А според мен единственото,което зависи от тях е:дали да приемат или не участие в даден проект

А според мен единственото,което зависи от тях е:дали да приемат или не участие в даден проект

Имало е филм, направен през 2010 г., в него главната роля изпълнява Дамла Сьонмез.
Не знам защо, но не виждам Хазал в тази роля. 

Страхотна е. 


Сериал - "Малкият ага", режисьор - Алтан не знам си какъв, на "В очакване на слънцето", група - "Думан", дизи музика - Тойгар Ъшъклъ, поп музика - Мурат Боз, за комедийно дизи, актьор и актриса - не разбрах, тв програма - "Големият риск" със Селчук Йонтем...
Много хубав глас има Кенан, за първи път го слушам, ама много ми хареса.
Ти да видиш. 


още вчера по доста сайтове тиражираха това нещо за Хазал и аз доста се чудих
какво точно значи.
Хазал толкова плювки отнесе като й дигнаха хонорара в АФК-то от колежките си
Този сезон четох за положението на Киво ,парите,които взема и ниския рейтинг на серияла
и супер ме хваща яд като винят артистите за провалите






иначе пък, пак ще бъде одумвана,че много се самонадценява
гледах ги онлайн по Евро Д и зная,че има разлика с това,което се излъчва по официалния Канал Д,но....
на теб ти е харесал гласът на Кенан,а аз бях
от гласът на Неббахат 
от време на време се губеше звукът и ако това е било само по този канал/който аз гледах/..добре,но иначе техническия персонал :като тоноператори,асистент режисьори май си вършеха работата почти като служители на градска кабеларка
много коцкарски ми изглеждаше сцената
Доста критики имало с/у него,но то пък другите само си разхождаха тоалетите до микрофона и издекламирваха името на наградения
намирам някои неща доста интересни за този проект

Makbule Kosif


значи правилно си спомням, че Фатих Аксой е намесен във въпросната продуцентска къща.

Това, че преобладаващите са по тези два канала, говори, че собствениците си вършат добре работата.
Колкото имат спрени, още толкова успешни.
уф нещо не ми е на тамЪн..пак до рейтингите опряхме,а не до качествено свършена работа на кадърни,интересни по-новому поднесе неща



не е съвсем така, мъжкият избор го опровергава.
Халит Ергенч е добър актьор, не съм му почитателка, но на черното бяло не мога да кажа.
При жените просто няма друг избор от рейтинговите сериали, тези, които се задържаха на екран. Иначе веднага казвам - Фахрие Евджен, която прекрасно си изигра ролята и не мисля така само, защото я обожавам. Берг също заслужава, но тя миналата година взе "пеперудата" за същия сериал, така че Серенай е логичният избор.
Не е Джулия Робъртс, но според мен, се справя момичето, макар че не следя сериала, но покрай Дидка хвърлям поглед върху някои моменти.
Чаатай няма как да се опре на малкият пръст на Халит, че да го изберат, вместо него.
Керем Бюрсин има заложби, но за бозата, в която участва... и "Златна пеперуда", не смятам, че заслужава, пък и като го сложим до Халит...
Да не говорим за Ханде Доандемир, която е пълно дърво.
Даже се чудя, че дадоха награда на режисьора им, ама...
За други не се сещам сега.
Това е моето мнение, с което не задължавам никого.

А "Хулиганът" кой знае кога ще го преведат на български, а сериите във вики ги изтриха.
напълно си права с аритметика,но да те наградят по този начин е доста унизително

ей това ми е странно и натрапчивото усещане,че са толерирани серияли по Канал Д и Старт си остава
чудех се кой пропускам, но ти ме подсети - "Карагюл".
За него нямам обяснение, пък и не съм гледала нито една серия, за да дам и мнение.
Препоръчани теми