След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал Кая - *Тема 15*

  • 79 017
  • 735
# 45
BaMbIto   аз искам наистина да е някоя неизвестна,защото толкова приказки ще се изприказват,че направо ми е жал за артистите и пресата,която се стоварва в/у тях ooooh! ooooh!А според мен единственото,което зависи от тях е:дали да приемат или не участие в даден проект Peace Peace

Скрит текст:
уф ей такива гривни-масайски искамммм....Дерия Сенсой си ги е внесла от Кения Mr. Green



Виж целия пост
# 46
Трея на "Султан", така ще се нарича сериалът - в него е показана Кьосем като малко момиче.   Peace  Имало е филм, направен през 2010 г., в него главната роля изпълнява Дамла Сьонмез. Wink Не знам защо, но не виждам Хазал в тази роля. Peace

Виж целия пост
# 47
След като чух новината за сериала аз изгледах игралния филм - Махпейкер. Не останах очарована, защото Кьосем е най-влиятелната жена в историята на Османската империя, а във филма не са показали най-силния и период - на управлението. Сигурна съм обаче, че сериала би бил страхотен, защото екипът вече има опит със създаването на такъв вид сериал - Великолепният век. Но... има много водя да изтече до тогава...
А за Хазал не зная дали сте чували, но преди доста време се спрягаше името и за ролята на Нурбану Султан, но както знаем това не се осъществи и ролята беше поета от Мерве Болуур.
Аз смятам, че Хазал обаче няма да играе Кьосем султан - мое лично мнение. Ако беше така тя би могла да изиграе и ранния период на Махкейкер, без да се налага смяна на актрисата. Хазал е младолика, видяхме я като "малка" в Забраненият плод. От друга страна няма и особена прилика с момиченцето от промото, но както казах има още много, много време.
Една снимка от реклама, която всички знаем. Добре изглежда Хазал.
 
Виж целия пост
# 48
Бамбиbouquet

Небахат на "Златната пеперуда".  Hug Страхотна е. Heart Eyes





При жените спечели Серенай Саръкая, при мъжете - Халит Ергенч.  Wink Сериал - "Малкият ага", режисьор - Алтан не знам си какъв, на "В очакване на слънцето", група - "Думан", дизи музика - Тойгар Ъшъклъ, поп музика - Мурат Боз, за комедийно дизи, актьор и актриса - не разбрах, тв програма - "Големият риск" със Селчук Йонтем...

Между другото пя Кенан Доулу.  Wink  Много хубав глас има Кенан, за първи път го слушам, ама много ми хареса.  Hug
Виж целия пост
# 49
Добро утро и успешна нова седмица. Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 50
Продуцентите на опашка за Хазал.  Wink  Ти да видиш. Mr. Green

Въпреки хонорарът от 50 000 турски лири за епизод, Хазал Кая, чиито фенове искат да е Кьосем Султан, получи четири различни предложения. Едно от тях е да играе в сериала "Гюханкар" със Сечкин Йоздемир, но поради високата цена на Хазал, МФ Япъм са се отказали и са спрели на първоначалната красавица Гюлджан Арслан, буквално седнали са на масата с нея.

http://www.aksam.com.tr/magazin/yapimcilar-hazal-icin-siraya-girdi/haber-318154


И още по-добре, че тоя Япъм беше на бай Фатих, ако не се лъжа. Peace


Гюлджан е предишната партньорка на Хакан Курташ, в сериала "Обикнах едно дете". Wink

Виж целия пост
# 51
  Здравейте дружки  Hug Hug Hug
  Снежи   bouquet още вчера по доста сайтове тиражираха това нещо за Хазал и аз доста се чудих  newsm78 newsm78 какво точно значи. Shocked Shocked
  Викам си  newsm78 newsm78 newsm78 Хазал толкова плювки отнесе като й дигнаха хонорара в АФК-то от колежките си #2gunfire #2gunfire Този сезон четох за положението на Киво ,парите,които взема и ниския рейтинг на серияла Mr. Green Mr. Green За мен е валидно правилото:Не е луд този,който яде зелника,а този който му го дава Naughty и супер ме хваща яд като винят артистите за провалите  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
  Аз сега се поразрових и ми олекна  Hug newsm44 newsm44
  Права си,че  сериала "Гюханкар" със Сечкин Йоздемир е на МФ Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и това е новата фирма на Фатих Аксой Mr. Green Mr. Green



Tanınmış yapımcılarımız`dan Fatih Aksoy ile ünlü televizyoncularımız`dan Faruk Bayhan`ın kurduğu bir yapım şirketidir.
  Фатих бей с някакъв телевизионер-  е направил фирмата



Faruk Bayhan

 и нещата,които са направили:

Bir Aşk Hikayesi със Сечкин и Дамлата  Wink Wink
 и Zeytin Tepesi-завършил скоропостижно  ooooh!

  а дано Хазал да е казала тази огромна сума за хонорар, с цел по елегантно да им откаже на точно тези хора  Praynig Praynig Praynig иначе пък, пак ще бъде одумвана,че много се самонадценява  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 52
  Днес попаднах на тази статистика  Mr. Green Mr. Green която е направил Масут Яр:


Posta gazetesindeki köşesinde konuyu ele alan Mesut Yar, geçtiğimiz sezon iptal rekoru kıran kanalları ele aldı. Bu yıl en çok erken final kararı verenin  Kanal D olduğunu yazan Yar, kanalın toplamda 11 dizisini iptal ettiğini ve tüm zamanlar rekoru kırdığını ekledi. Onu 9 dizi için “bitirilsin” kararı veren Show TV, 8 dizisine son veren TRT 1 ve 7 dizisine erken final yaptıran Fox TV izliyor. Atv 6 dizisine son verirken, Star ise 5 dizisi için düğmeye basmış.

  рекорда по спрени дизита този сезон е на Канал Д-11 бр.  Mr. Green Mr. Green
  Шоу-9 бр. и на последно място със 5 бр. е Старт  Mr. Green Mr. Green

 и още вчера исках да си напиша мнението за наградите "Златната пеперуда" от неделя вечерта  ooooh! Whistling Whistling гледах ги онлайн по Евро Д и зная,че има разлика с това,което се излъчва по официалния Канал Д,но....
   Страшно неприятно впечатление ми направи,че наградите бяха дадени на продукции изключително продуцирани от Канал Д и Старт / а собствениците им са едни и същи/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green с много малки изключения по някои и други категории като тази Езра Ерол и сценаристките на "Хулиганът" Mr. Green Mr. Green

  Снежи  Heart Eyes Heart Eyes на теб ти е харесал гласът на Кенан,а аз бях  #Crazy #Crazy #Crazy от гласът на Неббахат Shocked стържи като четка за дъски-ужасно грозен и за огромния й успех според мен, има важна заслуга точно жената,която я дублира Crossing Arms
   още критики..много лошо чувах какво говорят Mr. Green #Cussing out #Cussing out от време на време се губеше звукът и ако това е било само по този канал/който аз гледах/..добре,но иначе техническия персонал :като тоноператори,асистент режисьори май си вършеха работата почти като служители на градска кабеларка Mr. Green Mr. Green
   Не коментирам наградените ,защото  никой от тях не съм следила  Mr. Greenно този дъртак,дето награби Серенай  Mr. Green Mr. Green Mr. Green пък макар и с думите,че му била като дъщеря ooooh! ooooh! Joy Joy Joyмного коцкарски ми изглеждаше сцената Shocked Shocked и доста грозна  Shocked
  Та от всичко май само Мете Хорозоолу ми беше симпатичен и интересен,защото не го бях виждала толкова различен  Hug Hug HugДоста критики имало с/у него,но то пък другите  само си разхождаха тоалетите до микрофона и издекламирваха името на наградения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
    Е, и аз се отчетох  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 53
   Провокирана от тези 50 хиляди искани от Хазал ,за да играе в този проект Günahkar и май превода му е "Грешникът"  Shocked Shocked ooooh! намирам някои неща доста интересни за този проект Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 освен спомената вече от Снежи- Gülcan Arslan има явно и втора главна героиня и ролята ще се изпълнява от Hazal Filiz Küçükköse



 тези са от сватбата й  Wink Wink Wink

режисьор на серияла ще бъде и  се казва :Berat Özdoğan и до сега е работил само като помощник и няма самостоятелна работа Mr. Green Mr. Green по сериалите :Hayat Devam Ediyor и Babalar Ve Evlatlar /разбира се има и други/но явно,че стилистиката на Mahsun Kırmızıgül му е близка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 подобно е положението и със сценаристката Sick SickMakbule Kosif
последния й сценарий е на Bir Aşk Hikayesi и Kızım Nerede

  Sick Sick Sick Sick
  това е заявка за яка драма и съседски анадолски нрави и разбирания май,май  newsm78 newsm78 newsm78
 може и да има успех  Laughing
Виж целия пост
# 54
Мариолка,  Heart Eyes значи правилно си спомням, че Фатих Аксой е намесен във въпросната продуцентска къща. Wink ooooh!

Според мен пък логично "златните пеперуди" спечелиха сериалите, които са с висок рейтинг, както и актьорите, които участват в тях.  Peace Това, че преобладаващите са по тези два канала, говори, че собствениците си вършат добре работата.  Wink Колкото имат спрени, още толкова успешни. Hug

П.П.: Аз гледах по тв, щото имаме Канал Д на кабеларката, и нямаше никакъв проблем нито с картината, нито със звука. Wink
Виж целия пост
# 55
  Снежи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes уф нещо не ми е на тамЪн..пак до рейтингите опряхме,а не до качествено свършена работа на кадърни,интересни по-новому поднесе неща  newsm78 newsm78 newsm78
  Снощи случайно попаднах и залепнах да го гледам новия сериял Улан Истанбул Party Party Party
   Уж е лятно сериялче, но каста ми хареса,има от всичко по малко,а микса кефи да го гледаш.Има двама млади артисти,които много ми харесаха с играта + дамските образи не са на ревливи кифли,а на млади борбени момичета Hug Hug Hug
  Е,  в понеделник има вече какво турско да следя,че ги бях отписала Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 56
Мариолка, Hug  не е съвсем така, мъжкият избор го опровергава.  Peace Халит Ергенч е добър актьор, не съм му почитателка, но на черното бяло не мога да кажа.  Wink При жените просто няма друг избор от рейтинговите сериали, тези, които се задържаха на екран. Иначе веднага казвам - Фахрие Евджен, която прекрасно си изигра ролята и не мисля така само, защото я обожавам. Берг също заслужава, но тя миналата година взе "пеперудата" за същия сериал, така че Серенай е логичният избор.  Peace  Не е Джулия Робъртс, но според мен, се справя момичето, макар че не следя сериала, но покрай Дидка хвърлям поглед върху някои моменти.  Wink Чаатай няма как да се опре на малкият пръст на Халит, че да го изберат, вместо него.  Peace Керем Бюрсин има заложби, но за бозата, в която участва... и "Златна пеперуда", не смятам, че заслужава, пък и като го сложим до Халит...  Wink Да не говорим за Ханде Доандемир, която е пълно дърво.  ooooh! Даже се чудя, че дадоха награда на режисьора им, ама...  #Crazy За други не се сещам сега.  newsm78 Това е моето мнение, с което не задължавам никого. Peace Hug

Е,  в понеделник има вече какво турско да следя,че ги бях отписала Joy Joy Joy Joy Joy

Аз съм ги отписала за лятото. Може да изгледам КСШ, щото даже и Къванч не успя да ме задържи да го следя онлайн. Mr. Green ooooh! А "Хулиганът" кой знае кога ще го преведат на български, а сериите във вики ги изтриха. Sad
Виж целия пост
# 57
  Снежи Hug Hug Hugнапълно си права с аритметика,но да те наградят по този начин е доста унизително Wink Wink Wink
   Ако пак говорим за рейтинги..Карагюла си държеше висок рейтинг през целия сезон, за разлика от Малкия ага,който се появи почти към края newsm78 newsm78 newsm78 ей това ми е странно и натрапчивото усещане,че са толерирани серияли по Канал Д и Старт си остава #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 58
Мариолче,  Heart Eyes чудех се кой пропускам, но ти ме подсети - "Карагюл". Peace Wink  За него нямам обяснение, пък и не съм гледала нито една серия, за да дам и мнение.  Hug
Виж целия пост
# 59
Добро утро. Hug Hug Hug



Хубав ден.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия