За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 541
  • 737
# 720
Благодаря за пояснението. Остава да ги открия и окомплектовам. Laughing

И двете поредици ги има в мейлбукс, че и в торенти съм ги виждала.

Да, често съм ги срещала Peace
Виж целия пост
# 721
Ами според руснаците, ето това е поредицата:
http://lady.webnice.ru/literature/?act=series&v=214

Ако някой я е чел в оригинал, нека да каже дали са прави. Аз, колкото и да искам, няма как да купя и прочета книгата сега.

Основните книги от поредицата са 5. Има и една - Again the Magic, която се води прикуел (като номерация 0.5.) - тя е за Алин, сестрата на Уестклиф (главния от Есенен парфюм). Единствената й връзка с поредицата е, че се появява Уестклиф. Ако не я прочетете, няма да изпуснете абсолютно нищо, защото по никакъв начин не е свързана с развитието на действието от "Тайните на една лятна нощ" до края.

Присъединявам се към мнението, че "прикуъла" не е нещо особено. Честно казано, не го и запомних добре. "Коледната" финална е прекалено "захаросана", според мен. И без нея можеше...
На мен лично от цялата поредица най-много ми хареса "зимата" - за Еванджелин. Е, и първата - "лятото" -, като въвеждане в историята и запознаване с героините.
Виж целия пост
# 722
Прочетох и аз Сладки мечти. Много от книгата беше плява и бла-бла, но имаше и много хубави моменти. Това, което така и не приех беше Уини и постъпките й. Докато четях постоянно си мислих за южните красавици от Hart of dixie

Същото беше и със Силата на любовта. Отново имаше дразнещи моменти, но и хубави.
Виж целия пост
# 723
Може би наистина е въпрос на нагласа. На мен Сладки мечти ми хареса, но я четох на английски. Не знам дали това има някакво значение. А Дъблин стриит примерно ми беше ужасно скучна..
Виж целия пост
# 724
 Не е много зле Сладки мечти на Филипс ,обаче за мен ако една книга я забравя след седмица не е била достатъчно добра.Бебето е мое по ми хареса.Ама Джоджо Мойс ме разплака.......така ,че  Hugвсеки с вкуса си!
Виж целия пост
# 725
''Сладки мечти'' и на мен ми хареса, макар че бях на път да се откажа в началото, когато прочетох за трите брака на героинята и каква кучка е била на младини!  Laughing После обаче ми стана интересно,имаше забавни моменти и специално ми хареса повече от Бебето е мое! Но различни хора сме,различни вкусове  Crazy

В момента чета ''Да поемеш риска''! Героинята Пепър прави секс без да иска да я докосват, с дрехи...шантава работа, макар че към средата на историята се разбули мистерията! Тя е невероятна красавица, която обаче се прави на грозна и не е искала да се види перфектното й тяло!  newsm78  Не съм във възторг,но ще си дочета книгата...  Peace
 
Виж целия пост
# 726
В момента чета ''Да поемеш риска''! Героинята Пепър прави секс без да иска да я докосват, с дрехи...шантава работа, макар че към средата на историята се разбули мистерията! Тя е невероятна красавица, която обаче се прави на грозна и не е искала да се види перфектното й тяло!  newsm78  Не съм във възторг,но ще си дочета книгата...  Peace
 
тая книга само като слушах ревюто на мойта приятелка дето я четеше, че ме отказа да я подхващам заради идиотската завръзка ..

мисля днес да подхвана Изкуплението на гейбриъл /щото съм мазохист Mr. Green /, но ако не ми понесе, ще прочета на Кинли Макгрегър Покоряването на шотландеца, че нещо ми е лордско тия дни ..
Виж целия пост
# 727
..... Кинли Макгрегър Покоряването на шотландеца, че нещо ми е лордско тия дни ..
Лорд ли рече?!?!? Mr. Green Давай го  Mr. Green
Ох аз пак залитнах по шотландските леърди  Joy Тези
Виж целия пост
# 728
Здравейте,
Прочетох "Есенен парфюм" и книгата си заслужава да се купи.....поредицата е интересна и очаквам с нетърпение следващата книга....тя ще бъде за приятелката, която е много срамежлива и леко заеква....
Виж целия пост
# 729
..... Кинли Макгрегър Покоряването на шотландеца, че нещо ми е лордско тия дни ..
Лорд ли рече?!?!? Mr. Green Давай го  Mr. Green
Ох аз пак залитнах по шотландските леърди  Joy Тези

mecani Покоряването ..-много приятна книжка.Изкуплениетооо-стискам палци Mr. Green

Хера ей..не ги остави на мира, тия момци Лордовете Joy
Виж целия пост
# 730
Изкуплениетооо-стискам палци Mr. Green
начи предния път на втората книга проявих завидно упорство и успях да стигна средата, преди да превъртя книгата до 15 страници преди края и просто да прочета що-годе развръзката, ама пусто нали съм се хванала на хорото, не мой да оставя последната книга Mr. Green
Виж целия пост
# 731
Дайте ги насам тия лордове, за коя поредица става въпрос?  Simple Smile Надявам се да е на български...
Виж целия пост
# 732
Здравейте,
Прочетох "Есенен парфюм" и книгата си заслужава да се купи.....поредицата е интересна и очаквам с нетърпение следващата книга....тя ще бъде за приятелката, която е много срамежлива и леко заеква....

Значи ще си я купя! Wink Дано само да я намеря, предишната от поредицата си я поръчах онлайн, защото я нямаше по книжарниците!
Виж целия пост
# 733
Здравейте,
Прочетох "Есенен парфюм" и книгата си заслужава да се купи.....поредицата е интересна и очаквам с нетърпение следващата книга....тя ще бъде за приятелката, която е много срамежлива и леко заеква....

Значи ще си я купя! Wink Дано само да я намеря, предишната от поредицата си я поръчах онлайн, защото я нямаше по книжарниците!
Аз я поръчах онлайн от книжарница Хермес.Има отстъпка в цената и с доставката, оскъпването е 1,75 лв. от коричната  цена на книгата....
Виж целия пост
# 734
Здравейте.Прочетох "Ще те чакам"на Джейн Лин и ми хареса.Разбрах че книга 2 от поредицата е за сестрата на Кам и ще е на пазара от 30.08.Някой чел ли я е на англ. и заслужава ли си?Колко ли книги ще е тази поредица newsm78
И аз в момента я чета, забавна е, не знаех, че ще има и втора книга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия