Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 330
Ейми, можеш ли да ми напишеш на ЛС как го правиш списъчето   bouquet
Виж целия пост
# 331
Здравейте пиша много набързо.При мен нищо ново чакам си Ц .Утре ще ви пиша повече,лека и спокойна.
Виж целия пост
# 332
Маймунки, и аз да драсна някой ред  Heart Eyes
Преди малко се прибрах от работа и съм скапана  Tired
Корема вечер много ми натежава - чудя се защо ли  newsm78
Аз се подготвям за Тема 76  Crazy
Засега лека и бебеносна от мен!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 333
Добро утро, усмивчици  Heart Eyes
Лек и успешен ден днес  Hug
Виж целия пост
# 334
Добро утро   bouquet
Виж целия пост
# 335
Добро утро,сладурки  bouquet
Виж целия пост
# 336

Добро утро момичетааа  morning
Нещо голямо затишие...къде сте повечето...ако тръгна да изброявам няма да ми стигне поста  hahaha  Thinking
И при мен нищо интересно...снощи едни гости до късно...на ММ едни приятели...големи душици...и то малко тъпо се получи защото единият закъсня малко...и като дойде по една тениска....а той тренира яко фитнес  Shocked чак ми стана неудобно че го изгледах така....за бой съм си ама какво да направя не съм от желязо....кофти ми е за тези мисли дето ми минаха,но ММ може да е спокоен, че "само си гледам"  Blush  amiiii
Виж целия пост
# 337
Мечтичке, ти ако толкова лесно се изкушаваш... Laughing Ние с моя сме се разбрали - с Нищо под Роби Уилиямс, с него няма да се брои.
Виж целия пост
# 338
Добро утро и от мен, момичета! Два-три дни не съм ви навестявал и сега се връщам да ви чета! Нещо имам доста работа и само минавам да ви поздравя!
Желая ви успешен ден и мноооого усмивки!
Виж целия пост
# 339
Мечтичке, ти ако толкова лесно се изкушаваш... Laughing Ние с моя сме се разбрали - с Нищо под Роби Уилиямс, с него няма да се брои.
Хаха Естлар абе и на мен ако ми падне Вин Дизел....ах този мъжки глас и тези големи ръцеее...да те подхване...за ръчичка  Joy  Rolling Eyes Тои ММ си ме знае, че само говоря, но истината е че страшно го обичам и за едното....********** няма да си разваля хубавата връзка  Heart Eyes Иначе на думи мога да ти изкарам ангелите както се казва  Flutter
Виж целия пост
# 340
Добро утро и от мен.Тази сутрин мерих за първи път БТ,сложих термометъра в д...то и заспах с него за 15 мин. JoyДано някоя сутрин не го забравя там  hahaha
Приятен ден аз почвам да работя  Whistling
Виж целия пост
# 341
Добро утро!
Виж целия пост
# 342
Добро Утро и от мен   bouquet

Мел,направи си и графика за да гледаме и ние какво се случва  Wink Hug До сега не си ли мерила БТ? Аз пък взех да се замислям дали да не спра с графиките и да правя само тестове за О.Забелязвам,че БТ и тестовете за О винаги ми засичат О по едно и също време.Графиките ми са ок,не показават проблем,обаче все още не мога да ги откажа.Дават ми някакво спокойствеие,че правя нещо по въпроса и все още меря БТ докато съвсем не ми писне един ден  Laughing
Виж целия пост
# 343
Добро утро, момичета   food010  bouquet

Тези дни не бях много редовна, защото бях в сесия, но сега ще наваксам  Peace

При мен, иначе няма нищо ново, в края на седмицата би трябвало да е О, дано улучим момента  Praynig

Желая ви лек и успешен ден   bouquet
Виж целия пост
# 344
Добро утро, момичета!
И на мен командировката и обучението ми излезе през нослето, но днес вече ще е по-спокойно! Вчера бях на лекар. Ендото потвърди инсулиновата резистентност, но ми каза, че няма нужда от лекарства, достатъчно е да сваля килограми и да се движа повече. Ще си направя една контрола след 6 месеца и ми изписа една хранителна добавка с фибри. Това беше! Аз съм доволна, продължавам напред към София. Simple Smile
Захарче, Шоко, къде сте, бе?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия