Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 24 863
  • 741
# 495
fiona И аз плаках докато четях, ама и ние сега сме много чувствителни и като ни предстои най-хубавото ...  Heart Eyes Чувството наистина е неописуемо...

За изписването тук при нас гледам, че дори летните бебенца ги обличат с дълги дрешки, но тънички де и с пеленичка, та и ние сме се подготвили с ританки и камизолка и ще взема боди с късо ръкавче за отдолу. А и с това време променливо, изобщо не знам какво да очаквам, може и дъжд да се лее като из ведро Simple Smile Каквото такова, да сме живи и здрави и да гушкаме здрави бебчета, а другото само ще се нареди  Hug
Виж целия пост
# 496
Затова Ви казвам, че момента е уникален, на мен ми го показаха още мазно неизкъпано, веднага щом го извадига, ама то беше толкова невероятно красиво бебе, нали си беше моето бебе, и така огласяше операционната  зала, че едвам се чуваше музиката която бяха пуснали. Затова се чудя как може още да практикуват секцио с пълна упойка и да ти отнемат този момент, невероятно е в момента, в който го видиш първия път, някакво чувство, което няма как да се опише с думи.

Аз като родих и си бях подготвила пола и риза офицално костюмче - да ама не аз бях с голям корем и сега съм с голям корем и идва доктора да ме види след 4 часа и аз му викам "Докторе тази гайда кво ще я правиме" ама то си ми беше като гайда корема. Той се хили вика ще се прибере и аз с един ужасен тон "Кога???" а той "Е ти какво искаш 4 часа след това да нямаш корем аз гинеколог, Астор е малко по натам! и ми се хили, Викам тебе ти е смешно мене ми се плачи кажи кога и той един два месеца викам Какво, ти луд ли си? хахахаха На 20 тия ден нямах и помен че съм раждала, всички се стресираха как може така да изглеждам 20 дни след раждането. Ама на изписването костюма не стана..... Та имаше спешно ходене до вкъщи добре че не сме много далеч. Най смешното е, че аз му казвам обувките с ниското токче и в последния момент отварям кутията едни боти за дънки с пола..... абе чудо.....
Виж целия пост
# 497
Здравейте момичета!
Мина и последната ФМ при доц. Балев. Бебето е вече 1480грама и си отговаря точно на седмиците. Околоплодни води в норма, плацента без признаци за стареене, бебето е застанало с главичката надолу, няма кисти по бъбреците, другите органи- сърце, стомах и т.н.също ОК. Абе, добре си е детето, явно се храни, нищо че аз продължавам да отслабвам.
Виж целия пост
# 498
fiona страхотна история още бърша сълзи..
kakavida браво за прегледа, не се притеснявай, че отслабваш то бебето си взема, каквото му е нужно
И аз се чудих за какво са ви толкова много шишета не смятате ли да кърмите?
Виж целия пост
# 499
kakavida, браво и на твоята беба!
fiona и аз в отбора на ревналите  Laughing Нали и аз ще съм секцио и направо си го представих все едно съм на твоето място, но виж бебето не можах да го видя хубаво хихи Ще си чакам! Ох, нямам търпение вече като знам и датата, ако не реши и по-рано да е. Започна обратното броене  newsm44
Видях, че си писала на мен за шишетата. Не съм пускала линк, но ще се опитам да ти отговоря. Много пазаруват от чуждите сайтове на промоции и продават тук и излизат много добри оферти. Ние така намерихме бебефона за 300лв., а иначе тук е 470  #Crazy Ако го бяхме поръчали сами от Амазон пак щеше да ни излезе така, но в случая не се занимаваш. Другото е, че има много хора, които са купили в повече и продават излишните естествено под продажната цена. Една юнска мама даже скоро беше писала в нашата тема с оферта точно за шишета на Авент.
Pelteshka, мисля да вляза в 9м и ще изпера всичко, за да е готово ако младежа реши да ни изненада. Не искам отсега, за да не стоят много време изпрани в шкафа и като се знам каква съм ще искам пак да ги пера. ММ даже ми се смя, че съм искала по 2 пъти да ги пера. Ами като не знам кой ги е пипал.....
Виж целия пост
# 500
Ох, големи ревли сме станали..
Fiona и аз не можах да се сдържаа... newsm45
а за шишештата си права, но може би защото тя е кърмила и не е стерилизирала по много, а и като се замисля много бързо завира водата в каната и може да се пуснат едно след друго.. newsm78 незнам ще пробвам..

kakavida
, браво за хубавите новини и на твоя бебок.. Wink
Виж целия пост
# 501

аз не съм ходила на нито една, имам много лека бременност като изключим само ритниците на моя мъжкар

Това дали е лека бременността няма нищо общо с Феталната Морфология. Ако трябва да съм честна миналата ми бременност тръгна доста по-лека и безпроблемна от настоящата. Но да не се повтарям, че проблемите са изключителна рядкост и дано на никога не се случва това през което минах. Да родим здрави красиви деца.

Аз днеска съм на работа, че студентите ми защитават курсови работи и затова не съм на всяка манджа мерудия Simple Smile Ако някой се е зачудил де    Blush Blush Blush

За шишета си купих две с надеждата да кърмя пък ако се наложи още ще купувам, само трябва да купя накрайници, че съм купила с по-голяма капка като за 3-6 месеца, а трябва да си взема за началото 0-3. Иначе тези на Томи Типи им се чудих много именно заради хубавата цена пък викам като останат какво. Има време още Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Фиона, много хубав разказ! И съм напълно съгласна с теб, че жената трябва да намира време да се поддържа.

За шишетата - аз съм с намерение да кърмя, но съм взела 7 шишета : 6 в комплекта, дето ви пуснах линк, просто излиза на цена 25 лева, ако трябва ще подарявам. И още едно на MUM, много ми хареса и е анти-колики уж.
Виж целия пост
# 503
Момичета, не се притеснявайте, че сте взели шишета и могат да се окажат излишни. Да живее Продавалника - там всичко излишно си продадох предния път, както и купих неща, които се оказа,че ми трябват като шезлонг и кенгуру например.
Този път мисля да огранича обаче до максимум покупките , като се роди бебето,живот и здраве, тогава ще видя какво ще излезе,че ми трябва. Все пак мисля да взема едно шише за вода и едно за мляко , или по-скоро ще си купя помпа за кърма и там в комплекта гледам,че дават и едно шише ,което да пасва на помпата.

Ние след малко отиваме да сключим договора за стволовите клетки и да хванем отстъпката до 30 г.с .

Раждането е уникално преживяване, ако усещате страх и паника, опитайте се да си го представите от към уникалната му страна. А и четох,че колкото повече страх изпитваме, толкова по-зле ,чисто физически дори е доказано,че страхът пречи на нормално протичащото раждане.
Аз напоследък си пускам на диск една релаксация за бременни и много добре ми се отразява.

А ще взимате ли татковците на раждането?
Виж целия пост
# 504
Fiona, и аз се просълзих, вЕрно сме станали ревли всичките. Hug

Като се роди дъщеря ми, първо я измиха и после ми я показаха и беше толкова красива! С абсолютно бяла кожа, сини очи и огромна черна коса, с изписано личице, гледаше ме право в очите, все едно ми казваше "Здравей, мамо!". Първото, което казах, като я видях, беше "Колко е красива!" Гушнах я чак след 2 часа, когато ми я дадоха и ни преместиха в стаята ни.
Със сина ми вече знаех, че искам да си го гушна веднага и го поисках още мръсен, милия, доста грозничък беше Heart Eyes - роди се с пъпна връв, преметната през рамото и доста синьо-червен беше, с кръвоизлив в едното оченце и глава, издължена като на Пришълеца Mr. Green - но колко ми беше сладък! Мой си беше и си го гушнах веднага, а той засука на секундата. колкото и да е странно, той също ме гледаше право в очите. Heart Eyes
Толкова ми е любопитно сега как ще изглежда малката госпожица! Simple Smile

А ще взимате ли татковците на раждането?

Мъжът ми категорично отказва, щял да се травмира за цял живот. Mr. Green

Виж целия пост
# 505

А ще взимате ли татковците на раждането?

Ще трябва да платя за избор на още един екип реаниматори да го съвземат  Mr. Green ....плюс това смятам, че ако мъжа види естественото раждане в пълната му светлина наистина ще се травмира........поне на мен не ми изглежда естетично newsm78
Виж целия пост
# 506
А ще взимате ли татковците на раждането?
И аз карам ММ ама той вика, че няма да издържи имайки предвид, че като си слагам лещи той реве, какво оставало на такава гледка, викам ще гледаш на другата страна  Laughing ама не...
Виж целия пост
# 507
Не знам в чужбина как не подлежи изобщо на коментар и татковците си присъстват на раждането.

А ще взимате ли татковците на раждането?

Ще трябва да платя за избор на още един екип реаниматори да го съвземат  Mr. Green
Peace +1!
Едно от първи неща, които мъжа ми коментира е уговорката, че няма да присъства на раждането и ще чака като го изкъпят, спретнах и прилича на човече да му го дадат да можел да му се радва.  Joy
Няма и да го тормозя. По-късно му споделих, че може да влезе на операцията, но той с такъв стреснат поглед ми каза, че само щял да пречи на докторите, че аз вече го оставих на мира да не трепери само до раждането да не го покани някой в залата и горкия да се чуди как да откажи.    Laughing
Виж целия пост
# 508
Моят се цанеше да присъства на раждането, което планирахме за нормално - може би защото аз категорично отказвах присъствието му.

Но, като се разбра, че ще е секцио и то след няколко часа, се мина и присъства. Още му е кошмар, а брат му, който го е видял минути след това, разправя, че като се е отворил асансьора и нашият е излязъл, си помислил, че с някоя от нас нещо се е случило фатално...

За второто секцио само ме беше инструктирал да му звънна, преди да вляза в операционната, за да почнел да се притеснява. Без зла умисъл му го спестих, защото телефонът ми беше далече, а ме изюркаха в последния момент да влизам в залата.
Виж целия пост
# 509
Мъжа ми ще бъде до мен по време на раждането, планираме го да е естествено, но и да се наложи секцио пак ще бъде до главата ми. Мисля си, че в акта на раждане на новия живот няма нищо грозно, страшно или неестетично, но също така си мисля, че на сила никой не трябва да бъде принуждаван да е там!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия