още не сме я планирали, но ММ много настоява, аз много не си давам зор, но като гледам какви емоции има, леле. Аз много мразя тия големи събирания и роднини и такива глупости разни и затова си правя пас засега .
Разсун много готин ден сте си избрали, това е моят късметлийски ден, както и черна котка. При мен всичко е наопаки.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug ви всички сладурковци, ама много  Mr. Green
Виж целия пост
# 488
Геренцето1 защо не отидеш на един профилактичен? За твое успокоение...така не може да гадаем...може да е всичко и нищо....разбира се дано просто да е някакъв единичен случей и да няма нищо сериозно  Hug
Скрит текст:
Аз съм като болна момичета  Confused малката ми племеничка я вкараха в болница за пневмония и сега се притеснявам много...знам, че ще се оправи, но стресът който ще изживее....Отделно и аз се чувствам странно..цялата горя а нямам температура..едно ми е отпаднало...Ц ми ту спира ту тругва...и филма е пълен  newsm78 другата седмица съм на лекар,въпреки, че не ми искаше много в моя град но...поне да видят какво става с мен...от друга страна се притеснявам какво ли ще излезе или най-вече да не ми кажат, че всичко ми е наред и да ме отпратят  Tired...........Ей такива мисли са ми сега в главата
Аз се чудех защо ми трепереше така лявото око...винаги става нещо лошо....но пък като ми трепереше преди 3 години така дясното в продължение на 2 седмици....просто бях убедена, че ще стане нещо много хубаво и...сестра ми забременя с малката буболечка  Heart Eyes Никога не ми греши интуицията...за хубаво или лошо   bouquet
Виж целия пост
# 489
Мечтичке, дано е по-добре племеницата ти  Praynig Нямаме мира, все нещо има за мислене  Twisted Evil
Аз мисля тази вечер да пич една чаша вино за здраве на сестра ми именничка е Simple Smile То няма край мисленето ми кое как ще се случва.
Виж целия пост
# 490
Мацки, само влизам да кажа, че още ви обичам, просто нямам време. Или нека кажем така: бях отвлечена от марсианци, които ме мислят за тяхна кралица. По цял ден ме тъпчат със сладкиши, шоколади, сладоледи, пълнено пиле с ориз, сармички, пържолки, правят ми масажи по цяяяяял ден, през останалото време марсиански кинозвезди ме обграждат със сексуално внимание, стига да не съм преуморена от пробване на рокли, обувки, бельо... Просто съм тотално омекнала и се размазвам по клавиатурата.
Виж целия пост
# 491
Мечтичке,скорошно оздравяване на племенничката.Моето момиче също е болничко.:'(
Днес ми пристигнаха ову тестовете,поръчах ги от продавалника.Някой може ли да ми обясни как мога да пазарувам от ибей?
Днес ми е 2ден от Мц,а е почти на свършване и затова се притеснявам....
Виж целия пост
# 492
И аз минавам да ви кажа, че ви чета и ви гушкам!  Heart Eyes
Малко съм в професионална депресия, от която се надявам скоро да изляза.
И междувременно се опитвам да се убедя, че термометъра се е бъгнал жестоко, че съм бременна и след броени дни ще се зарадвам и ще съм много щастлива!  Laughing

А относно спам-коментарите - за 1 година в този форум не ми се беше случвало подобно нещо!  Shocked
Надявам се, че ще се погрижат за това!  Peace


Хайде стига с това мляко .
Информирах модератор  Peace

и аз!  Hug

Лека и бебеносна!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 493
Ха дано Афродитче  Praynig Hug
Виж целия пост
# 494
Здравейте,момичета  Wink
Ровех се днес наляво-надясно и попаднах на някаква темичка за прием на вит. Е и вит. А (преди, около и по време на бременност)...
Скрит текст:
Та, веднага ми светна какво ми набиваше в главата асистентката ми по АГ, а именно- " Приема на витамин А по време на бременност или непосредствено преди планирана такава се смята за  грешка на лекаря, независимо дали жената самоволно е започнала приема му...." И т.н. Та идеята ми беше ( сигурна съм,че сте запознати, но аз да се кажа де) в никакъв случай вит. А  Naughty Това е  Mr. Green (Приспах ли ви ?)
Иначе голямо спане тия дни, то не беше пролетна умора, не беше чудо... Sleeping
Лека вечер и бебешки сънища  stork-boy stork-girl Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия