Всякакви въпроси относно съдомиялните - 15

  • 76 874
  • 896
# 285
Иска ми се да е енергоспестяваща/доколкото това е възможно за тези пари/, също и водата да е малко като литраж. Ние цапаме много и не съм убедена дали искам да има 1/2 нито държа на отложения старт понеже ние така или иначе си лягаме по нощите.  Искам да измива добре и да изсушава добре
Този е много по-хубава, а и в момента е на промоция.
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680543/P11100501/Sadomiyalna-BEKO-DFN-6833
Аз съм със същата - доволна съм. Взех я малко по-скъпа, нищо че беше на промоция.
Виж целия пост
# 286
И аз глас за Беко-то. Много по-добра на супер цена. Има и за вграждане.
Виж целия пост
# 287
Иска ми се да е енергоспестяваща/доколкото това е възможно за тези пари/, също и водата да е малко като литраж. Ние цапаме много и не съм убедена дали искам да има 1/2 нито държа на отложения старт понеже ние така или иначе си лягаме по нощите.  Искам да измива добре и да изсушава добре
Този е много по-хубава, а и в момента е на промоция.
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680543/P11100501/Sadomiyalna-BEKO-DFN-6833

Точно в тази се влюбих Simple Smile признавам не обмислях изобщо марката Беко, но нещо ме грабна. След работа ходихме да я видим на живо, много ми харесва. Подадох документи за изплащане и утре чакам одобрение, но и да не ни одобрят, тя ще е решено е  Grinning

Дано не съм сгрешила в избора.

Благодаря за отговорите Hug
Виж целия пост
# 288
Не ми е за тук питането , ама искам гланц на ГГ и в два Карфура в Сф търсих - няма , някой скоро да е купувал и от къде ?  Hug
Виж целия пост
# 289
Иска ми се да е енергоспестяваща/доколкото това е възможно за тези пари/, също и водата да е малко като литраж. Ние цапаме много и не съм убедена дали искам да има 1/2 нито държа на отложения старт понеже ние така или иначе си лягаме по нощите.  Искам да измива добре и да изсушава добре
Този е много по-хубава, а и в момента е на промоция.
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680543/P11100501/Sadomiyalna-BEKO-DFN-6833

Точно в тази се влюбих Simple Smile признавам не обмислях изобщо марката Беко, но нещо ме грабна. След работа ходихме да я видим на живо, много ми харесва. Подадох документи за изплащане и утре чакам одобрение, но и да не ни одобрят, тя ще е решено е  Grinning

Дано не съм сгрешила в избора.

Благодаря за отговорите Hug
И аз май ще купувам... Rolling Eyes Но ми трябва за вграждане.Кажи,моля,къде я гледа и за какви пари? Peace
И...нищо не ми говори това -10 комплекта прибори или 12???
Виж целия пост
# 290
Ами ходих да я гледам в магазина на Технополис. Иначе аз я поръчах онлайн за да ползвам 15% отстъпка, освен това я взимам и на вноски за 6 месеца 540 ще ми дойде крайната цена.

Чакам я след 7 дни, а до тогава ще гледам да се ориентирам в препаратите и хитринките за ползвнане Simple Smile

Да се възползвам да питам, вярно ли е това което чета че еко функцията никак не миела добре и не изсушавала?
Виж целия пост
# 291
Не е вярно, ако я ползваш по предназначение.
Виж целия пост
# 292
Дами ,влизам да се похваля,на 11 четвъртък он лайн си поръчах Beko DFN6833 silvar Grinning и утре 13 09 -събота ще я доставят newsm44
Виж целия пост
# 293

Да се възползвам да питам, вярно ли е това което чета че еко функцията никак не миела добре и не изсушавала?
Не е вярно. Мия основно с нея - с нормално замърсени съдове се справя отлично. За по-замърсени - мазни, загорели и т.н., ползвам интензивната на 70 градуса, но това се случва рядко - обикновено ползвам икономичната. И нашата миялна е Беко.
Виж целия пост
# 294
Дами ,влизам да се похваля,на 11 четвъртък он лайн си поръчах Beko DFN6833 silvar Grinning и утре 13 09 -събота ще я доставят newsm44

Честито! Ползвам модела от 2 години. Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 295
Дами ,влизам да се похваля,на 11 четвъртък он лайн си поръчах Beko DFN6833 silvar Grinning и утре 13 09 -събота ще я доставят newsm44

Честито! Ползвам модела от 2 години. Доволна съм  Peace
мерси  bouquet,това е една сбъдната мечта за мен,обичам да готвя,но миенето си е проблем
Виж целия пост
# 296
Момичета, някой мнение за тази - http://www.technopolis.bg/b2c/details/680540/P11110301/Sadomiyal … ane-BEKO-DIS-5831
За пълно вграждане е.
Виж целия пост
# 297
Аз съм с такава миялна от година и половина и съм много доволна.
Виж целия пост
# 298
Бях 6-7 г с по-стария модел. Купувай смело.
Виж целия пост
# 299
Ще ви задам един малко странен въпрос Simple Smile Вие след като измие миялната, вадите ли чистите чинии да ги нареждате където им е мястото?

Питам понеже аз до сега когато мия на ръка не го правя, в смисъл имам примерно едно сушилниче за прибори /вилици лъжици и т.н/ и друго за чиниите и, след като ги измия не ги нареждам по шкафове ами си стоят там и от там взимам и ползвам то за ден-два дена свършват и отново следва миене. Прибирам само големите неща които не ползвам всекидневно, примерно ако съм мила тави, кухненския робот, тенджери, ренде и т.н. Та сега се замислих че май няма да има начин хем да слага мръсните в миялната хем там да си стоят чистите и да взимам от там newsm78  Така като гледам аз се очертава да я пускам на 2 дена, храним се само вечер вкъщи, готвя през ден и мисля да я пускам в ден след като сготвя да пускам всичко. Леко се озадачавам ако трябва сутрин преди работа да нареждам чинии по шкафовете  Rolling Eyes ние все бързаме, закъсняваме...

Мъжа ми ми се смее и вика, че много съм искала, нямало такава машина, която и по шкафовете да ми ги реди  Grinning


И още един въпрос, като чета /сега усилено чета / често момичетатат не си слагат херметическата тенджера в миялната, специално проверих и на моята има знак че може да се мие там, да рискувам ли да я пусна или не?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия