Намаления 2014 – лято

  • 111 240
  • 751
# 390
Здравейте
дали final sale в H&M ще важи до края на август,щом ваучерите за по 10лв.са от септември?
Виж целия пост
# 391
   Момичета, влетявам с бърз въпрос – имате ли идея дали в магазините от веригата Bera Fashion ще има още по-големи намаления на обувки (специално Clarks ме интересуват) след 1-ви август? Засега на повечето модели намалението е само 20%, което ми се вижда малко. Thinking

   Благодаря!  bouquet
Аз не съм ги виждала на 50%. Винаги са им много малки намаленията.
Виж целия пост
# 392
A някой има ли наблюдение как вървят намаленията в Camper?
Дали след 1ви август ще намалят още?

В събота още бяха на 30%, а на мен ми трябват 50 %  Mr. Green
Виж целия пост
# 393
В Reserved има частично намаление на някой неща на 70%.
Обаче има и объркани етикети.
Вчера гледах детска чанта намалена на 14,50 с червен етикет,а на истинският цената беше 12,50  Joy
Така, че внимавайте  Peace
Виж целия пост
# 394
A някой има ли наблюдение как вървят намаленията в Camper?
Дали след 1ви август ще намалят още?

В събота още бяха на 30%, а на мен ми трябват 50 %  Mr. Green
Да винаги стигат до 50%, като е най-добре да се следи кога точно става това, защото още в първия ден хората вк. и аз купуваме по няколко чифта и се свършват номерата бързо. Това е най-следения от моето семейство магазин. Simple Smile
Виж целия пост
# 395
   Момичета, влетявам с бърз въпрос – имате ли идея дали в магазините от веригата Bera Fashion ще има още по-големи намаления на обувки (специално Clarks ме интересуват) след 1-ви август? Засега на повечето модели намалението е само 20%, което ми се вижда малко. Thinking

   Благодаря!  bouquet

В бера рядко има много по-големи намаления. Ако има е някаква единична бройка и номер, останала нейде си...никога в магазина, в който отида или в сайта уж има номерация, а се оказва, че помагазините изобщо няма номера, който ме интересува.
За кларкс, ако си си харесала и пробвала моделче, виж в английския им сайт имат  до -60% в момента, може да си поръчаш с превозвач, ще е достатъчно евтина доставката.
Виж целия пост
# 396
A някой има ли наблюдение как вървят намаленията в Camper?
Дали след 1ви август ще намалят още?

В събота още бяха на 30%, а на мен ми трябват 50 %  Mr. Green
Да винаги стигат до 50%, като е най-добре да се следи кога точно става това, защото още в първия ден хората вк. и аз купуваме по няколко чифта и се свършват номерата бързо. Това е най-следения от моето семейство магазин. Simple Smile

Densi, моля те "свиркай", като разбереш за 50% там, че дебна няколко неща  Praynig
Виж целия пост
# 397
В H&M са направили нещата по 5, 10 лв.
Виж целия пост
# 398
   Момичета, влетявам с бърз въпрос – имате ли идея дали в магазините от веригата Bera Fashion ще има още по-големи намаления на обувки (специално Clarks ме интересуват) след 1-ви август? Засега на повечето модели намалението е само 20%, което ми се вижда малко. Thinking

   Благодаря!  bouquet
Black Cat 13  Hug, виж за Кларкс в магазините Пунто, там намаленията са определено по-сериозни (до 50 %, а от предишни колекции има и на 70 %). Аз много ги харесвам тези магазини, вече година и половина-две само оттам си пазарувам.  Peace Има един на ул. „Жолио Кюри“ (сп. хотел Плиска), не се сещам къде има други, но сигурно лесно може да се провери.

Идеята да си купиш от английския сайт също си я бива, ако си сигурна с номера и нямаш нужда да пробваш. Аз не бих рискувала, но това си е индивидуално, според краката.
Виж целия пост
# 399
Аз бях вчера в H&M в The Mall. И имаше доста голямо намаление от което разбира се възползвах и за мен и за малката взех неща. Намазах много красиво бельо  Laughing . И да споделя, че в интернет магазин Зое също има много сполучливо намаление http://www.obuvki-bg.com/drehi/do5leva.php от което също не пропуснах да се възползвам.
Извинявай, но обърна ли внимание, дали има нови намалени неща или просто старите намаления са още по-големи? Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 400
   densibouquet

   Angel_Dust, благодаря ти за включването! Simple Smile Всъщност, аз още снощи се сетих да погледна в английския сайт на марката, но, за съжаление, дали заради това, че се интересуваме от мъжки кожени сандали (за приятеля ми), дали заради друго, нямаше голямо намаление и цените, в общи линии, си бяха като нашенските, за жалост. Confused

   Pump-че, Hug, много, много благодаря за идеята! Определено ще погледнем и там, пък дано случим на някое изгодно попадение. smile3508 Ей-сега ще разуча в нета къде се намират магазините от тази верига.  love001
Виж целия пост
# 401
Предния път като ходих в H&M нищо не си харесах от намаленията. Днес ходих и си купих 3 неща. Едното е пола с дантела, струвала е 44.90, взех я за 5лв., един потник от 17.90 намален също на 5лв., една дантелена блуза с дълъг ръкав от 24.90лв. намалена на 10, но интересното е, че абсолютно същата я имаше на друго място в магазина на редовна цена.
Като цяло има големи парцали, но сред тях се намира тук-таме нещо хубаво.
Виж целия пост
# 402
Детски бански в H&M The Mall дали има? За момичета 4-6, 6-8 години?

На другите места са свършили. newsm78
Виж целия пост
# 403
  densi,  bouquet

   Angel_Dust, благодаря ти за включването! Simple Smile Всъщност, аз още снощи се сетих да погледна в английския сайт на марката, но, за съжаление, дали заради това, че се интересуваме от мъжки кожени сандали (за приятеля ми), дали заради друго, нямаше голямо намаление и цените, в общи линии, си бяха като нашенските, за жалост. Confused

   Pump-че, Hug, много, много благодаря за идеята! Определено ще погледнем и там, пък дано случим на някое изгодно попадение. smile3508 Ей-сега ще разуча в нета къде се намират магазините от тази верига.  love001
Намират се на Витошка и на Графа и в момента има слабо намаление специално на Кларкс.
Виж целия пост
# 404
Ето тук могат да се разгледат намалениията,които магазинът предлага.

http://www.punto.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия