Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява дискусията във форума и какви теми обсъждат участниците във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от често срещаните теми, които се обсъждат в дискусиите и какви са основните теми в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява дискусията във форума и какви теми обсъждат участниците във форума?
Дискусията във форума се върти около теми, свързани с бременност, тестове за бременност, лични преживявания и мнения. Участниците споделят своите истории, изразяват подкрепа и предлагат съвети на други членове на форума. Участниците във форума обсъждат различни теми като преживявания по време на бременност, гинекологични прегледи, резултати от тестове за бременност, семейни отношения и стресови ситуации.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от често срещаните теми, които се обсъждат в дискусиите и какви са основните теми в дискусията?
Обединени текстове: Някои от често срещаните теми, обсъждани в дискусиите, включват споделяне на резултати от тестове за бременност, преживявания при прегледи и изследвания, съвети за лечение и обмен на пожелания и подкрепа един с друг. Основните теми в дискусията включват бременност, симптоми на бременност, тестове за бременност, подготовка за кръщене, подаръци за кръщене, съпътстващи емоции и преживявания и обмен на поздравления и подкрепа между участниците в дискусията.
-
Какво е мнението на участниците във форума относно приемането на хормони за лигавицата?
-
Какви са мненията на участниците относно резултатите от тестовете за бременност?
Преди време се сетих една случка....караме се ние вечерта късно за някоя глупост и се стигна чак до тряскане на врати,викане кой щал да си ходи и т.н. ...и като ме изби ...изчистих целият апартамент за 30мин. ...прахосмукачка,прах и т.н. ...само и само да не го слушам....
то ние като се караме е като хората...с кеф да ни гледаш..пуканки и филма е огън
Имам чувството ,че наарочно го прави и не го иска толкова силно колкото мен !
Решила съм вече ,че няма да настоявам ,то не става от един ...Явно още не е момент за бебе,колкото и много да ми се иска .
. Ти О. имаш ли? правиш ли тестове за О или мериш ли БТ? И с поликистоза имаш шаносве за забременяване ако имаш О.

Предполагам всичко започна от супер нахалното и нежелано посещение на леля ми 
Като започнах да си меря Т ,толкова беше изумен ,че съм насилвала нещата и все един такъв учуден поглед вкарваше....
и съответно позицията на моя мъж е "Говори си, не ми пречиш"