Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 435
Здравейте.  И аз ви следя с интерес, всички тук показвате чудесни грим изпълнения  newsm76  Моите опити бледнеят и все ме е срам да покажа нещо (въпреки,че веднъж се случи, но дотам..  ;д ) Просто се чувствам адски несигурна с моите аматьорски умения  Grinning
Въпреки това, сега се престрашавам да покажа какво сътворих наскоро. Ще се радвам да изкажете мнение, препоръки, градивна критика. Пък ако за напред нещата започнат да ми се получават по-добре, с удоволствие ще бъда по-активна в темата  Simple Smile
Скрит текст:


Виж целия пост
# 436
Dessu - мисля, че и очите ти, и началната ти техника, приличат на моите:) Сигурно всички ще ти кажат, че блясъкът е в повече и да ползваш матови сенки за блендване - наистина ще се получи по-добре. На мен много ми харесват очите, формата на грима, подходът, личи добра ръка и креативност. Успех и да постваш!!!
Виж целия пост
# 437
Момичета,моля дайте идея за безцветни сенки с блясъчета.Къде ли не търсих...
Виж целия пост
# 438
Има такива, които са прахообразни, в бурканче, разглеждала ли си?



Dessu, първата снимка е най-добре, като че ли  newsm78 Rolling Eyes Поне до колкото се вижда  Peace

Във вътрешната част над окото - от към носа ти се получава една гънка - според мен над нея не е хубаво да слагаш това лъскаво бяло - на третата снимка най-явно се вижда  Peace а това, което е като опашка на същата снимка - във външния ъгъл - повече ми харесва как е направено - бадемовидно - на първата снимка  Peace
Виж целия пост
# 439
Върнах се от морето, радвам се че имаме нови попълнения.
Dessu имаш красиви очи и ако се вслушваш в коментариите ще напреднеш бързо и ще се изненадаш какво можеш. Не се притеснявай да постваш и да показваш, само така ще научиш ново, ако не си против мога да пиша някой неща които могат да са ти от полза.
Виж целия пост
# 440
Добре си си дошла, г-жо Стихийна:))
Виж целия пост
# 441
Много благодаря за съветите, a.l.e.n.a и  Ivvangeline    bouquet
Изобщо не се бях замисляла над тези неща, за следващия път ще понамаля блясъка Wink

г-жа Стихийно бедствие, нямам нищо против. Може и на други момичета да им бъде от полза това, което ще кажеш.  thumbsup
Виж целия пост
# 442


Реших да си направя колажче за страницата във ФБ с гримове, правени само със сенки и пигменти Инглот. Някои от тях съм ви показвала (даже може и всичките Rolling Eyes), но поствам и тук Blush
Виж целия пост
# 443
Фокси  Hug единствената ми забележка е, че не е трябвало да режеш веждите   bouquet
Виж целия пост
# 444
Фокси  Hug единствената ми забележка е, че не е трябвало да режеш веждите   bouquet

Хаха, мерси! Simple Smile
Ако не ги бях поорязала нямаше да се види нищо от очите Grinning
Виж целия пост
# 445
Виждам, че си дала акцент на окото - да е с определен размер и снимката да е оразмерена, обаче - замисли се - ти ще продължаваш да правиш гримове с Инглот, няма как всички да са в един колаж, затова - предполагам за напред ще е удачно да комбинираш по-малко снимки - в по-голям размер (с вежда) и да има серия колажи - 1, 2, 3 ....

  bouquet
Виж целия пост
# 446
Фокси - прекрасна компилация, радост за окото:)

Моите резултати са готови - най-обикновена бенка, всичко е нормално:)
Виж целия пост
# 447
Фокси - прекрасна компилация, радост за окото:)

Моите резултати са готови - най-обикновена бенка, всичко е нормално:)

 Hug Hug Hug, Супер  Hug Hug Hug, бях те замислила, но вярвах, че всичко е наред  Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Фокси - прекрасна компилация, радост за окото:)

Моите резултати са готови - най-обикновена бенка, всичко е нормално:)

 Hug Hug Hug, Супер  Hug Hug Hug, бях те замислила, но вярвах, че всичко е наред  Simple Smile

Аз реших да не мисля много - някак си бях убедена, че всичко ще е наред ... но, друго си е да се потвърди:)))
Благодаря за подкрепата, момичета!
Виж целия пост
# 449
Здравейте момичета! Много отдавна не съм се включвала в темата, макар че ми е много любима и през повечето време я следя. Често се опитвам да снимам грима, който си правя, но за разлика от  снимането на продукти за блога, снимките на грим са ми доста по-сложни.   Mr. Green
Все пак ще покажа едно гримче, на което снимките изглеждат горе-долу добре.
Всичко е от Naked 2, освен спиралата.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия