ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 480
  • 610
# 450




Виж целия пост
# 451
Страхотно, страхотно!
Гледам сега повторения, че нямах възможност да гледам нито цялото състезание, нито след това реакциите - ами невероятно е! Много е емоционално...хем аз не съм теменужка  Wink, и пак ми стана готино!

Виж целия пост
# 452




Виж целия пост
# 453

 Crazy За пръв път виждам, толкова смях сред механици, когато колата, която обслужват избухва в пламъци  Joy Беше странен момент  Crazy

Тимо, благодаря за хубавите снимки  Peace Вчера нямах много време да разглеждам, но днес наваксах с всичко  Wink Трябва да си избера някоя за тапет  Grinning

Бях се зарекла да злорадствам, ако Хам спечели титлата, към всички, които поставяха под въпрос умствените му способности и търсеха "под вола- теле", за да го критикуват, дори броени дни преди последния старт, и то негови сънародници...  Crossing Arms Както и към Нико, който ми беше доста съмнителен в някои моменти през сезона..., но няма да го направя  Naughty  Mr. Green
Много съжалявам, че колата на Нико се провали, това не трябваше да се случва! Свалям му шапка, че не я прибра в бокса, както го съветваха, и продължи до края  Peace Чест му прави, че отиде в стаята преди подиума, за да поздрави съотборника си  Peace, за да съм честна, не съм сигурна, че Хам би го направил  Whistling
Нико беше мноого силен в квалитата, където си мислех, че Лу ще има предимство. За негово съжаление, състезанията са Истината и той беше доста по- слаб в тях.
Със сигурност от догодина искам и други отбори да се намесят в борбата за титлата. Много зле за нервите ми се отрази този дуел  Mr. Green Всяко отпадане отваряше трудна за наваксване пропаст в точките  Crazy

Някъде между това,


това,


и това...


бях отчаяна и си мислех, че каръщината и този път ще е решаваща..., но нещата се поизравниха накрая...

Като цяло, този сезон съм впечатлена от Рикиардо, от Ботас и Квят... Нандо изпълняваше на очакваното за него- високо ниво, Кими- доста под възможностите, той така и не се пребори с неудобствата в колата... Всички искаха да видят Фетел с по- слаба кола и по- конкурентен съотборник... Трябва да кажа, че Себ спечели моите симпатии, защото много мъжки прие поражението  Peace, не веднъж призна, че Дан върши по- добра работа, не потърси оправдания  Peace Мисля че не всеки би го направил...
Промените, които предприеха и той и Алонсо ме радват. Мисля че и двамата имат нужда точно от това.

Догодина искам да видя, че Бътън е все още в Макларън. Въпреки че Магнусен ми е много симпатичен, единственото му предимство пред Дженсън е възрастта..., не видях друго..., разбира се той има много да учи тепърва, но моите предпочитания са за тим- Алонсо, Бътън  Peace Мисля че ще е доста по- интригуващо  Wink

Искам си и малките отбори на решетката  Crazy Не искам още едно Ферари или Ред Бул, Мерц или Макларън  Naughty Искам си зеленото Катерамче  Crossing Arms

И, накрая продължавам да стискам палци на Бианки  Praynig Най- тъжната част от сезона... Дано да има късмет момчето  Peace

https://www.youtube.com/watch?v=FrPAzMrgc0g#t=152
Виж целия пост
# 454
Моят коментар по темата е:   ooooh!

Алонсо: Може и да се върна във Ферари
"Съжалявам само, че не успях да върна титлата в Маранело"   

Фернандо Алонсо не затръшна вратата зад себе си и не отхвърли възможността някой ден отново да се завърне в отбора на Ферари. Испанецът напусна Скудерия вчера след финала на сезон 2014 в Гран при на Абу Даби. Все още не е обявено официално, но се очаква до дни да бъде обявено дали Нандо ще се завърне в отбора на Макларън.
За британския тим той се състезава през 2007 година, но след края на сезона прекрати договора си с тима заради лошите отношения със съотборника си Люис Хамилтън и тогавашния шеф на тима Рон Денис.
"Малко ме изненадвате с този въпрос. Знаех какво ще ме питате веднага след последното ми състезание за Ферари, но за това не бях подготвен. Истината е, че в момента нямам представа какво ще се случи след няколко години, но човек никога не знае, може някой ден отново да се върна във Ферари", отговори Фернандо на въпрос дали това е възможно.
"Когато напуснах Рено, отидох в Макларън. След това се върнах отново в Рено. След това се състезавах за Ферари, а сега напускам. Може би ще дойде време, когато отново ще съм в Скудерия, кой знае? Съжалявам само за едно нещо и то е, че не успях да донеса световната титла в Маранело. Всеки пилот трябва да се състезава за Ферари поне за година, това е неописуемо усещане", завърши испанецът.
Виж целия пост
# 455
Привет на компанията. wavey
За всички фенове на Ферари и Фетел :








а ето го и пръстчето:  Mr. Green
Виж целия пост
# 456
Привет на компанията. wavey
За всички фенове на Ферари и Фетел :

Благодяря! Grinning  Шму свикна! Отива му обаче кармазъто!  Peace  Laughing
Виж целия пост
# 457
Benisima радвам се,че ти харесва. Peace Ето и видео от деня с първия тест на Себастиян с Ферари.

Виж целия пост
# 458

Benisima радвам се,че ти харесва. Peace Ето и видео от деня с първия тест на Себастиян с Ферари.


 Party  Peace   bouquet 
Виж целия пост
# 459
Оле не прилича на себе си с това червеното  Crazy
Виж целия пост
# 460
И на мен ми е странен още - но ще свикнем Simple Smile
За Бени ще е най-трудно  Wink...

Току що догледах документалния филм за Фернандо, за последното му състезание с Ферари. Много интересно, особено да видиш какво става по време на състезателен уикенд. Аз се уморих от толкова дейност, пък момчетата не знам как я карат  Joy
Единственият недостатък - на испански е  Confused..и е дългичко, та може да не представлява интерес за нефеновете. НО теменуженият отбор да гледа поне последните минути на втората част - мисля че ще ви хареса...мен лично ме разчувства  Embarassed
I част https://www.youtube.com/watch?v=Irdo8JKblFg
II част http://www.eventoshq.me/2014/11/ver-fernando-alonso-mi-ultima-ca … ne-eventoshq.html
Виж целия пост
# 461
Лана, благодаря ти за видеото с Фернандо! Определено се развълнувах от финала на 2-рата част! Така трябва да бъде между големи шампиони! thumbsup Това много ми напомня от едно видео от последния старт през 1993 година и отношението на Сена и Прост един към друг тогава след финала на състезанието! Peace Още един път едно голямо благодаря за това видео. smile3501
Виж целия пост
# 462
Ето едно много яко видео за шампиона за 2014-та година.

Виж целия пост
# 463
Виж целия пост
# 464
А чухте ли за тази нагла кражба?



Цитат
Нагли крадци откраднаха 64 трофея на Ред Бул

Haгли крадци са задигнали огромен брой трофеи на тима от Формула 1 Ред Бул. Кражбата се е случила в съботната вечер, в която 10 бандити са се промъкнали във фабриката на отбора в Милтън Кейнс, откъдето са откраднали точно 64 различни трофеи.

Шефът на тима Хелмут Марко започна шокиран неделния ден с неприятната вест. „За щастие не е имало някоя дама на работа. Един човек от охраната се е намирал в сградата по време на кражбата. Предполагаме, че бандата ще иска да претопи нашите трофеи. Цената на среброто в момента е много висока, не могат да продадат уникатите. Би било твърде смело.“

За щастие на Себастиан Фетел, неговите четири световни титли се намират в дома му, така че той ще продължи да им се радва.

Това е ..... нямам думи.  #Crazy #2gunfire #Cussing out Дано наистина не се окаже, че е само заради цената на среброто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия