Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 465
Хаха момичета той ММ обича най-много да мие чиниите като не му изнася някоя тема...ама аз нали трябва да си кажа - отива до него и продължавам  hahaha  Joy Преди време се сетих една случка....караме се ние вечерта късно за някоя глупост и се стигна чак до тряскане на врати,викане кой щал да си ходи и т.н. ...и като ме изби ...изчистих целият апартамент за 30мин. ...прахосмукачка,прах и т.н. ...само и само да не го слушам....  hahaha Не че после не дойде да ми се извинява....абе АМОРЕ  Heart Eyes  Joy
Виж целия пост
# 466
Мечтичке, аз не избягвам скандали изобщо. Като ще става панаир, да става докрай  Joy
Виж целия пост
# 467
Котаранка абе и аз мила ама ми стана неудобно от съседите  Blush то ние като се караме е като хората...с кеф да ни гледаш..пуканки и филма е огън  hahaha
Виж целия пост
# 468
Привет ! Гледам за сватби си говорите ,ние не сме женени и нямам какво да споделя . Laughing Laughing Ама за караниците и при нас е доста интересно и винаги около О .  #Cussing out Имам чувството ,че наарочно го прави и не го иска толкова силно колкото мен ! Cry Решила съм вече ,че няма да настоявам ,то не става от един ...Явно още не е момент за бебе,колкото и много да ми се иска . Cry Cry
Виж целия пост
# 469
Аз преди си казвах на ММ кога съм в О, но после реших, че така той се напряга и никва не я свършва и точно покрай О се скарвахме, че насила не ставало ( според него)  Rolling Eyes . За това после тихо и кротко като стане периода около О като лисица се умилквам и го преластявам без да знае за какво хахха  Laughing Целта оправдава средствата. Последния път поне така се получи. Мисля сега пак да ползвам същатата тактика  Sunglasses
Виж целия пост
# 470
да, точно в нея тема ми казаха че имам поликистоза още преди да отида при моя лекар, и днеска ходих а той нищо такова не ми каза.... напваво незнам !!! дали да не потърся друго мнение ?

дам потърси! аз бих ти препоръчала клиника за репродуктивно здраве/ стерилитет. Поликистозата не е страшна, но трябва да се третира, тя не се лекува но трябва да се излъже Simple Smile. Ти О. имаш ли? правиш ли тестове за О или мериш ли БТ? И с поликистоза имаш шаносве за забременяване ако имаш О.


Ние пробваме едва от 5-6 месеца, до сега не съм си мерила О нито знам имам ли нямам ли, сега на 21 ден ми казаха да си направя изследване за прогестерон, който както рзбрах показва дали имам или нямам О, мисля да изчакам и той да излезе и тогава да се обърна към някоя клиника. Можете ли да ми препоръчате някоя добра във Варна или добрич. Най гадното е чр гениколога ми попринцип с много добро име, много мои приятелки са раждали при него, но когато днес отидох с моите изследвания при него и той ми каза ми всичко ти е в норма и аз го питам - " ми високото ми ниво на LH спрямо FSH не показва ли проблем? " той ми отговори - " попринцип наистина е малко завишено но си е в границата" и това беше... нито някакъв извод нито нищо, може би за себе си е направил някакви изводи, но на мен нищо не ми каза, само да си направя и прогестерона и да се върна при него и тогава щял да реши какво да правим.... ох съжалявам за дългите обяснения, но направо съм много объркана....  newsm78 Sad Rolling Eyes
Виж целия пост
# 471
Добър ден, дами Hug
Нинче, потърси специалист по репродуктивна медицина. Прогестерон не се изследва на 21-ви ден, а на 7-ми ден след доказана овулация.
И ние сме скарани с моя мъж Crazy Предполагам всичко започна от супер нахалното и нежелано посещение на леля ми Crossing Arms
Пожелавам ви хубав ден, аз съм се сдухала тук в службата заради една проверка  ooooh!
Виж целия пост
# 472
оо то май всички сме се карали снощи мен още ме държи ама трябва да ми мине до после че овулация ще гоня Joy Joy Joy Joy
Klara.  и аз така повече съм решила да не настоявам ,то сякаш насила го карам и му го казах точно покрай о като магаре на мост а през другото време ела го виж #2gunfire #2gunfire
nin4etoood  дано всичко се оправи бързо и влязат в час хормоните
Виж целия пост
# 473
Хич ги няма тези мъже ,направо са си за бой ! box Като започнах да си меря Т  ,толкова беше изумен ,че съм насилвала нещата и все един такъв учуден поглед вкарваше.... ooooh! ,че накрая се отказах . Но като гледам ММ не е някакво изключение,явно "една майка ги раждала " Grinning
Виж целия пост
# 474


Цитат
Представи си какво чудо и колко по-зле щеше да е ако и двамата бяхте ошашкани!  ooooh!  Peace Радвай се, че поне той държи мъжки фронта и се опитва да настрои така и теб Wink  Hug

А така! Simple Smile Добре че се сетихме и да ги похвалим миличките ни мъже че само ги храним тия дни Simple Smile


Да...има и нещо хубаво в цялата работа  Laughing Hug Май всички сме яхнали метлата  Joy Обаче аз ще изчакам да мине О и тогава ако ще говоря нещо с ММ,ще го правя защото 100 % ще го сдухам и ще се прецакам...До сега никога не съм му казвала предварително,че съм в О...сигурна съм,че така ще си вкарам автогол  Laughing и си трая и действам...това е...
Виж целия пост
# 475
Хахахаха, момичета снощи явно е била скандална вечер за повечето от нас! Mr. Green
Аз пък много мразя да се караме, даже и да съм права, после се чувствам виновна за скандала, а пък на ММ като му мине, все едно не сме се карали!А аз дълго време се цупя. Mr. Green
Елате да видите какво е когато се карат телец ( аз ) и водолей (ММ). На водолеят не му издържат нервите и излиза да се разходи в градинката, след звучно тряскане на вратата! Joy
И като излезе аз пускам сълзливия канал да тече, после обаче като се върне се правя на желязната лейди, ни звук, ни стон,  ни сълза!И мълача като пън! Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Ела да видиш лъв и овен  Twisted Evil

При все, че съм върл непривърженик на зодиите, положението вкъщи е много взривоопасно. Понеже не искам да се чувствам виновна колко сме проклети и двамата - обвинявам астрологията  Mr. Green

Иначе и аз му спестявам овулациите, но сам се сеща. "бях изстискан и употребен без да знам", разправя  Laughing
Виж целия пост
# 477
Аз мисля този месец да приложа тази тактика, хващам го за ушите и в леглото и въобще няма да обяснявам че съм в О. Обувам силиконовите чорапи и съблазнявам! Mr. Green
Виж целия пост
# 478
Тиата, ама да са червени чорапите. В този подфорум вече има един такъв случай на забременяване, в месеца на червените  чорапи Mr. Green
Ние сме Лъв и Рак. Естествено, аз винаги съм права Flutter и съответно позицията на моя мъж е "Говори си, не ми пречиш" Joy
Виж целия пост
# 479
ТАита, и при нас е подобна ситуацията ,но обратно . Моя милост водолей,а ММ козирог...Ние от снощи почнахме спора ,ама само обсъждахме и днес сутринта на излизане вдигнахме тона  Laughing Нямах време и се изнесох ,естествено с блъскане на врата  Laughing Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия