ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 472
  • 610
# 495
На Алонсо не му отива бялото, хм... Crossing Arms
Ех, каква аура си имаше в червено на Ферари... Heart Eyes
Виж целия пост
# 496
Привет мацки. wavey
Ето една хубава новина за най-готения според мен тип във Ф1:

"Кими Райконен стана баща на момче
Кими Райконен стана баща вчера вечерта след като неговата приятелка Минту Виртанен роди момче. Детето е с тегло от 3,7 кг и височина от 51 см. От екипа на Ферари побързаха да поздравят бащата за най-новия член на екипа, като същото направи и неговия нов съотборник Себастиян Фетел."

http://clubs1.bg/news/k-r--34195

Да му е честито хлапето и един ден да надмине татко си! bowuu
 

Виж целия пост
# 497
Мацки,една снимка за настроение.

Баси колата?!  bowuu Абсолютен изрод е! tooth А как му отива лилавото,просто не е истина. Mr. Green
Виж целия пост
# 498
Тъкмо влизах да напиша за хлапето на Кими - да им е живо и здраво момченцето! Дано да го видим скоро бебока в падока  Wink
Виж целия пост
# 499
Честит бебок на Кимбата!  Crazy Да е по-усмихнато и разговорливо от баща си, и ако е русо като него ... мале какъв бонбон ще е   Crazy

аууу Хам, по-шукаритетен не може да е - зелен шапка, теменужена кола  Mr. Green Joy

И сега се сетих, че ние себастианската наследничка, хич и не я видяхме  Thinking
Виж целия пост
# 500
Честито и от мен на тате-Кими  Heart Eyes

Ето ви още две дечица, които си играят  Mr. Green- https://www.youtube.com/watch?v=obRgDko-IpI&feature=youtu.be
Виж целия пост
# 501
Честито и от мен на тате-Кими  Heart Eyes

Ето ви още две дечица, които си играят  Mr. Green- https://www.youtube.com/watch?v=obRgDko-IpI&feature=youtu.be

Nice, a?  Joy
Виж целия пост
# 502
Честито и от мен на тате-Кими  Heart Eyes

Ето ви още две дечица, които си играят  Mr. Green- https://www.youtube.com/watch?v=obRgDko-IpI&feature=youtu.be

Nice, a?  Joy

 Joy Това мислех да е и моя коментар  Joy Много са готини, а Нандо е намалил брадата май  newsm78  Mr. Green
Виж целия пост
# 503
 Joy, абе от юни насам, Мака голямо заиграване има с Теменужко, де да знам ....
да видим как ще тръгне сезона в Мерц ..., като знам каква слабост му е Сена на ХамилтОн, и то в добавка с Мак vs. Хонда .... едни мисли ми се въртят ....  Mr. Green


....чакаме да видим оперението на Мака, днес по някое време Crazy
Виж целия пост
# 504
 Mr. Green От много места чувам за вариант Хам- МакХонда  Crazy
Някой мисли ли, че Рон ще събере отново тези двамата  Crazy
Даже и да го видя, не бих го повярвала  Mr. Green

Няма ли да започва това представяне  newsm78
Виж целия пост
# 505
Искате да кажете Ало-Хам отново в МКЛ...да беееееее, ще го призная за мазохист номер 1 чичко Рон. Обаче не бих се учудила...не знам защо, някак вече спряха да ме изненадват с техните рокади.

От колко е представянето? И някъде ще го дават ли?
Виж целия пост
# 506
Май в 12:00ч., но не се знае, дали ще е на живо...

Дали пък няма да са червено- бели  Heart Eyes

An old friend gets dressed up for the launch. #MP46 #McLarenHonda #MakeHistory pic.twitter.com/kZ40qWviyg

Много ще им се зарадвам на премяната, ако е така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 507
беше за 13ч уж, наше време ...сега се преместихме на 14ч ..амчи ш чакаме  Mr. Green

п.п. Роню, се съгласи за Нандо, колко му е да се прегъне на още един път и да замълчи ако успее да върне и Теменужко.  Crazy
А Роню си умира за лисичи игри, особено ако може да ги извърти на Мерц, ще преглътне една изневяра на детИтУ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 508


показа се  Crazy
Виж целия пост
# 509
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия