Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 135
Аз пред ванила(пигмент) винаги предпочитам на лореал бурканчето.
Виж целия пост
# 136
Аз пред ванила(пигмент) винаги предпочитам на лореал бурканчето.
Aз от пигмента съм много доволна. Когато имам време и ми се занимава си го ползвам и за очи, и за скули, с ФДТ и червило го смесвам лятото:)
Виж целия пост
# 137
Не винаги ми ляга равно, трябва или по твърда четка или пръст, страшно мразя да работя с пръсти.
Виж целия пост
# 138
Не винаги ми ляга равно, трябва или по твърда четка или пръст, страшно мразя да работя с пръсти.
Аз много го харесвам този цвят, но съм +1 за това много точно определение, че не винаги ляга равно. Особено във вътрешния ъгъл, където основно искам да го ползвам, понякога ми стои на парцалки. Не знам дали е от базата (HD NYX), която вече ползвам от ужасно дълго време и може би е остаряла, но напоследък забелязвам, че и при други сенки ми прави такъв ефект и на четката остава като влажно някак като я докосна до окото с базата. Май ще сменям с пейнт потите и аз  newsm78
Виж целия пост
# 139
При мен нямат сенките тази трайност над пейнпота  както с базата на Никс.  Изравняват тена на клепача , но до там .
Виж целия пост
# 140
Много ми е странно това с пигмента Ванила. Аз го използвам нон-стоп и то точно във вътрешния ъгъл на окото. Нямам такъв проблем. Нанасям с тази четка:


Иначе за базата - и при мен HD на NYX дава най-голяма трайност. Обичам я толкова много тази база  Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
При мен гърлото на контейнерчето на базата се спука още 1-2м след като я взех и я прехвърлих в едно бурканче с винт. От там нанасям с пръсти. Вече я ползвам много време (тя няма свършване) и напоследък сякаш консистенцията малко се измени. Трайността на сенките, нанесени над нея, наистина все още е много забележителна, но го имам този проблем с четките - оставя ги някак влажни и замазани и след това не вземат добре цвят или го поставят на парцали  Sick
А за Ванила може да ми се е паднал лош сампъл (отливка от thebodyneeds ми е) Peace
Виж целия пост
# 142
Аз пред ванила(пигмент) винаги предпочитам на лореал бурканчето.

За това ли бурканче става въпрос?
Виж целия пост
# 143
Влизам с питанка за пореден път и за пореден път благодаря!
Момичета, къде мога да намеря илюминатор-пудрата на Ровлон, ето тази https://www.google.bg/search?q=revlon+loose+powder&source=ln … .aspx%3B250%3B250 ?
Никъде вече не я предлагат, а не мога да открия продукт, който да я замести Rolling Eyes , в същия ценови клас имам предвид.
Сигурна съм, че няма да ви затрудня в отговора   bouquet Hug
Виж целия пост
# 144
Във връзка с компентирания жълт грим. Не знам дали сте пускали Лятната бразилска колекция на Пупа, но тя е точно по темата. Уж следя, но може и да съм я пропуснала. Днес я видях на живо и е разкош.
Виж целия пост
# 145
Във връзка с компентирания жълт грим. Не знам дали сте пускали Лятната бразилска колекция на Пупа, но тя е точно по темата. Уж следя, но може и да съм я пропуснала. Днес я видях на живо и е разкош.
http://www.pupa.it/eng/Collection/summer-collection-2014.aspx
Виж целия пост
# 146
Много ми е странно това с пигмента Ванила. Аз го използвам нон-стоп и то точно във вътрешния ъгъл на окото. Нямам такъв проблем.
И на мен ми е странно, защото и аз никога не съм имала проблеми с този пигмент, независимо от базата, която съм използвала.
Днес го използвах вместо хайлайтер  Heart Eyes
Където и да го нанеса, все седи добре  Grinning , а и каквато и четка да използвам, винаги съм доволна от резултата  yes На парцали не ми става.
Единственият пигмент на МАС, който ме е разочаровал е Neo Orange - при мен този пигмент не се нанася равномерно и прозира на места. За да изглежда добре трябва да го нанасям върху някаква подложка  Rolling Eyes
Аз имам и харесвам Vanilla, Naked, Golden Olive, Таn и Fuchsia.  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
При мен гърлото на контейнерчето на базата се спука още 1-2м след като я взех и я прехвърлих в едно бурканче с винт. От там нанасям с пръсти. Вече я ползвам много време (тя няма свършване) и напоследък сякаш консистенцията малко се измени. Трайността на сенките, нанесени над нея, наистина все още е много забележителна, но го имам този проблем с четките - оставя ги някак влажни и замазани и след това не вземат добре цвят или го поставят на парцали  Sick
А за Ванила може да ми се е паднал лош сампъл (отливка от thebodyneeds ми е) Peace

ааа, любимата форумска основа на НИКс не е в бурканче, а като гланц с апликатор, от бурканчетата май няма довони....не е виновен пигментът, а основата, според мен. и аз го имам и ползвам ежедневно и се нанася добре с всякакви четки и навсякъде Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А нхамелеоновият му бежово- златен отенък няма аналог определено ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
te_dda, точно това обяснявам - че имах черното продълговато контейнерче с апликатора като този на гланц и гърлото му се спука и щеше да изсъхне, поради което прехвърлих съдържанието в бурканче от крем за очи. Точно за същата става въпрос, прословутата любима форумска основа  Peace
Виж целия пост
# 149
sonchita да за това.
За ванилата само на мен не ми ляга равно, иначе аз я ползвам и за работа и не ми прави проблеми ако с по твърда четка, но на моето око може би за ради бръчките не винаги успявам да се справя с нея, по скоро аз в края на краищата се справям, ама не обичам да полагам повече труд от колкото би трябвало да е необходимо. Иначе аз имам и други пигменти, с тях май нямам проблем, освен че не съм фен на бурканчетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия