БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-35

  • 30 443
  • 805
# 720
Miss M
И моето дете имаше период в който не качваше, защото не ядеше... Това беше периода на първите 8 зъба от около 3-4 месеца.. Мина! Започна да яде! Навакса всичко.
Виж целия пост
# 721
Здрава е и много игрива, тя и за това не може да наддаде - малко яде пък много изразходва. За 3 месеца е качила само 250 гр, та за това ми се иска нещо по калорично от АМ.
 Peace
Виж целия пост
# 722
Можеш да добавяш бисквити в млякото, да ги даваш отделно, може каша в млякото... не са добри варианти за мен лично. Ниското тегло е ок, над нормата е проблем.
Виж целия пост
# 723
Нали казват, че трябва детето да има 4 хранения дневно, а с АМ сутрин стават 5. Затова си мислех, че трябва да го махам.
МисМ по същото време и моята дъщеря нищо не наддаваше, даже беше свалила кг. Но последните два месеца, след 10-ия изведнъж, за 2 месеца качи килограм. Мисля че съвпадна с момента, откакто въведох твърда храна на вечеря. Има време ще навакса. Както са ти казали, съпоставяш ръст с тегло. Peace
Виж целия пост
# 724
Нали казват, че трябва детето да има 4 хранения дневно, а с АМ сутрин стават 5. Затова си мислех, че трябва да го махам.
МисМ по същото време и моята дъщеря нищо не наддаваше, даже беше свалила кг. Но последните два месеца, след 10-ия изведнъж, за 2 месеца качи килограм. Мисля че съвпадна с момента, откакто въведох твърда храна на вечеря. Има време ще навакса. Както са ти казали, съпоставяш ръст с тегло. Peace
Моето дете яде също по 5 пъти и не виждам проблем в това... Какво пише в дебелите книги и каква е реалността са съвсем различни неща
Виж целия пост
# 725
Благодаря ви  Hug значи засега я оставям да си яде 5 пъти докато тя реши, че ще ги намали.
Виж целия пост
# 726
Кога се дава кашкавал?  Също съм намислила следващата седмица да дам агнешко, но не съм сигурна дали е ОК  newsm78
Виж целия пост
# 727
Кога се дава кашкавал?  Също съм намислила следващата седмица да дам агнешко, но не съм сигурна дали е ОК  newsm78
Агнешкото е ОК. За кашкавал - в него има сол, и около годинката предполагам може. newsm78
Виж целия пост
# 728
Кашкавал - 12 месеца.
Виж целия пост
# 729
Да ви питам-Ще започвам захранвене с картоф,та въпроса ми е -може ли да бъде с пресен картоф,защото не намирам стари картофи?Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 730
  bouquet Благодаря за отговорите
Моля ,препоръчайте ми хубава каша ,за нашата възраст! До сега бяхме на блевит 5 ,8 зърна, но явно му омръзна вече. Иначе я харесваше ,но я яде повече от 2м и сега й се мръщи...
Виж целия пост
# 731
  bouquet Благодаря за отговорите
Моля ,препоръчайте ми хубава каша ,за нашата възраст! До сега бяхме на блевит 5 ,8 зърна, но явно му омръзна вече. Иначе я харесваше ,но я яде повече от 2м и сега й се мръщи...
На хип, топфер и милупа кашите са добри
Виж целия пост
# 732
Да ви питам-Ще започвам захранвене с картоф,та въпроса ми е -може ли да бъде с пресен картоф,защото не намирам стари картофи?Какво ще ме посъветвате?

Можеш, разбира се. Намачкай добре с вилица или преса за картофи, не пасирай с пасатор/блендер.
Виж целия пост
# 733
А защо не с пасатор?
Виж целия пост
# 734
Аз мисля,че с пасатора картофа ще стане доста-лепкав и едва ли ще го яде smile3505
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия