Всякакви въпроси относно съдомиялните - 15

  • 76 868
  • 896
# 270
здравейте, имам следния проблем - съдовете в съдомиалната в 90% от случаите остават със странно прахообразно замърсяване по тях. Ползвала съм всички видове препарати. Чистя филтъра след всяко миене, а той е винаги затлачен. Започнах едва ли не да мия всичко преди да го сложа за да видя пак ли ще е така - същата работа. Разглобих всички подвижни части и ги измих. поне веднъж в месеца пускам с препарат да се почисти - няма промяна. Единственото което остана в мозъка ми е - канализацията ни е ужасна и много често се запушва. слагам препарат в мивките и ваната, но в съдовете(съдомиялна и пералня, те са на един щранг) няма как. Дайте идея, че вече не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 271
Аз вчера установих,че нагревателя ми е изгорял....някаква идея за майстори в Бургас?
Виж целия пост
# 272
Не разбирам каква сол и къде я слагате? Защо се прави това?
Служи за: http://www.supermag.bg/preparati-za-miene-na-sudove/%D1%81%D0%BE … %D0%BA%D0%B3.html
здравейте, имам следния проблем
Намали солта като за начало.
Виж целия пост
# 273
пробвах това, дори не слагах изобщо известно време. Сега ползвам Сомат гел. Не бях слагала сол 3 месеца. Онзи ден сложих - на Медикс. Водата при нас е много твърда - от Русе съм.
Виж целия пост
# 274
пробвах това, дори не слагах изобщо известно време. Сега ползвам Сомат гел. Не бях слагала сол 3 месеца. Онзи ден сложих - на Медикс. Водата при нас е много твърда - от Русе съм.

При това положение- солта на максимум.
Виж целия пост
# 275
От известно време насам таблетката нещо не се разтваря. Вадя я почти цяла. Предполагам, че вратичката, която я пуска не се отваря когато трябва. Съдомиялната е стара, няма кой да я ремонтира. Някаква идея какво да правя? Къде да слагам таблетката?
Предполагам, че въпроса ми се повтаря, но не съм чела всичко, признавам си  Embarassed
Виж целия пост
# 276
blonddi на мен ми се случи така, когато точно пред капачето за хапче, бях поставла нещо високо и то не можеше хубаво да се разтвори. Постарай се да слагаш пред хапчето само чинии или нещо на такава височина
Виж целия пост
# 277
От известно време насам таблетката нещо не се разтваря. Вадя я почти цяла. Предполагам, че вратичката, която я пуска не се отваря когато трябва. Съдомиялната е стара, няма кой да я ремонтира. Някаква идея какво да правя? Къде да слагам таблетката?
Предполагам, че въпроса ми се повтаря, но не съм чела всичко, признавам си  Embarassed
Друг вариант е да слагаш таблетката на дъното, но трябва да избираш програми без предварително изплакване, защото таблетката ще отиде в канала преди същинското измиване.
Виж целия пост
# 278
Здравейте,
надявам се да съм попаднала на правилната тема.
Съдомиялната ни протече и сме в търсене на майстор, защото машината е стара и отдавна е извън гаранция. Не знам дали има значение марката - Индезит е. Можете и да ми препоръчате добър майстор за гр. София.
Предварително благодаря   bouquet
Фирма Джотекс
Виж целия пост
# 279
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 280
Благодаря! Пробвах да поставя таблетката върху една тенджера и като че ли се получи  Grinning
Виж целия пост
# 281
Момичета, трябва мн бързо да реша каква съдомиялна  да си вземем. Не ми е било на дневен ред и сега се чувствам тотално дезориентирана, нямам идея какво да гледам, кое е важно да има и кое не.
За  марките също не съм мн наясно коя е добра.
Моля, за помощ. Мястото ми е 87/60/60 и машината искам да е с такива размери. Сумата в която трябва да се вместим е 500-600лв.

За сега видях тези:

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.d … -ZANUSSI-ZDF-3013


http://www.technopolis.bg/b2c/details/682343/P11100501/Sadomiyal … ESIT-DFG-15B10-EU


http://www.technomarket.bg/products/09048797/ariston-lbf-51-eu


Иска ми се да е енергоспестяваща/доколкото това е възможно за тези пари/, също и водата да е малко като литраж. Ние цапаме много и не съм убедена дали искам да има 1/2 нито държа на отложения старт понеже ние така или иначе си лягаме по нощите.  Искам да измива добре и да изсушава добре

Сега се захващам и аз да чета назад по темите, но ще моля за съвет, наистина, или пък за предложеия съвсем различни от това което аз съм посочила.


п.с. Климатикът го подбирах една година, що четене падна станах експерт Simple Smile Сега акъла не ми побира как ще си избера миялна за ден два ooooh!
Виж целия пост
# 282
Един глупав въпрос - къде се намира филтъра Blush
Виж целия пост
# 283
На нашата е на дъното.
Беба28 - ние си взехме тази http://www.tehnomix.bg/whirlpool-adp-500-wh 664лв, ако не ви идва много, аз съм доволна от нея, много.
Имат и по-прост модел, който ви се вписва в сумата, но за мен 100-те лв отгоре си струват.
http://www.tehnomix.bg/whirlpool-adp-100-wh
Виж целия пост
# 284
Иска ми се да е енергоспестяваща/доколкото това е възможно за тези пари/, също и водата да е малко като литраж. Ние цапаме много и не съм убедена дали искам да има 1/2 нито държа на отложения старт понеже ние така или иначе си лягаме по нощите.  Искам да измива добре и да изсушава добре
Този е много по-хубава, а и в момента е на промоция.
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680543/P11100501/Sadomiyalna-BEKO-DFN-6833
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия