За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 585
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо подобно на 50 нюанса на сивото или Кросфайър. Благодаря   bouquet

hedra, би ли препоръчала нещо, което ти е харесало   bouquet

Сори, че внесох смут в темата  Heart Eyes[/quote]

А, споко - ти не си внесла смут, повечето народ ги харесват, както виждаш. Конкретно такива книжки хич не мога да препоръчам, защото жанрът не ме кефи като цяло - да речем, че възрастово не съм им в таргет-групата hahaha

Иначе Нощните ловци и аз ги препоръчвам определено Hug

Като съвсем странична тема - покрай 50 нюанса сиво дано някой се сбърка да прочете и 18 % сиво на Захари Карабашлиев (писана е няколко години преди Нюансите), съвременен български роман, при това наистина удивително добър Hug
Виж целия пост
# 586
И защо никой не препоръчва Породите на Лора Лей...толкова порно има там Mr. Green На мен ми харесват...макар, че ако ги четеш една след друга ти стана монотонно и малко ти писва...но малко Mr. Green
Виж целия пост
# 587
+Новите видове...на моменти все се чудех откъде ще изкочи шипа:)
Виж целия пост
# 588
Сещате ли се за някоя книжка , я която героинята е модел ?  Thinking
Чела съм една криминална такава, но не си спомням името Mr. Green та търся нещо друго Thinking
Виж целия пост
# 589
Сещате ли се за някоя книжка , я която героинята е модел ?  Thinking
Чела съм една криминална такава, но не си спомням името Mr. Green та търся нещо друго Thinking
http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=2250
Образи-Нора Робъртс , но съм я чела отдавна и не си спомням дали е хубава .
Виж целия пост
# 590
Привет  Hug влизам да похваля първата книга Simply Irresistible - https://www.goodreads.com/book/show/7863423-simply-irresistible на една поредица от Джил Шалвис - Lucky Harbor . Рейтинг в ГР - 3.95 от 18,805 ми прозвуча добре и я зачетох. Забавна е и интересна. Май още не е преведена на български. Прочетох една друга книга след нея междувременно, а сега почвам втората част - The Sweetest Thing с дори още по-висок рейтинг - 4.14 от 11,166   Crazy
Виж целия пост
# 591
Здравейте,  Hug, за известно време се отдадох на семейство Малори - много ги харесах всичките - и сега като се връщам отново тук - О БОЖЕ! - Красив играч, Ходещо бедствие, Дъблин стрийт - много чакани от мен и все с добри отзиви!
Започвам ги  Mr. Green
Дано докато ги свърша се появи и Изкуплението на Гейбриъл  Praynig
... а някой да е чувал нещо за продължението на Кросфайър (4-та и 5-та част)?
Виж целия пост
# 592
 Много благодаря за насоките. Почнах да ги чета наред.  Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Сещате ли се за някоя книжка , я която героинята е модел ?  Thinking
Чела съм една криминална такава, но не си спомням името Mr. Green та търся нещо друго Thinking
http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=2250
Образи-Нора Робъртс , но съм я чела отдавна и не си спомням дали е хубава .

Не съм почитателка на Нора, но ще я погледна Hug
Виж целия пост
# 594
Привет Simple Smile За тези, които са чели или четат "50 нюанса сиво" може би ще е интересен трейлъра на филма по първата част на трилогията. Очаква се премиерата по кината да е на 14.02.2015
http://www.youtube.com/watch?v=cjWrXLhYg7Q
Виж целия пост
# 595
Някой чел ли е "Историята на О"
Виж целия пост
# 596
Да. Особена е, защото се навлиза в доста странни насоки и има прекомерно много секс. Не прилича на тия младежки романчета, по-тежка е за четене и в общи линии там емоции не присъстват много-много.
Виж целия пост
# 597
Благодаря
Виж целия пост
# 598
Здравейте,  Hug, за известно време се отдадох на семейство Малори - много ги харесах всичките - и сега като се връщам отново тук - О БОЖЕ! - Красив играч, Ходещо бедствие, Дъблин стрийт - много чакани от мен и все с добри отзиви!
Започвам ги  Mr. Green
Дано докато ги свърша се появи и Изкуплението на Гейбриъл  Praynig
... а някой да е чувал нещо за продължението на Кросфайър (4-та и 5-та част)?

Кросфайър (4-та и 5-та част) - МОЛЯЯЯЯЯ ? КОООГААА ... то изобщо има ли ги в смис на АЕ излизали са ????
Виж целия пост
# 599
https://www.goodreads.com/series/73778-crossfire
мда  Laughing ай честито за 4та част https://www.goodreads.com/book/show/17876893-captivated-by-you за 5-та ще почакаш.
аз не съм чела нито 1 Naughty казаха ми че не е за мен  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия