
Хазал на вечеря с приятели предната вечер.

Спокойна и слънчева събота.


благодаря за снимките
Е, Хазал е пак със старите си приятели..момичето от дясно е приятелката й Елиф и са близки от доста години
Фуркан Палъла е играл в дизи KIZILELMA така и не ми стана ясно, кога и по кай канал са го давали



Явно да си спомнят времето от АФК

благодаря за новостите. 
Да си се събират, колкото пъти искат. 

колкото и да се ядосвам за положението с дизитата
явно има хора,които правят нестандартни и различни от масовия вкус неща







коя е по,най-подходяща


дано,че нещо никак не съм ентусиазирана за такава фенска борба за роля на любимата им артистка


А май ще има и втори сезон. 
благодаря за разяснението.
доколкото знам, Берен бременее и е в Америка с годеника си.
Официално се оттегли от дизитата и филмите на този етап.




Ако го открия, непременно ще постна откъса.
Препоръчани теми