Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 118-та тема

  • 161 014
  • 748
# 390
Здравейте,

Скоро не съм се отчитала с кулинарни произведения, но днес ви черпя с
Бутер фунийки с крем https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202296347189827&se … ype=1&theater

и бутер рубо с гъби https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202296350149901&se … ype=1&theater
Виж целия пост
# 391
labrex отново съблазнителни неща.При всички ви е вкусно   bouquetОт мен питки.
Виж целия пост
# 392

aniii_b, благодаря за рецептата!  bouquet

Петяя , и фунийка ми се прииска, и рулце! Heart Eyes  bouquet

mimi0585, твоите питки са съблазнителни Heart Eyes, наскоро правих подобни, много са вкусни топлички. Heart Eyes То и не остават, та да ги видя как са студени. Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 393
Да не видя от Пеп-чо, дояде ми се и на мен.

Виж целия пост
# 394
 Joy нали го "борим" от предната вечер. Ти да стоиш на линия тази вечер   bouquet
Виж целия пост
# 395
Joy нали го "борим" от предната вечер. Ти да стоиш на линия тази вечер   bouquet
Аз не го борих, купих два буркана готов варен, направих му запръжка и му нарязах наденица. Peace Иначе аз съм си на линия, докато заспя.
Виж целия пост
# 396
Сандвичи

Виж целия пост
# 397
sve,koя е рецептата за кексчето с плодовете?
Виж целия пост
# 398
 Яйца Кокот
Виж целия пост
# 399
 На тази страница в блога си споделям някои от нещата, които съм готвила (тези, които са за пред хора). Ще се радвам да разгледате и моите снимки. Вашите неща изглеждат страхотно!
Виж целия пост
# 400
http://alexandrakostova.blogspot.com/p/blog-page_25.html На тази страница в блога си споделям някои от нещата, които съм готвила (тези, които са за пред хора). Ще се радвам да разгледате и моите снимки. Вашите неща изглеждат страхотно!
Можеш да покажеш снимките и тук. Много хора имат блогове, но темата е за снимки, не за блогове. Ако някой попита за рецепта, тогава се дава линк към нея. Peace
Виж целия пост
# 401
В блога няма реклами или нещо с комерсиална цел. Искрено се надявам моят труд да не е по-малко оценен, само защото е публикуван под друга форма. От сега нататък ще публикувам снимките отделно тук.
Виж целия пост
# 402

Изглеждат апетитни.  bouquet Може ле рецепта, моля? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 403
sve,koя е рецептата за кексчето с плодовете?
Дес, заповядай!
http://www.cookwithasmile.com/%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%B7-%D0%BB%D0 … 0%BA%D0%B8%D1%88/
Виж целия пост
# 404
 Яйца Кокот
За 6 порции
 Около 200 грама задушени гъби,зелен лук 1,пушена шунка или бекон,заквасена сметана 2/3.Слага се от сместа в огнеопорна купичка чуква се яйце и се готвят в съд с вода на котло
на за няколко минути,докато се забулят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия