За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 630
Всички си падаме по Вишъс Mr. Green
Виж целия пост
# 631
Всички си падаме по Вишъс Mr. Green
Аз повече по Зи.... Heart Eyes, кажете ми мога ли да не ги чета поред книгите.....почнах за Зи книгата, ама много ми е любопитно и каква е тайната на Вишъс....какво може да прави с лявата си ръка newsm78, та си мислех след книгата за Зи да прочета тази за Ви  bouquetще Зи разваля ли яко удоволствието?!?
Виж целия пост
# 632
По-добре не прескачай в тази поредица, книгите са доста свързани и хронологично, и всякак.

Книгата за Вишъс всъщност е по-скоро разочароваща по мое мнение (и не само по мое, де) - докато книгата за Зи си остава в световен мащаб най-предпочитаната от всички фенове Hug
Виж целия пост
# 633
Като хвърля поглед назад, единствено книгата за Зи си ми харесва...и Джон Матю
Добре че са те, иначе поредицата едва ли щеше да е толкова популярна
Виж целия пост
# 634
Аз се върнах малко назад към Катлийн Удиуиз. Започнах книгата "След целувката", но почти нищо не навързах. Видях, че е част от поредица. Първата е "Пламъкът и цветето", която си е хубава книжка. Припомних си я, но отново не прочетох и намек за някои действащи лица във втората книга. Която се оказа ужасна. Много непознати имена, някакви случки в миналото, които се споменават все едно ние трябва да знаем за тях. Пълна глупост. Прочетох по диагонал. Сложих 1 звезда, ама и нея не заслужаваше. Сега съм на третата.

Много мразя да започна да чета книга, за която не е ясно, че е част от поредица Crossing Arms. Това са предимно от старите любовни исторически романи.
Виж целия пост
# 635
Като хвърля поглед назад, единствено книгата за Зи си ми харесва...и Джон Матю
Добре че са те, иначе поредицата едва ли щеше да е толкова популярна

Е как - а Блей и Куин Mr. Green Народът покрай тях издържа няколкото много слаби книги в средата Laughing Друг е въпросът, че тяхната книга не ми хареса кой знае колко... и все пак беше по-интересна от Кралят. Иначе аз и книгата за Ривендж си харесвам (но тук съм малцинство), а за Рейдж и Мери е една от най-популярните евър (за мен не толкова любима, макар че е от тези, които принципно харесвам и една от най-добре написаните, всъщност).
Виж целия пост
# 636
Аз се върнах малко назад към Катлийн Удиуиз. Започнах книгата "След целувката", но почти нищо не навързах. Видях, че е част от поредица. Първата е "Пламъкът и цветето", която си е хубава книжка. Припомних си я, но отново не прочетох и намек за някои действащи лица във втората книга. Която се оказа ужасна. Много непознати имена, някакви случки в миналото, които се споменават все едно ние трябва да знаем за тях. Пълна глупост. Прочетох по диагонал. Сложих 1 звезда, ама и нея не заслужаваше. Сега съм на третата.
Ами първата е за големия брат....втората е за по-малкия брат като там също се споменатавт Хедър и мъжа и. Към края на първата книга нали големия брат подари за рождения ден на Джеф плантацията Оукли....Втората книга действието се развива именно там. За мен са свързани
Третата е за най-голямото дете на Хедър...Борегар. На мен поредицата ми хареса.....ама аз обичам такива. От същата авторка освен "Шана" много ми харесват също "Роза през зимата" и "Като пепел във вихъра"
Като ви чета....трябва да хвърлям лордовете и да хуквам към Братството Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Хера,кои са тези книги за лордове ?
Виж целия пост
# 638
Хера, Братството наистина е хубава поредица, но има хубави и "слаби" книги в нея...поне за мен е така....последната, която излезе така и не я дочетох Embarassed
Виж целия пост
# 639
Аа за Ривендж беше хубава, да, но Мери?!?!?!
Блей и Куин...можеше и по-зле, да, добре беше, ноооо най-вече защото подклаждаше страстите в продължение на няколко книги  Tired
Виж целия пост
# 640
Хера, те са свързани, обаче книгата започна с младия, който се е оженил. Ама как, защо... Натрупват се някакви имена - онзи я намерил, искал да я продаде, пък един дал парите. Друг се намесил, стрелял, тя се страхувала да не умре... т.е. остава се с впечатлението, че липсва голяма част от историята. Джеф я бил намерил под карета... Някаква го обвинява, че е баща на детето й. Защо са я преследвали, какво се е случило - нищо. Не знам, но книгата за мен 0.

Шана е трата част от трилогия /отново/. Първата е "Като пепел във вихъра", но не видях връзката между първата и втората, докато има връзка между втората и Шана. Луда работа Laughing
Виж целия пост
# 641
Хера,кои са тези книги за лордове ?
Принципно говоря. Обичам книгите в които има лордове Mr. Green или викинги  Mr. Green
http://chitanka.info/serie/vikingite-makolif са ми едни от любимите за викинги...
http://chitanka.info/book/2267-zatvornitsata-na-drakona,
http://chitanka.info/serie/maclean-curse
http://chitanka.info/book/3360-tseluvkata-na-tigyra
http://chitanka.info/book/3358-srednoshten-brodnik
http://chitanka.info/serie/devero
Много за лордове и лейдита има. Сигурно си чела Поредицата - Малори-Андерсен? Ако не...грабвай я
Виж целия пост
# 642
На мен пък любимата ми книга е тази на Рот и на Рейдж .. Много ги харесвам и двамата .. Не, че другите са лоши, просто тези двете засягат някои много сантиментални за мен теми .. В интерес на истината книгата на Фюри я намирам за най-слаба в поредицата, а в книгата на Вишъс тууу мъч драма ин деър имаше и въпреки, че ми е фаворит някак си не ме спечели напълно ..

п.с. и сега спойлер за нетърпеливите
Скрит текст:
с прокълнатата си ръка Ви може да опожарява всичко, до което се докосне, да лекува Бъч и да докосва неговата мацка
п.с.1. Не знам за вас, ама на мен Мариса така ултра бруталистично ми лазеше по нервите, че изобщо не ми е ясно как  дочетох книгата на Бъч Whistling
Виж целия пост
# 643
Хера, Братството наистина е хубава поредица, но има хубави и "слаби" книги в нея...поне за мен е така....последната, която излезе така и не я дочетох Embarassed
Съгласна съм,аз лично след Бъч и Мариса спрях да ги чета,толкова ми писнаха.
Виж целия пост
# 644
На мен пък любимата ми книга е тази на Рот и на Рейдж .. Много ги харесвам и двамата .. Не, че другите са лоши, просто тези двете засягат някои много сантиментални за мен теми .. В интерес на истината книгата на Фюри я намирам за най-слаба в поредицата, а в книгата на Вишъс тууу мъч драма ин деър имаше и въпреки, че ми е фаворит някак си не ме спечели напълно ..

п.с. и сега спойлер за нетърпеливите
Скрит текст:
с прокълнатата си ръка Ви може да опожарява всичко, до което се докосне, да лекува Бъч и да докосва неговата мацка
п.с.1. Не знам за вас, ама на мен Мариса така ултра бруталистично ми лазеше по нервите, че изобщо не ми е ясно как  дочетох книгата на Бъч Whistling
Много ти благодаря за спойлера! Аз съм изключително любопитна и крайно нетърпелива и сега като имам малко информация мисля че ще успея да чета книгите поред Simple Smile снощи до 2 часа четох за Зи Heart Eyes така да го харесва този " младеж" не искам са свършва книгата! На мен за Рейдж ме ми хареса особено книгата, за Рот беше готина.....малко ме дразни Фюри....нещо не ми е симпатичен, много праволинеен, много сериозен, все готов да се жерва....поне в първите три книги които съм чела Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия