Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 495
Здравейте!  Hug
Ransun,супер дата сте избрали!Желая ви страхотна сватба и много щастлив семеен живот!

Нашата сватба мина супер,сами си платихме и организирахме всичко.И от свеки не мога да се оплача,нали я виждам най-много за месец в годината  Mr. Green

Данито,разбирам те напълно.Не знам къде живееш,но и при нас е същото.Аз винаги ходя по лекари и зъболекари като съм си в Бг,защото в ЮК са супер бавни!Да не ти се наложи...Желая ти всичко да е наред и в Бг само да го потвърдят!  Hug

Преди месец си намерих бучка на дясната гърда.Джи Пи-то ме прати по спешност на преглед в болницата и ми дадоха час след 2седмици. Shocked Поне ме гледаха на ехо и ми взеха биопсия и чак сега-утре ме викат пак за резултатите и вторичен преглед!И това е спешно!...Днес получих копие на писмото от специалиста от болницата до ДжиПи-то.Съмнява се,че е фиброаденом.Стискай те ми палци момичета!Ако някоя от вас се сблъсквала с това-какво да очаквам? Четох,че е вид доброкачествено тумор,в Бг се оперира...каквото и да е,само да знам и да взема мерки! Praynig

Успех на всички и скоро да се похвалите с две чертички!
П.п Афродита,счупен ти е термометъра,да знаеш! fingerscrossed
Виж целия пост
# 496
Аз имам предложение за ново заглавие, че нещо циклим с тези две черти:

"Първи Юни се задава знам ще ставам мама!"
Ако искате го вмъкнете в анкетата! Mr. Green
Виж целия пост
# 497
Добро утро   bouquet
Affroditta и аз смятам, че термометъра не работи. Не го гледай Naughty След някой ден  EFP
TIAta "Първи Юни се задава знам ще ставам мама!" Peace Дано да си оправдае името  Heart Eyes

Лек и успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 498

Данито,разбирам те напълно.Не знам къде живееш,но и при нас е същото.Аз винаги ходя по лекари и зъболекари като съм си в Бг,защото в ЮК са супер бавни!Да не ти се наложи...Желая ти всичко да е наред и в Бг само да го потвърдят!  Hug

Преди месец си намерих бучка на дясната гърда.Джи Пи-то ме прати по спешност на преглед в болницата и ми дадоха час след 2седмици. Shocked Поне ме гледаха на ехо и ми взеха биопсия и чак сега-утре ме викат пак за резултатите и вторичен преглед!И това е спешно!...Днес получих копие на писмото от специалиста от болницата до ДжиПи-то.Съмнява се,че е фиброаденом.Стискай те ми палци момичета!Ако някоя от вас се сблъсквала с това-какво да очаквам? Четох,че е вид доброкачествено тумор,в Бг се оперира...каквото и да е,само да знам и да взема мерки! Praynig
В Норвегия съм Кофеин, при вас гледам е една идея по-добре  Party
Дано всичко при теб да е наред  Hug Не мога да дам мнение за фиброаденома, не съм запозната. Стискам палци за най-доброто  Praynig

Аз днес едвам станах, как ще изкарам днес не знам. Вечерта планирам да си легна в 22:00  Laughing
Продължавам си с меренето  Flutter Нищо интересно при мен  Simple Smile
Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 499
Добро утро и от мен.
И аз като Шоко съм отвлечена от Марсианци, само че ме тъпчат само с гадно кафе и кола и ме държат будна посред нощите. Гадна работа. Ама поне на никого не липсвам  Laughing Най-вече на ММ, той си почива от мен и го е ударил на ФБ игри.  Laughing
Шегата настрана, моето настроение е под нулата, защото има проблем с фонда, финансирането се изчерпва, нещата се бавят, а сме на косъм от заповедта, 258 бройки до обаждане. Следващата седмица съм на преглед и отсега сънувам кошмари по повода, няма я обичайната радост, че ще вървим в някаква посока, а е по-скоро "и сега кой кого" и как да съм по-красноречива, че да съм аз. Писна ми да се разправям с лекари, ама нейсе, ще кютам гушнала мартинито за успокоение.
Виж целия пост
# 500

Момичета Добро утро  Hug Искам да ви почерпя защото МПМ има рожден ден днес  Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
Zuzi_M първи ден 12.04, предполагаема дата на О 25.04, дата на М или тест 09.05 fingerscrossed
Bs/биби 30 първи ден 12.04, предполагаема дата на О ..., дата на М или тест 13.05 fingerscrossed
Асита първи ден 16.04, предполагаема дата на О 29/30.04, дата на М или тест 15.05 fingerscrossed  
Gergana M първи ден 18.04, предполагаема дата на О 06.05, дата на М или тест 20.05 fingerscrossed
Julcy първи ден 23.04, предполагаема дата на О 06.05, дата на М или тест 22.05 fingerscrossed
Kremika първи ден 30.04, предполагаема дата на О 11.05, дата на М или тест 23.05
Suzimi първи ден 29.04, предполагаема дата на О 09.05, дата на М или тест 24.05
Веси първи ден 24.04, предполагаема дата на О 12.05, дата на М или тест 26.05
Azira_smile първи ден 25.04, предполагаема дата на О 10.05, дата на М или тест 26.05
Mademoiselle Chocolate първи ден 01.05, предполагаема дата на О 11.05, дата на М или тест 26.05
Slunchogleda първи ден 25.04, предполагаема дата на О 13.05, дата на М или тест 27.05
Danito:) първи ден 26.04, предполагаема дата на О 09.05, дата на М или тест 28.05
Affroditta първи ден 26.04, предполагаема дата на О ..., дата на М или тест31.05
Amy_lee първи ден 01.05, предполагаема дата на О 19.05, дата на М или тест 01.06
Maceto85 първи ден 04.05, предполагаема дата на О 19.05, дата на М или тест02.06
Ellie D първи ден 06.05, предполагаема дата на О 20/21.05, дата на М или тест 03.06
Nektarina първи ден 04.05, предполагаема дата на О 19/20.05 , дата на М или тест 04.06
Стопанка първи ден 06.05, предполагаема дата на О 20.05, дата на М или тест 04.06
Dotiraz първи ден 04.05, предполагаема дата на О 20.05, дата на М или тест 05.06
Niana първи ден 11.05, предполагаема дата на О 23/24.05, дата на М или тест 06.06
Зла овца първи ден 09.05, предполагаема дата на О 24.05, дата на М или тест 06.06
Klara първи ден 08.05, предполагаема дата на О 24.05, дата на М или тест 08.06
Manana първи ден 14.05, предполагаема дата на О 25.05, дата на М или тест 08.06
Dzveronika първи ден 13.05, предполагаема дата на О 26/27.05, дата на М или тест 09.06
Desy.. първи ден 09.05, предполагаема дата на О ..., дата на М или тест 10.06
Ransun първи ден 16.05, предполагаема дата на О 28.05, дата на М или тест 11.06
Goldengirl първи ден 14.05, предполагаема дата на О 28.05, дата на М или тест 11.06
Svetleto85 първи ден 16.05, предполагаема дата на О 28.05, дата на М или тест 11.06
Нения първи ден 18.05, предполагаема дата на О 29.05, дата на М или тест 12.06
Merita първи ден 15.05, предполагаема дата на О 30.05, дата на М или тест 13.06
Кофеин първи ден 14.05, предполагаема дата на О 30.05, дата на М или тест 13.06
Cristi първи ден 19.05, предпологаема дата на О 31.05, дата на М или тест 13.06
Maya_the_bee първи ден 17.05, предполагаема дата на О 31.05, дата на М или тест 14.06
Sea_flower първи ден 16.05,  предполагаема дата на О 28.05, дата на M или тест14.06
TIAta първи ден 18.05, предполагаема дата на О 29.05, дата на М или тест 17.06
*Mel* първи ден 19.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 17.06
Котаранка първи ден 21.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 17.06
Gerenceto1 първи ден 20.05, предполагаема дата на О 04.06, дата на М или тест 19.06
Kristina1989 първи ден 20.05, предполагаема дата на О ..., дата на М или тест 20.06
МечтичкаД първи ден 11.05, предполагаема дата на О 08.06, дата на М или тест 24.06

pregnant Нашите успели момичета pregnant


Декември                                       Януари
@Daniella@ - на 12.12   EFP       megi_zdr - на 03.01 EFP
ZorniZZa - на 13.12 EFP              Каая - на 06.01 EFP    
Maqqq91 - на 16.12 EFP              matsutka - на 06.01   EFP
Паулина1-   на 17.12 EFP            VV - на 09.01 EFP
Lunno momiche - на 24.12 EFP     valpetga - на 11.01 EFP
                                                         molina_bohemi - на 15.01 EFP
                                                         presi1974 - 17.01  EFP
                                                         sugarpup - 20.01 EFP
                                                         desss9011 - 20.01 EFP
                                                         shantall - 23.01  EFP
                                                         Ан - 25.01  EFP
                                                         Shakazul - 31.01 EFP
                                                         Elenna - 31.01 EFP

Февруари                                             Март
Klarheit - 05.02 EFP                   Ellie_bg 04.03 EFP
Snow Queen - 10.02 EFP           адинка 05.03 EFP
Roki81 - 15.02 EFP                    Irene 08.03 EFP

Април                                             Май
darkangel-Ели - 01.04 EFP       iggiberry - 10.05 EFP
NikoStorm - 06.04 EFP       bgzvezdi4ka - 10.05 EFP
baby83 - 07.04 EFP                 M0ni7o_ - 16.05 EFP
4erna pantera - 07.04 EFP      _Стаси_ - 18.05 EFP
vili123 - 09.04 EFP
vl81 - 10.04 EFP
Виж целия пост
# 502
Добро утро,  милички. Аз няма с какво да се похваля. Чакам си лелката да ми дойде, този месец ме в застой с опитите.  Първо да излекувам този гаден цистит и после с нови сили започваме пак.
Естлар просто не знам какво да кажа.  Бъди силна. Hug
МечтичкаД честит рожден ден на ТМ жив и здрав да ти е и много да те слушка.   bouquet
Виж целия пост
# 503
Сидни, съжелявам за лошия резултат. аз още преди това имах съмнения за твоите тестове, но..... понякога става така и тестове преди цикъл показват изпарителна, а понякога е имало яйцеклетка, но тя не се е задържала. на мен лекар мие  казвал, че тези тестове преди дата на Ц са гадна и лъжлива работа и не са достоверни. аз затова и след като ми показа на 3 ден закъснение си направих кръвен, за да съм сигурна , че не е дефектен теста Simple Smile  Hug пожелавам ти следващият месец да е твоя.    bouquet

Тоито, за сватбата знам как се чувстваш - при нас беше супер странно, аз не исках таква, ММ настояваше - аз тъкмо приех идеята и.... чакам предложение - и няма, и няма ........ накрая се ядосах, скарахме се няколко пъти - логика при мъжете и тяхното поведение няма, а и са големи страхливци!!!

в крайна сметка като мъ теглих майните и си викам - какво ще го мисля, и ез това ми е все тая с подпис или без, и той взе, че ми предложи!!! 1 седмица по-късно се оаза, че и бебе сме си направили - абе изобщо някак си изведнъж ми тръгна!!!! пожелвам ти го и на теб.

колкото до зодиите, аз съм Водолей, той Овен. и  нали си е рогат - няма разбиране, но аз му отстъпвам, казвам какво искам, давам му време да го осмисли, един вид, че го питам той как мисли, той приема идеята - ако ли не, я повтарям докато я приеме, и накрая изглежда уж той е решил, а пък става на моето - мирно и кротко! Simple Smile

ако тръгна да го притискам, да му поставям ултиматуми --- заинатява се и сме на изходна позиция и резулат нулев!!

идеята ми е не да ви оттегчавам, но да кажа, че всеки си има начин и подход, намери твоя какд а го " работиш" и ще става все на твойто Simple SmileSimple SmileSimple Smile  Hug

аз съм днес на преглед, момичета, много се вълнувам, надявам се да чуя сърчицето на бебчо! стискайте ми плаци   Praynig Praynig Praynig ще пиша след това, но имам и няколко срещи в работата, та ще е в ранния следобед 

хубав ден и ви обичам!!!  Hug Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 504
Датите: М 21.05 0 3.06 (но никога не се знае) М 17.06
Виж целия пост
# 505
Добро Утрооо!!! Вчера говорихме за сватби,а сега да почерпя за нашата,че днес имаме годишнина!  Laughing

Освен това днес имам и + тест за О   Wink Wink Както и очаквах след дълъг МЦ при мен следва къс с ранна О и успях да я засека само с 2 теста...вече доста добре си опознах тялото,ако не друго...
Мечтичка,Честит Рожден Ден на ТМ!!!
Котаранка,сори за лелката...май само ти дадох напразни надежди... Sad  Hug
бгзвездичка,успех на прегледа,дано да успеете да чуете сърчицето  Heart Eyes
Кофеин и ти ли си в УК? Simple Smile
Естлар,няма да свършат парите...как така...след като сте вече одобрени,възможно ли е???  Shocked Shocked Shocked Мился,че никак не е редно....
Виж целия пост
# 506
Честита годишнина   bouquet

Надеждите ми ги даде точно за ден-два, така че няма страшно  baby_neutral
Виж целия пост
# 507
Маняна, честита годишнина! Желая ви дълги години любов и разбирателство!!!

Мечтичка, честит рожден ден на ТМ!!! Да ти е жив и здрав, много да те слуша и обича и догодина най-хубавия подарък да му подариш!!! Весел празник!  1dating
Виж целия пост
# 508
Добро утро и от мен!
Звездичке - нещо си се объркала .. аз отдавна правих сватба! Simple Smile
Манана - честита годиншнина!
Естларче - почти на финала сте ... и аз прочетох темата, и се замислих, първият път, колко лесни беше - чакахме си 6м, а сега .. дали ще дочакаме до 1г, не знам ...  #Crazy

Аз ще лудна! Днес пак от ставането ми е много зле. Гади ми се, вие ми се свят, лошо ми е. Мъжо ми е оставил някакъв ел. апарат за кръвно, на които не вярвам, но според него ми е нормално кръвното. Направо имам чувството, че ще лудна .. студени и топли вълни. То, че си е топло, топло си е, но ...
Дано ми с еразмине за довечера ... ММ се връща, планувах романтична вечер, а то какво става ... като ви казвам, че нямам късмет и е по-добре да се гръмна  #2gunfire да не се мъча! Grinning
Виж целия пост
# 509
Честита годишнина!   bouquet  Хайде и едно оплождане за повода ти желая  luvbed

Мечтичке, ЧРД на ТМ. само да те слуша и да е здрав и желая!
Естлар, успех!  Hug
БГзвездичка, чакаме сърчицето хихих   Kissing Heart
Тойто, дано си по-добре до вечерта! Hug

Скуката ме е налегнала, но довечера подновяваме осеменяването Simple Smile бебеправенето започва пак, вълнувам се  luvbed
Лек ден, момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия