Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 549
  • 739
# 75
Коя е тази, мила Simple Smile Не виждам в поста ти:) Иначев 16 часа звучи повече от хубаво, за да е истина


Ползвам тази и нямам намерение да я сменям- по 16-18 часа не са мърдали сенките ми.  Crazy
Виж целия пост
# 76
Бих предложила Paint Pot на МАС  Peace Нанася се, като крем на фин слой, засъхва и матира основата за нанасяне на цвят  Peace



mari6a, питай Надето дали има за отсипване или направо попитай в размените  Blush Малко за проба - поне  Blush Аз също ще видя какво има и дали мога да пратя  Heart Eyes Но според мен при Инглот няма  newsm78 техните са други  Peace
Виж целия пост
# 77
Играеше ми се:


Скрит текст:



Виж целия пост
# 78
Е наиграла си се чудесно смятам! Heart Eyes Една нова игра утре? Hug
Виж целия пост
# 79
Ел, много красиво се е получило. Страхотно е, че си сложила и лилавото на долния клепач. Не се бият двата цвята, а много хармонично се допълват. Това патешно жълто точно така си го представях в грим. Не седи грозно като някое петно, а е красив акцент.
Обаче, ако може да напишеш кой е цвета на сгъвката. Нещо такова си търся точно. А и лилавото също ме интересува кое е.

Разрових в един шкаф за моята палитра с лимонено жълтия цвят, ама явно съм я хвърлила при последното голямо прочистване на козметика.
Виж целия пост
# 80
И аз днес направих жълт грим. Е сега какво? Да го пускам ли или сменяме предизвикателството?
Виж целия пост
# 81
И аз днес направих жълт грим. Е сега какво? Да го пускам ли или сменяме предизвикателството?
Пускай го, а за предизвикателството друг!   Praynig Grinning
Виж целия пост
# 82
Благодаря ви, момичета.

Biancaneve, цветът в сгъвката е от лятната палитра на Том Форд.

Абсолютно перфектен цвят за тази зона  Heart Eyes




Аз не желая да участвам в предизвикателството. Правеше ми се жълт грим и ми се правеше сега. Ако е проблем ще махна снимките.
Виж целия пост
# 83
Ееееее, разкажи повече, моля  Hug

Кое е жълтото, каква база ползва, кои са очните линии и т.н.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 84
Аленка казвай сменя ме ли предизвикателството щото днес мислех да го правя!
Ели никакъв проблем не е, страхотен грим и ми даваш идея.
Виж целия пост
# 85
Ох, вярно, забравих за продуктите.

Базата е разбира се на NYX HD Eyeshadow Base.
Жълтото е на Инглот D. S. 474. Доста трябваше да натрупам, за да излезне цвят, но пак не е достатъчен.
В сгъвката е цветът от палитрата на Том Форд.
Под веждата и във вътрешния ъгъл на окото пигментът Vanilla на МАК.
В основата на долните мигли - Parfait Amour от Shiseido Eye Color Bar заедно с много малко от бронзъра/хайлайтър от палитрата на Том Форд.
Черен молив на Кларанс.
Черна очна линия NYX Liquid Black Liner.
Бяла очна линия Mary Kay.
Мигли Ardell Demi Wispies.
Виж целия пост
# 86
Здравейте,искам да ви запитам как се ползва кремообразен руж?Имам прекрасен цвят на Елф,благодарение на мила съфорумка,но не знам как да работя с него,днес го нанесох на чисто лице и ефектът беше разкошен-свежо и отпочинало лице,но ми се иска да си ползвам и ббтата и компактната пудра,така че помагайте
Виж целия пост
# 87
Аленка казвай сменя ме ли предизвикателството щото днес мислех да го правя!
Ели никакъв проблем не е, страхотен грим и ми даваш идея.

Ами, понеже жълтото даде импулс и емоцията е голяма, предлагам - който прави жълто да показва - да споделя тръпката, а предизвикателството да остане - за трудния грим  Peace
Виж целия пост
# 88
Ох, вярно, забравих за продуктите.

Скрит текст:
Базата е разбира се на NYX HD Eyeshadow Base.
Жълтото е на Инглот D. S. 474. Доста трябваше да натрупам, за да излезне цвят, но пак не е достатъчен.
В сгъвката е цветът от палитрата на Том Форд.
Под веждата и във вътрешния ъгъл на окото пигментът Vanilla на МАК.
В основата на долните мигли - Parfait Amour от Shiseido Eye Color Bar заедно с много малко от бронзъра/хайлайтър от палитрата на Том Форд.
Черен молив на Кларанс.
Черна очна линия NYX Liquid Black Liner.
Бяла очна линия Mary Kay.
Мигли Ardell Demi Wispies.[/color]

Интересно ми беше дали си целяла по-бледо жълто или с такова разполагаше  Blush

Аз взех жълтия пигмент  Blush но за неделята той не беше обект на коментари и изобщо не го взех  Crazy (това може да се поправи разбира се, имам още две жълти, които да взема  Peace  )
Виж целия пост
# 89
 Peace Аленка

Ели това жълто ли ползва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия